درخواست های مرتبط با:معرفی کتاب و مقاله و موضوع تحقیق

sedi_rouzbahan

عضو جدید
سلام دوستان موضوع پایان نامه من مدرسه معلولینه.واسه نمونه خارجی هرچی میگردم پیدا نمیکنم.میشه کمک کنید کجا و چی باید سرچ کنم؟

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من به شدت نیاز دارم به مطالعات شهر کیش
لطفا سریع کمکم کنید
خیلی فوریه

joseph golazin

عضو جدید
نما رومی و معماری رومی

نما رومی و معماری رومی

سلام
من پروژه کاروزیم در مورد نما رومی هستش ، ممنون می شم اگه کسی در این رابطه کمکم کنه
بیشتر دنبال کتاب در مورد نحوه ی اجرای نما های رومی هستم )

sky1368

عضو جدید
سلام کسی کتاب خانه فرهنگ طبیعت از حایری رو نداره؟؟؟؟

من برای مقاله م به این کتاب نیاز شدیییییید دارم 10 روز فقط فرصت دارم که مقاله م رو ارایه بدم :confused:

دارکوب ۸۹

عضو جدید
من مهندسی مدیریت پروژه خوندم و ۷۰ درصد رشتم مثل عمرانه و تازه واسه کار رفتم به یه دفتر فنی مهندسی .فعلا بهم کارای آسون دادن مثل طراحی داخلی و رسم با آتوکد و طراحی فضای داخلی ساختمون ولی من چون بیشتر درسای عمرانیارو پاس کردم الان مجبورم یه کم با درسای بچه های معماریم اشنا بشم تا بتونم طراحی کنم . کسی کتابی یا سایتی میتونه به من معرفی کنه که بخونم و بتونم مثلا حتی شده یه اپارتمان ساده رو خودم طراحی کنم بدون کمک کسی؟

Saretus

کاربر فعال
من مهندسی مدیریت پروژه خوندم و ۷۰ درصد رشتم مثل عمرانه و تازه واسه کار رفتم به یه دفتر فنی مهندسی .فعلا بهم کارای آسون دادن مثل طراحی داخلی و رسم با آتوکد و طراحی فضای داخلی ساختمون ولی من چون بیشتر درسای عمرانیارو پاس کردم الان مجبورم یه کم با درسای بچه های معماریم اشنا بشم تا بتونم طراحی کنم . کسی کتابی یا سایتی میتونه به من معرفی کنه که بخونم و بتونم مثلا حتی شده یه اپارتمان ساده رو خودم طراحی کنم بدون کمک کسی؟

این که می گین کتاب مثلا میشه هندبوک معماری یه کتابه با جلد سیاه که اصول کلی طراحی رو خیلی خوشگل و جمع و جور ارائه کرده؛ اما در کنارش کتاب نویفرت به عنوان مرجع اولیه استانداردهای طراحی شناخته میشه؛ ضمن اینکه مطالعه ی مجله های معماری خصوصاً بخش هایی از اونا که به نقد بنا می پردازن می تونه واقعا مثل آتلیه های دانشگاه ها بار آموزشی داشته باشه براتون...
بین مجله ها از همه بیشتر مجله معمار به مسکن می پردازه (تا جایی که من می دونم) خصوصا بعضی از شماره هاش که مجتمع های مسکونی برتر مسابقاتشو معرفی و بررسی می کنه

سایت هم من همیشه از وبلاگای درست و حسابی معماری استفاده های خوبی کردم؛ در کنارش یه سری سایت هم هستن که عالین؛ مثلا www.memarchitect.com

دارکوب ۸۹

عضو جدید
کتاب اصول طراحی ساختمان ها در برابر زلزله برای معماران از گلابچی کتاب خوبیه مطالعه کنم؟

Saretus

کاربر فعال
کتاب اصول طراحی ساختمان ها در برابر زلزله برای معماران از گلابچی کتاب خوبیه مطالعه کنم؟

من از سوال قبلی شما این طور برداشت کرده بودم به ارتباطات فضایی برای طراحی پلان و ... نیاز دارین، در این موارد کتابای دکتر گلابچی خیلی گمونم براتون راهگشا نباشه و بهتره برین سراغ همون منابعی که عرض کردم ولی اگر مسائل فنی و سازه ای براتون مهمه شاید این کتابی که میگین کمکتون کنه...

sheida.iust

عضو جدید
کتاب؟؟؟؟؟؟

کتاب؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان!! من یکی دو تا کتاب میخوام در باره ی معماری اسلامی چون این ترم درس" برداشت از بناهای تاریخی" دارم .میخوام یه کتابی و پیش خوانی کنم که به دردم بخوره در طول ترم :que: همین طور درس انسان طبیعت معماری!!!! :w27::w27:

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

MEM AR CHITECT

عضو جدید
سلام.
اگه امکان داره درمورد آنتونیو سانت الیا و نظریه هاش منبع یا لینکی به من معرفی کنید ...
ممنون

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز
سلام.
اگه امکان داره درمورد آنتونیو سانت الیا و نظریه هاش منبع یا لینکی به من معرفی کنید ...
ممنون
سلام دوست عزیز این تاپیک شاید کمک کنه : آنتونیو سانت ‌الیا Antonio Sant’Elia

آخرین ویرایش:

بهارلو

عضو جدید
سلام دوستان کسی راجع ب ماشین الات مهندسی مطلب یا عکس یا فیلمی داره.؟
برای درس مدیرت و تشکیلات موضوع ارایه سمینار من ماشین اات مهندسی ساختمانی هست....
لطفا کمک کنین:redface:

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز
سلام دوستان کسی راجع ب ماشین الات مهندسی مطلب یا عکس یا فیلمی داره.؟
برای درس مدیرت و تشکیلات موضوع ارایه سمینار من ماشین اات مهندسی ساختمانی هست....
لطفا کمک کنین:redface:
سلام دوست عزیز این تاپیک شاید کمک کنه : ماشین آلات ساختمانی

somayeh.ali

عضو جدید
سلام دوستان عزیز. من پروژه ای دارم در رابطه با عرفان در معماری. میشه چندتا کتاب در این رابطه به من معرفی کنید؟

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

faridpurreza

عضو جدید
معماری زنبور عسل

معماری زنبور عسل

سلام.یه مقاله میخوام در حد 20صفحه و یا بیشتر در مورد معماری زنبور عسل.ممنون میشم بچه ها...برای درس انسان طبیعت معماری

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام.یه مقاله میخوام در حد 20صفحه و یا بیشتر در مورد معماری زنبور عسل.ممنون میشم بچه ها...برای درس انسان طبیعت معماری
سلام دوست عزیزمیتونید ازتاپیکای زیر کمک بگیرید.
[URL="http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/348174-%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%A7%D9%86-%D8%B7%D8%A8%DB%8C%D8%B9%D8%AA-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C"]انسان , طبیعت , معماری
[/URL]معماری بیونیک Bionic Architecture
انسان.طبیعت.معماری

morteza-eng

کاربر فعال
درخواست مطلب

درخواست مطلب

سلام به بچه های معماری
من نیاز به کمک در رابطه با ساختمانهای پیش ساخته بتنی دارم حالا اه لطف کنین مقاله ای چیزی برام بزارین ممنون میشم
با تشکر

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام به بچه های معماری
من نیاز به کمک در رابطه با ساختمانهای پیش ساخته بتنی دارم حالا اه لطف کنین مقاله ای چیزی برام بزارین ممنون میشم
با تشکر
سلام دوست عزیزم امیدوارم لینکای زیر کمکتون کنه.
بررسی عملکرد سازه های بتنی پیش ساخته تحت بار جانبی در مقایسه با سیستم یکپارچه بتنی
استفاده از انواع قطعات بتنی پیش ساخته به منظور سبک سازی در ساختمان های بلند
بررسي تحليلي صلبيت ديافراگم سقف هاي سازه هاي بتني پيش ساخته

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من يه سري مقاله كتاب يا هر چي ميخوام در مورد ميزان جرائم در انبوه سازي
اگه مطالب مشابه هم باشه ممنون ميشم بهم كمك كنين

tiamo59

عضو جدید
راهنمای طراحی فضاهای شهری در ایران ,دکتر جهانشاه پاکزاد

راهنمای طراحی فضاهای شهری در ایران ,دکتر جهانشاه پاکزاد

با سلام به دوستای عزیز
استاد منبع این کتاب رو معرفی کرده ، ولی به هیچ عنوان نمی تونم پیداش کنم .
اگر کسی pdf این کتاب رو داره خیلی ممنون میشم که upload کنه تا بتونیم برداریم .
با تشکر از همه

harriet-66

عضو جدید
نقد بنا

نقد بنا

سلام برای درس مقدمات طراحی 2 باید یه بنای خارجی رو نقد کنیم.یه بنایی که حداکثر دو طبقه باشه و کیفیت فضایی خوبی داشته باشه که بشه روش کلی صحبت کرد و اطلاعات زیادی از جمله عکس ازش باشه.گشتم ولی بنایی که بدرد بخوره پیدا نشد.اگه بنایی رو میشناسین ممنونم میشم بگین.

mah.architect

عضو جدید
سلام دوستان من یک کنفراانسی دارم در مورد رازهای معماری روستای ایران ک ازش فقط یک مقاله پیدا کردم ک مال غلامرضا اکرمی... میخوستم ببینم ب جز اون چیزی داریییننننننننننننن؟؟؟؟؟؟ میشه کمکم کنین؟؟؟؟:cry:

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام دوستان من یک کنفراانسی دارم در مورد رازهای معماری روستای ایران ک ازش فقط یک مقاله پیدا کردم ک مال غلامرضا اکرمی... میخوستم ببینم ب جز اون چیزی داریییننننننننننننن؟؟؟؟؟؟ میشه کمکم کنین؟؟؟؟:cry:
سلام دوست عزیز میتونید از لینکای زیر کمک بگیرید.
پديدارشناسي مسکن روستايي
بررسی تحلیلی مسکن روستایی در ایران[URL="http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/512066-%D8%B4%D8%A7%D8%AE%D8%B5-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%8A-%D9%85%D8%B3%D9%83%D9%86-%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%8A%D9%8A-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%8A%D8%B1%D8%A7%D9%86"]
شاخص هاي معماري مسكن روستايي در ايران

[/URL]روستا در ایران

آخرین ویرایش:
بالا