درخواست های مرتبط با:معرفی کتاب و مقاله و موضوع تحقیق

Z40674

عضو جدید
سلام دوستان کسی میتونه منبعی رو در مورد نور بهم معرفی کنه؟ بیشتر مد نظرم روش های استفاده از نور در ساختمان هستش.. نور گیر نورشکن یا هر مطلبی در مورد هدایت نور در کشورهای مختلف

Z40674

عضو جدید
دوستان کسی راجع به معرفی کتاب نور روز در معماری از بنجامین اچ.اونز میتونه کمک کنه؟ موضوع کتاب اهداف و ....؟؟؟

nasim98

عضو جدید
سلام. در مورد معماری هند یا چین یا ژا‍پن گرد آوری اطلاعات می خوام. file word اگه کسی داره ممنون میشم

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

رویا طاهری

عضو جدید
بچه ها من راجب به این موضوع ها مقاله و مطلب مبخوام کسی میتونه کمک کنه؟

1. نسبت به کارگیری IT در طراحی و ساخت.
2. عوامل موثر در عدم بهره برداری بموقع در پروژه های عمرانی.
3. چگونه می توان از سرمایه گذاری خارجی و داخلی در پروژه های عمرانی کشور استفاده کرد؟

هر سایت یا کتابی که میدونید معرفی کنید، ممنون میشم.

sahraaa

عضو جدید

بچه ها کسی مقاله یا ملب در مورد معماری انعطاف پذیر داره؟لطفا اگر دارید کمکم کنید

reza amani

عضو جدید
در خواست کتاب

در خواست کتاب

کسی کتاب "نقش فضا در معماری ایرانی" رو نوشته ی محمدرضا حائری رو نداره ؟ هرچی تو سایت های کتاب گشتم پیدا نشد :(

sama_gol

عضو جدید
همکار برای نوشتن مقاله

همکار برای نوشتن مقاله

سلام دوستانی که میخوان اسمشون در مقاله به عنوان نویسنده در همایش های ملی و بین المللی باشه به من اطلاع بدن ممنون.

DDDIQ

مدیر ارشد
کسی کتاب "نقش فضا در معماری ایرانی" رو نوشته ی محمدرضا حائری رو نداره ؟ هرچی تو سایت های کتاب گشتم پیدا نشد :(

سلام دوست خوبم بعضی کتابها نسخه pdf و انلاینی در دسترس ندارند و به دلیل کپی رایت امکان قرار دادند روی سایت ها نیست و باید اونها رو خریداری بفرمائید

ojahan

عضو جدید
هر کسی اطلاعاتی در مورد طراحی ،مرکز محله؛ داره لطفا دریغ نکنه....
همچنین اطلاعاتی در مورد این که چطور میتونم پایان نامم رو پیش ببرم
ویا از چه مراجعی میتونم استفاده کنم
حتی اینکه بگید چه مراحلی رو باید طی کنم

TIGER N

عضو جدید
هر کسی اطلاعاتی در مورد طراحی ،مرکز محله؛ داره لطفا دریغ نکنه....
همچنین اطلاعاتی در مورد این که چطور میتونم پایان نامم رو پیش ببرم
ویا از چه مراجعی میتونم استفاده کنم
حتی اینکه بگید چه مراحلی رو باید طی کنم
سلام من تا این حد اطلاعات داشتم امیدوارم به دردت بخوره.اگه چیزی پیدا کردم میذارم.
مشاهده پیوست makaz mahale.rar
موفق باشی....:gol:

raha pania

کاربر بیش فعال
سلام لطفا در صورت امکان کتاب اجرای ساختمان آقای حسین زمرشیدی را برای دانلود بذارید

a.azarakhshi

عضو جدید
سلام raha pania
کتاب اقای زمرشیدی جزو کتاب هایی نیست که برای دانلود روی نت موجود باشه به خاطر حمایت از نویسنده و انتشار داخلی بهتره که کتاب رو خریداری کنید
البته کتاب های پیام نور برای دانلود رایگان رو نت قرار گرفته اند

raha pania

کاربر بیش فعال
بله میدونم و البته جزء کتابهایی که برای فروش هم خیلی کم پیدا میشه ،اینو مسئول فروش کتاب فروشی گفت

farhad.zar

عضو جدید
مقاله انگیلیسی

مقاله انگیلیسی

با سلام خدمت دوستان عزیز ... :smile:
یک مقاله انگیلیسی با موضوع روشهای طراحی و یا نظریه های معماری لازم دارم ..
ممنون میشم راهنمایی کنید :heart:

REZAV1986

عضو جدید
درخواست کتاب...............

درخواست کتاب...............

سلام دنبال پی دی اف کتابهای (بعد پنهان )وهم چنین (محیط و رفتار اجتماعی) هستم ممنون میشم بهم کسی کمک کنه.............

farhad.zar

عضو جدید
سلام دوستای عزیز ... <3

به کمکتون نیاز دارم ... ممنون میشم کمک کنید <3
یه مقاله انگیلیسی در مورد روشهای طراحی و یا نظریه های طراحی معماری میخوام ... اگه سایتی رو دارین بهم معرفی کنید .. به کمکتون نیاز دارم <3
...

bahar_hs

عضو جدید
سلام .
دوستان راجع به نما رومی اگه مطلبی دارین (تاریخچه ، عکس و...) می شه لطفا بذارین .
با تشکر .

soroudeh

عضو جدید
سلام ... کسی پاورپوینت یا pdf درباره مرمت زیگورات چغازنبیل داره ؟؟؟ وای ی ی ی ی ی .... ممنون میشم کمک کنید

bahar_hs

عضو جدید
دوستان من هرچی سرچ می کنم هیچ مطلبی راجع به نما کلاسیک یا رومی پیدا نمی کنم .
راجع به تاریخچش و تاریخچه ورودش به ایران مطلب می خوام خواهشا اگه کسی مطلبی داره در اختیارم بذاره .

moya_memar

عضو جدید
سلام دوستان کسی جزوه درس نمادشناسی از دروس معماری داخلی رو نداره؟لطفا....خیلی بهش نیاز دارم..

sara698

عضو جدید
سلام دوستان
من برای درس روش های پیشرفته ساخت نیاز به مقاله درباره پیش ساختگی در مبلمان شهری دارم...ممنون میشم کمکم کنید...حتی اگه رفرنس انگلیسی باشه...

hassansh795

عضو جدید
سلام به بر و بکس گل معماری...
بچه ها معماری جهان یه تحقیق داده با موضوع "هنر و زیبایی شناسی از دید ارسطو" :confused:
آیا کسی مقاله ای کتابی منبعی چیزی واسش سراغ داره؟
مرسی

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام خسته نباشین
میخواستم بدونم کتاب با مقاله یا هر چیزی در مورد معانی و مفهوم انواع کف پوش ها و سنگ فرش ها همین طور مفهوم انواع المان ها هست؟
اینکه بر فرض یک نوع کف پوش که شکل دایره ای داره چیو میرسونه یا کف پوش هایی که در یک مسیر ممتد هستند چه مفهومی دارن یا یک المان چه جوری باید باشه
میخوام بدونم مطلبی هست یا هر کسی باید خودش بسته به محیط و شرایط درک کنه؟

plwdad

عضو جدید
با سلام
دوستان من لینک دانلود کتاب Time-Saver Standards for Housing and Residential Development by Joseph De Chiara, Julius Panero
رو میخواستم
تو نت هرچی گشتم فقط 28 صفحه ی اولش موجود بود
کسی کاملشو داره؟

mamali-architect

عضو جدید
سلام دوستان کسی میتونه یه کتاب بهم معرفی کنه راجب هنر گره چینی،البته هر کتابی نمیخوام،کتابی که توش هندسه هر گره رو دراورده باشه،حالا بر اساس فورمول های ریاضی هم باشه که چه بهتر یا نهایتا طرز کشیدنشو کامل توضیح داده باشه!
ماشالاه هنر ایرانی و اسلامی هست،هیچ سایت ایرانی اینارو اوطوری که باید ،پوشش نداده!چندتا اسم کتاب پیدا کردم خودم،از اونجایی که توشونو ندیدم نمیدونم کدومش اونه که می خوام هست!بعد تو رشت و انزلی و زیرورو کردم نبود،باید تو پایتخت بسپرم،

اگه کسی کتابی داره با این تفاسیر یا میشناسه ،راهنمایی کنه لطفا

ممنون

apadana34

عضو جدید
من به طراحي و نقشه و ترسيم و تصوير و خصوصا كار با نرم افزارهاي گرافيكي كامپيوتر علاقه دارم. تقريبا تيپ هنري و زيبايي شناسي دارم هرچند كه نمي دانم استعداد و خلاقيت لازم براي معماري را دارم يا نه . اما به مباحث فني ساختمان و سازه علاقه اي ندارم . ايا در گرايشان معماري گرايشي است كه به درد اين استعداد و علاقه من بخورد (صرفا طراحي ). من دبيرستان را تمام كردم و بايد براي كارشناسي اقدام كنم .

اگر گرايشي است لطفا راهنمايي كنيد.واگر يكي دو كتاب داخلي يا خارجي مي شناسيدكه بهترين تصوير را در ذهنم نسبت به اين گرايش نشان مي ده معرفي كنيد .ممنون .فورسه

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان کسی میتونه یه کتاب بهم معرفی کنه راجب هنر گره چینی،البته هر کتابی نمیخوام،کتابی که توش هندسه هر گره رو دراورده باشه،حالا بر اساس فورمول های ریاضی هم باشه که چه بهتر یا نهایتا طرز کشیدنشو کامل توضیح داده باشه!
ماشالاه هنر ایرانی و اسلامی هست،هیچ سایت ایرانی اینارو اوطوری که باید ،پوشش نداده!چندتا اسم کتاب پیدا کردم خودم،از اونجایی که توشونو ندیدم نمیدونم کدومش اونه که می خوام هست!بعد تو رشت و انزلی و زیرورو کردم نبود،باید تو پایتخت بسپرم،

اگه کسی کتابی داره با این تفاسیر یا میشناسه ،راهنمایی کنه لطفا

ممنون

کتاب احیای هنرهای ازیاد رفته رو ببینید

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من به طراحي و نقشه و ترسيم و تصوير و خصوصا كار با نرم افزارهاي گرافيكي كامپيوتر علاقه دارم. تقريبا تيپ هنري و زيبايي شناسي دارم هرچند كه نمي دانم استعداد و خلاقيت لازم براي معماري را دارم يا نه . اما به مباحث فني ساختمان و سازه علاقه اي ندارم . ايا در گرايشان معماري گرايشي است كه به درد اين استعداد و علاقه من بخورد (صرفا طراحي ). من دبيرستان را تمام كردم و بايد براي كارشناسي اقدام كنم .

اگر گرايشي است لطفا راهنمايي كنيد.واگر يكي دو كتاب داخلي يا خارجي مي شناسيدكه بهترين تصوير را در ذهنم نسبت به اين گرايش نشان مي ده معرفي كنيد .ممنون .فورسه
با توجه به این که فرمودین به سازه علاقه ندارید من پیشنهاد میکنم به طور مثال یک سری کتاب های اقای گلابچی مثل سازه در معماری و .. رو یک نگاه به مباحثشون بکنید چون معماری و طراحی بدون فهم سازه ممکن نیست همینطور 4 جلد کتاب خانم زهرا قبایکلو که مربوط به مباحث صوت و نور و... هست رو حتما ببینید

بالا