درخواست های مرتبط با:پایان نامه

اتاق ابی

عضو جدید
من ندارم وگرنه کمکت میکردم فقط به خطر اینکه منم اصالتا اهوازیم ولی دارم شمال زندگی میکنم

دوستون دارم همه خوزستانی ها مخصوصا بچه های کیانپارس

nozhen

عضو جدید
سلام بچه ها من موضوع پایان نامه ام باغ کتابه.یعنی یه کتابخونه با فضاهایی شامل گالری و نمایشگاه که تو یه باغ ایرانی قرار داره.یه سری نمونه موردی می خوام واسه تحلیل.اگه اطلاعاتی دارین کمکم کنید مرسی

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها من موضوع پایان نامه ام باغ کتابه.یعنی یه کتابخونه با فضاهایی شامل گالری و نمایشگاه که تو یه باغ ایرانی قرار داره.یه سری نمونه موردی می خوام واسه تحلیل.اگه اطلاعاتی دارین کمکم کنید مرسی

سلام
یک پروژه ای به اسم باغ کتاب هست که بد نیست اون رو تحلیل کنید.
لینک زیر در مورد همین پروژه هست
http://www.beautiful-arts.ir/thread80.html

Godarzi

عضو جدید
موضوع پایان نامه

موضوع پایان نامه

اگه من بخوام یه طرح خاص که زیاد کسی کار نکرده باشه کار کنم.به نظرتون چی بردارم؟

memar 69

عضو جدید
سلام دوستان،من موضوع پایان نامم طراحي مجتمع تجاري با تأکيد بر بهره‌گيري از تکنولوژي‌هاي نوين.1نمونه خارجی و 1 نمونه داخلی با این موضوع میخواستم.ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه

V.architect

عضو جدید
سلام بچه ها موضوع پروژم مرکز درمان و توانبخشی معلولان جسمی حرکتی هستش.خیلی مورد کم پیدا کردم.ممنون میشم کمکم بکنید;)

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال
سلام دوستان،من موضوع پایان نامم طراحي مجتمع تجاري با تأکيد بر بهره‌گيري از تکنولوژي‌هاي نوين.1نمونه خارجی و 1 نمونه داخلی با این موضوع میخواستم.ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه

سلام . خوب شما ابتدا در مورد مجتمع تجاری ابتدا مطالب باید جمع آوری کنی و بعد یک مقدار هم در مورد تکنولوژی های نوین . به طور دیگه موضوع‌ت رو ۲ قسمت کن تا راحت تر بتونی مطالب پیدا کنی. مثلا تکنولوژی های نوین هم ۲ تا که خوب هست رو پیدا کن که کدام‌ها را میخواهید تا راحت تر بتونی جلو بری.
مثلا در لینک زیر در رابطه با مجتمع تجاری مطلب هست
[h=3]طراحی و ضوابط مجتمع تجاری[/h]

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال

samane.genius

عضو جدید
کمک فوری در مورد منبع برای تالار شهر

کمک فوری در مورد منبع برای تالار شهر

سلام دوستان ممونو میشم اگر اطلاعاتی در مورد معماری تالار شهر اعم از کتاب،مقاله یا پایان نامه در مورد تالار شهر دارین بهم معرفی کنین برای پایان نامم احتیاج دارم.

eman000

عضو جدید
سلاااااااام دوستای گلم....ایا کسی هست که پلان یه اشپزخانه که تراس هم داشته باشه بهتره رو داشته باشه؟

AM.6569

عضو جدید
سلاااااااااااااااااااام به دوستان عزیز
دوستان من ترم اخر هستم و موضوع پایان نامه ام  رو آکادمی موسیقی انتخاب کردم البته قصد من هم طراحی فضایی برای اموزش موسیقی هست هم فضایی که بتوانم موسیقی رو به هم عموم نشان دهم میخواستم هم نظراتتون رو درمورد عنوان موضوع بیان کنید واگر کسی عنوان مناسبی در ذهن دارد برام بیان کند ممنون میشم 
و اگر  کسی اطلاعاتی راجع به ریز فضاهای همچین طرحی دارد کمک کنید ممنون میشم

**mahsa**

کاربر بیش فعال
سلاااااااااااااااااااام به دوستان عزیز
دوستان من ترم اخر هستم و موضوع پایان نامه ام رو آکادمی موسیقی انتخاب کردم البته قصد من هم طراحی فضایی برای اموزش موسیقی هست هم فضایی که بتوانم موسیقی رو به هم عموم نشان دهم میخواستم هم نظراتتون رو درمورد عنوان موضوع بیان کنید واگر کسی عنوان مناسبی در ذهن دارد برام بیان کند ممنون میشم
و اگر کسی اطلاعاتی راجع به ریز فضاهای همچین طرحی دارد کمک کنید ممنون میشم

من یه فایله پی دی اف دارم اگه زبانت خوبه به دردت میخوره ریزفضاهارم نوشته توش
میخای میلتو بده بفرستم برات

**mahsa**

کاربر بیش فعال
موضوعه من طراحی برج مسکونی پایدار با معیارهای ایرانیه
اگه کسی مطلبی داشت ممنون میشم واسم بزارید

**mahsa**

کاربر بیش فعال
سلام خواهشن کسی رساله دانشکده هنر ومعماری داره کمک کنه

رساله ندارم اما این یه سایته که یه سری فایلایه پاور داره واسه مطالعات و نمونه های موضوعات مختلف
شاید به دردتون بخوره
http://www.memarkade.ir/category/%d9%85%d8%b7%d8%a7%d9%84%d8%b9%d8%a7%d8%aa-%d9%88-%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%b9%d9%85%d8%a7%d8%b1%db%8c/%d9%85%d8%b7%d8%a7%d9%84%d8%b9%d8%a7%d8%aa-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d9%85%d8%b9%d9%85%d8%a7%d8%b1%db%8c/page/4/

start_up

عضو جدید
بچه ها کسی نمونه رساله دانشکده هنر و معماری داری محتاجم شدید

setare_asemoon

عضو جدید
رساله با موضوع خانه سالمندان نیاز دارم غیر از مطالبی که تو تاپیک هست کسی مطلبی داشته باشه ممنون میشوم.
مخصوصا ضوابط طراحی خواهشا کامل باشه

eman000

عضو جدید
سلااااام دوستاااااااااان...
ایا کسی پلان بخش اداری یک دانشکده معماری رو داره به ما کمک کنه؟!!!!!!!!!!!!!!ممنونمممم:redface::gol::gol::gol:

AM.6569

عضو جدید
سلااااااااااااااااااام دوستان عزیز
موضوع پایان نامه من آکادمی موسقی ایران (خانه موسیقی) هست میخوام پروپوزال پر کنم به مشکل بر خوردم کسی میتونه کمک کنه نمونه پروپوزال پر شده خانه موسیقی داره ممنون میشم:redface:

آخرین ویرایش:

bahariiiiii

عضو
پایان نامه طراحی خانه موسیقی

پایان نامه طراحی خانه موسیقی

سلام من موضوع پایان نامم طراحی مجموعه ی فرهنگی و موسیقی هستش ولی متأسفانه هیچ اطلاعاتی یا نمونه ای ندارم.خواهش میکنم کمککککک کنیددد.ممنون:gol::gol:

reyhan69

عضو جدید
سلام موضوع پایان نامه منم سالمندانه میشه چندتا نمونه خارجی بهم معرفی کنید؟

سلام موضوع پایان نامه منم سالمندانه میشه چندتا نمونه خارجی بهم معرفی کنید؟

:smile:
سلام دوستان گلم:D
پایان نامه من سالمندانه، کدوم عزیزی میتونه کمکم کنه؟
:gol:

memar 69

عضو جدید
سلام . خوب شما ابتدا در مورد مجتمع تجاری ابتدا مطالب باید جمع آوری کنی و بعد یک مقدار هم در مورد تکنولوژی های نوین . به طور دیگه موضوع‌ت رو ۲ قسمت کن تا راحت تر بتونی مطالب پیدا کنی. مثلا تکنولوژی های نوین هم ۲ تا که خوب هست رو پیدا کن که کدام‌ها را میخواهید تا راحت تر بتونی جلو بری.
مثلا در لینک زیر در رابطه با مجتمع تجاری مطلب هست
طراحی و ضوابط مجتمع تجاری

[h=2][/h]
سلام،ممنون از راهنماییتون لطف کردید.شما راجع به تکنولوژی نوین اطلاعاتی دارید که بتونه کمکم کنه؟ مثلا همون 2تا که گفتید خوب باشه رو بتونید بهم معرفی کنید؟
چون استادم گفتند موضوعم رو خاص تر کنم یعنی اون تکنولوژی که میخوام ازش استفاده کنم رو اسمش رو بیارم تو موضوع

انجام پروژه

عضو جدید
بالا