درخواست های مرتبط با:پایان نامه

ati b

عضو جدید
با سلام
دوستان موضوع پایان نامه من خوابگاه دانشجویی هست چون ذرباره خوابگاه زیاد کار نشده مشکلم کمبود منابع هستش
اگر پایان نامه یا مقاله و کتابی ذرین باره دارین ممنون میشم به اشتراک بزارین
:smile:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
دوستان موضوع پایان نامه من خوابگاه دانشجویی هست چون ذرباره خوابگاه زیاد کار نشده مشکلم کمبود منابع هستش
اگر پایان نامه یا مقاله و کتابی ذرین باره دارین ممنون میشم به اشتراک بزارین
:smile:
میتونین به چاپ جدید کتاب ریشه ها و مفاهیم معماری غرب بانی مسعود مراجعه کنین.

kavehsaeed

عضو جدید
کمک درباره پایانامه فرهنگی با رویکرد پایداری اجتماعی

کمک درباره پایانامه فرهنگی با رویکرد پایداری اجتماعی

سلام خدمت همه دوستان
وضوع پایانامه من درباره یک مکان فرهنگی با رویکرد پایداری اجتماعی هست
از شما درخواست داشتم اگه کسی منبع یا کتابی میشناسه و میتونه؛ به من معرفی کنه ممنون میشم .
باتشکر از شما

sepideh gh

عضو جدید
من هم به شدت دنبال منبع هستم.تاریخ پستتون مال دو سال پیشه ممنون میشم اگه منابعتون رو به من معرفی کنید.

SOHAJ

عضو جدید
سلام دوستان من موضوع پایان نامم فرودگاه بین المللی و نتونستم براش ریز فضا گیر بیارم تمامی سایت ها در مورد ضوابط صحبت میکنند و صحبتی در مورد ریز فضای فرودگاه بین المللی نمیشه و خیلی زمان ندارم خواهش میکنم راهنمایم کنید

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من موضوع پایان نامم فرودگاه بین المللی و نتونستم براش ریز فضا گیر بیارم تمامی سایت ها در مورد ضوابط صحبت میکنند و صحبتی در مورد ریز فضای فرودگاه بین المللی نمیشه و خیلی زمان ندارم خواهش میکنم راهنمایم کنید
سلام.گلم شاید خوب دنبالش نگشتی....من با اولین سرچ به این سایت برخوردم. شما ببین به دردت میخوره یانه.....در ضمن میتونین عبارت ریزفضاهای فرودگاه .......(مثلا ترمینال خطوط هوایی شرکتTWA رو انگلیسی سرچ کنی................موفق باشی;)
http://forums.memarfa.com/thread7091.html

mozh mozhi

عضو جدید
درخواست یک نمونه رساله موزه طبیعت

درخواست یک نمونه رساله موزه طبیعت

سلام
یک نمونه خوب رساله ب موضوع موزه طبیعت میخاستم

با تشکر

sheshpar

عضو جدید
سلام دوستان
موضوع پایان نامه من مرکز اموزشی تحقیقاتی کشاورزی و علوم طبیعی هست..کسی اطلاعاتی داره بهم کنه؟ ممنون میشم

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
موضوع پایان نامه من مرکز اموزشی تحقیقاتی کشاورزی و علوم طبیعی هست..کسی اطلاعاتی داره بهم کنه؟ ممنون میشم
سلام مهندس. راستش من تا حالا یه همچین موضوعی برا پایان نامه کارشناسی به گوشم نخورده. پایان نامتون برا ارشده؟....اگه دوستان کمکتون کردن که هیچ، ولی اگه خدای نکرده چیزی دستگیرتون نشد میتونین پارک های علوم طبیعی بریتانیا یا کانادا یا آمریکا رو گوگل کنین.....;)

sheshpar

عضو جدید
سلام مهندس. راستش من تا حالا یه همچین موضوعی برا پایان نامه کارشناسی به گوشم نخورده. پایان نامتون برا ارشده؟....اگه دوستان کمکتون کردن که هیچ، ولی اگه خدای نکرده چیزی دستگیرتون نشد میتونین پارک های علوم طبیعی بریتانیا یا کانادا یا آمریکا رو گوگل کنین.....;)

کارشناسی هست..ممنون از راهنماییتون

eMJey

متخصص AutoCAD
کاربر ممتاز
سلام
دوستان کسی ریزفضای کیترینگ فرودگاه (Catering) رو داره؟ ممنون میشم

memar one

عضو جدید
موضوع پایان نامه

موضوع پایان نامه

سلام دوستان.امکانش هست چکد تا موضوع خوب برای پایان نامه ی معماری بهم معرفی بکنین؟
مرسی

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام دوستان.امکانش هست چکد تا موضوع خوب برای پایان نامه ی معماری بهم معرفی بکنین؟
مرسی

سلام دوست عزیز برای مشاهده نمونه فهرست و عناوین پایان نامه مقاطع مختلف دانشگاهی معماری به لینک های زیر مراجعه کنید.
نمونه فهرست پایان نامه های معماری کارشناسی

نمونه فهرست پایان نامه های معماری کارشناسی ارشد
نمونه فهرست پایان نامه های معماری دکتری

درخواست : پایان نامه

درخواست : پایان نامه

سلام دوستان
من برا پایان نامم که موضوعش مجموعه فرهنگی تفریحی بانوانه یه سری ( عکس و پلان و مطلب و... ) میخواستم، خیلی ممنون میشم اگه بتونید کمکم کنید.

kazhalbonita

عضو جدید
درخواست دانشکده معماری با گرایش معمارش پایدار

درخواست دانشکده معماری با گرایش معمارش پایدار

سلام دوستان و مهندسین گرامی

جهت نوشتن رساله پایان نامه ام که دانشکده معماری باگرایش معماری پایدار در کلانشهر تهران هست به یکسری مطالعات با ذکر منبع نیاز دارم . در ضمن اگر دوستی اقلیم منطقه 6 تهران را دارد ممنون میشوم . صمیمانه از کمکتان تشکر میکنم . :gol::gol::gol:

8859008

عضو جدید
سلام دوستان
کسی رساله درباره باغ کتاب داره واسم بفرسته؟
ممنون میشم

donya-70

عضو جدید
سلام دوستان
موضوع پایان نامه من دانشکده هنر و معماری هستش ...
که 4 تا گروه معماری و عمران و گرافیک و نقاشی داره .
ظرفیت این دانشکده چقدر بگیرم ؟
700 نفر خوبه ؟
ممنون میشم جواب بدین

hamid nz

عضو جدید
پایانامه موضوع کتابخانه

پایانامه موضوع کتابخانه

سلام دوستان ترم اخر کارشناسی هستم با موضوع کتابخانه اگ کسی نقشه یا مطالعات داره بهم بده لطفا اقلیم هم گیلان هستش:cry::cry::cry:

taktara

عضو جدید
پایان نامه

پایان نامه

سلام دوستان کسی میتونه مطالبی در مورد مجموعه هنری معرفی کنه:que:

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام دوستان کسی میتونه مطالبی در مورد مجموعه هنری معرفی کنه:que:

سلام دوست عزیزنمونه های مشابه عنوانی که مطرح کردید رو می تونید از لینک های زیر مشاهده کنید.

[پایان نامه معماری] فرهنگسرای گرگان
[پایان نامه معماری] مرکز موسیقی
[پایان نامه معماری] مجموعه سینما گالری
[پایان نامه معماری] دهکده هنرمندان

Mitax

عضو جدید
سلام ، رساله و پایان نامه و یه سری مطالب جمع آوری شده با موضوع خانه سالمندان میخوام کسی میتونه کمکم کنه ؟

6947

عضو جدید
دوستان سلام من دانشجوي ارشدم پايان نامم كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانه لطفا اگر كسي رساله در اين زمينه داره كمكم كنه ي دنيا ممنون ميشم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

مستند

عضو جدید
تورو خدا جوابمو بدید
کسی خبر داره فرق بین پیام نور فراگیر و آزاد الکترونیک چیه؟ کدومشون برای یه فرد کارمند بچه دار بهتره؟
خیلی کارم واجبه

avo29

عضو جدید
سلام بچه ها
من موضوع پایانمم طراحی مرکزپژوهش های معماری.کسی رساله یا اطلاعاتی داره؟من هرچی میگردم هیچی پیدا نمی کنم:(

memar_sh

عضو جدید
با سلام
بنده جهت یک پروژه اجرایی در متراژ1700 متر حدودا میتوانم موضوع تجاری مسکونی رو پیشنهاد بدهم این زمین واقع در مشهد الهیه است
در صورت موافقت باایمیل آدرس تماس بگیرید از مزایاش این است که شما با کارفرما و شرکت مشاور همراه شده در صورت تایید طرح شما اجرا میشود به نام خود شما

zohreh_yo

عضو جدید
دوست عزیز سلام
برای انتخاب پایان نامه عالی و خاص به شما پیشنهاد می کنم در زمینه نوین مدلسازی اطلاعاتی ساختمان BIM(Building Information Modeling) تحقیقاتی کنید. تمامی اشخاصی که این مبحث را انتخاب کرده اند به نتایج عالی رسیدند.
من در این زمینه مقاله ای نوشته ام که پیشنهاد می کنم برای آشنایی با موضوع به آن سری بزنید.
https://goo.gl/KkFO9g

wolfgang

عضو جدید
من در مورد انتخاب سایت با کاربری فرهنگی در تهران به مشکل خوردم. دو جا رو انتخاب کردم که استاد یکی رو به دلیل شیب زمین و دیگری رو به دلیل دسترسی‌ها رد کرده. کجا می‌تونم زمین خالی دیگه‌ با کاربری فرهنگی پیدا کنم به طرح‌های تفضیلی چندین منطقه مراجعه کردم ولی دسته‌بندی فرهنگی رو نداشتن همینطور به شهرداری منطقه ۳ و ۶ که اونها هم اطلاعات سایت‌های خالی با کاربری فرهنگی رو در اختیارم نذاشتن. کسی جایی در تهران به من پیشنهاد میده یا اینکه بگین دقیقا به کجا باید مراجعه کنم برای انتخاب سایت با کاربری خاص؟

بهار00

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
کسی پروژه کامل برای طرح نهایی کارشناسی داره؟؟؟
ترجیحا مجتمع مسکونی یا تجاری یا خدماتی رفاهی بین راهی:w04:

بالا