درخواست های مرتبط با: عکس ها و پلان

ininaein1010

عضو جدید
سلام دوستان. من پلان مسکونی 4خوابه و 3 خوابه میخوام. کسی میتونه چند مدل برام قرار بده؟ ممنونش میشم تا آخر عمر. مرسی

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.بچه ها بازم شرمندم اینجا یه همچین سوالی می پرسم تاپیک مربوط پیدا نکردم .ببخشید.بچه ها اینجا تاپیکی هست که توش تعرفه پروژه های دانشجویی مطرح بشه؟مثلا بدونم اگه بخوام یه ویلا رو کد کنم چقد هزینش میشه؟

Mohandes salman

عضو جدید
سلام دوستان.بچه ها بازم شرمندم اینجا یه همچین سوالی می پرسم تاپیک مربوط پیدا نکردم .ببخشید.بچه ها اینجا تاپیکی هست که توش تعرفه پروژه های دانشجویی مطرح بشه؟مثلا بدونم اگه بخوام یه ویلا رو کد کنم چقد هزینش میشه؟

سلام
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/621046-طرح-معماری-2-ویلابه اینجا ی سر بزن

faramarzensafi1

عضو جدید
سلام دوستان
من برای درست کردن ماکت برج های پتروناس به نقشه ها و سایت پلان و پلان بام احتیاج دارم که متاسفانه توی گوگل عکس بدرد بخوری پیدا نکردم ، اگه ممکنه کمکم کنید

zohre0011

عضو جدید
سلام دوستان خدا قوت
من پایان نامم مرکز کودکان خیابانی هست نمونه موردی میخوام ممنون میشم کمکم کنید

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.من به تعدادی عکس از شهر لامرد(استان فارس) و یکی دو تیپ نقشه از ساختمان های این شهر نیاز دارم.کسی میتونه کمکم کنه؟ممنون میشم.

sh.enayati

عضو جدید
سلام دوستان عکسای همسایگی های این سایت رو تو که تو محله امانیه منطقه 3هست رو میخوام(سایت تایید شده استاد برای پایان نامه امه...من تهران نیستم کسی میتونه برام زحمتشو بکشه؟:huh:
1.jpg2.jpg

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.من نیاز به پلان و عکس از خانه های قدیمی شهر لامرد (استان فارس) یا هر شهری نزدیک به اون دارم.لطفم کمکم کنین.:cry:

hosin_seia

عضو جدید
پلان مجتمع مسکونی سه خوابه دوبلکس

پلان مجتمع مسکونی سه خوابه دوبلکس

سلام دوستان داخل انجمن رو زیاد گشتم پلان مجتمع مسکونی سه خوابه دوبلکس رو نتونستم پیدا کنم

کسی میتونه کمکم کنه؟
اینم ادرس ایمیله اگه خواستین ایمیل کنیدمرسی
////////

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان. من باید یه پلان بزرگنمایی از یه واحد آپارتمان بکشم. ولی نمی دونم پلان بزرگنمایی چی هست. همونیه که نازک کاری و اینارو باید رعات کنیم؟...........ممنون میشم اگه راهنماییم کنین:gol:

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان. من باید یه پلان بزرگنمایی از یه واحد آپارتمان بکشم. ولی نمی دونم پلان بزرگنمایی چی هست. همونیه که نازک کاری و اینارو باید رعات کنیم؟...........ممنون میشم اگه راهنماییم کنین:gol:

سلام
دقیقا پلان بزرگنمایی از کجای ساختمون خاستند؟
گاهی خود پلان رو با جزئیات به صورت فاز 2 میخان که شامل نازک کاری دیوارها و جزئیاتی از در و پنجره هست که کل پلان رو در بر میگیره و مشخصاتی هم از مصالح میخان.عموما تو مقیاسای 1.100 یا 1.50 میکشن.
گاهی از چند قسمت ساختمون که عموما سرویس بهداشتی ،حمام و یا آشپزخونه هست رو میخان که با مقیاس 1.10-1.20 و... کشیده میشه که تمام جزییات از قبیل دوغب نوع کف سازی قیرگونی تور سیمی و.... رو باید کشید. این عکسی که گذاشتم از مورد دومه.
111_o_1.jpg

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دقیقا پلان بزرگنمایی از کجای ساختمون خاستند؟
گاهی خود پلان رو با جزئیات به صورت فاز 2 میخان که شامل نازک کاری دیوارها و جزئیاتی از در و پنجره هست که کل پلان رو در بر میگیره و مشخصاتی هم از مصالح میخان.عموما تو مقیاسای 1.100 یا 1.50 میکشن.
گاهی از چند قسمت ساختمون که عموما سرویس بهداشتی ،حمام و یا آشپزخونه هست رو میخان که با مقیاس 1.10-1.20 و... کشیده میشه که تمام جزییات از قبیل دوغب نوع کف سازی قیرگونی تور سیمی و.... رو باید کشید. این عکسی که گذاشتم از مورد دومه.
مشاهده پیوست 248518

سلام.دستتون درد نکنه:gol:از کل طبقه....ینی گفتن بزرگنمایی پلان از کل طبقه با مقیاس یک به پنجاه.....پس فک کنم من باید پلان بکشم و ضخامت نازک کاری داخلی و خارجیش رو رعایت کنم + جزئیات در و پنجره و ....................ممنون دوست خوبم:w27:

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.دستتون درد نکنه:gol:از کل طبقه....ینی گفتن بزرگنمایی پلان از کل طبقه با مقیاس یک به پنجاه.....پس فک کنم من باید پلان بکشم و ضخامت نازک کاری داخلی و خارجیش رو رعایت کنم + جزئیات در و پنجره و ....................ممنون دوست خوبم:w27:

آره
کار زیاد سختی نیست یه نمونه کار فاز دو رو نگاه کن دستت میاد چطوره. یادمه تو کتاب سوم هنرستان نقشه کشی توضیحای خوبی داده بود حد و حدود فاز دو رو مشخص کرده بود. نحوه ترسیم رو هم گفته بود.
خاهش میکنم
:smile:

Ehsan3679

عضو جدید
راهنمایی در مورد پلان فوندانسیون

راهنمایی در مورد پلان فوندانسیون

سلام دوستان
به نظرتون این پلان فونداسیون درسته؟مخصوصا قسمت راه پله (سمت چپ،پایین)..مقیاسش 1/50 هستش..
664.jpg

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان. من به یه سایت برای پایان نامم احتیاج دارم که برا اقیلیم سرد و خشک باشه.فک کنم حول وحوش 2000 متر مربع مناسب باشه....ممنون میشم اگه کمکم کنین:gol:

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان کسی پلان خانه های طباطبایی و عامری ها و پروجردی های کاشان رو داره....ممنون میشم اگه برام بزاره...خیلی ضروریه

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان پلان تکمیل خانه های میر فتاحی و رضا زاده و مناف زاده رو دارین؟
خیلی ضروریه

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام دوستان کسی پلان خانه های طباطبایی و عامری ها و پروجردی های کاشان رو داره....ممنون میشم اگه برام بزاره...خیلی ضروریه

سلام دوست عزیز به لینک های زیر مراجعه کنید.

خانه بروجردی ها...

خانه عامری ها1

خانه عامری ها2

خانه طباطبایی

سلام دوستان پلان تکمیل خانه های میر فتاحی و رضا زاده و مناف زاده رو دارین؟
خیلی ضروریه

خانه میرفتاحی

خانه رضازاده

خانه مناف زاده

آخرین ویرایش:

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز
درخواست: عکس از معماری اکوتک

درخواست: عکس از معماری اکوتک

سلام ممنون از مطالب خوبتون
در باره معماری اکوتک عکس دارین؟

• Like
واکنش ها: mpb

del.ss

عضو جدید
سلام یه سوال داشتم شما نقشه هایی با اندازه واقعی از مراحل اولیه ساخت(خاکبرداری،پی ریزی و ...) رو دارید برای پروژه متره و برآورد لازم داشتم.خیلی ممنون میشم اگر جواب بدین، در ضمن مطالبتون خیلی مفیده.

آخرین ویرایش:

LORD PETER

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشید
میتوانید در چگونگی تهیه ی پلان مسجد مصلی اصفهان به من کمک کنید.

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز
پلان ها و مقاطع بانک ملی شعبه دانشگاه اثر یورن اتزون

پلان ها و مقاطع بانک ملی شعبه دانشگاه اثر یورن اتزون

سلام
من ندارم ولی دوستان محض اطلاع بیشتر همون بانک ملی روبروی دانشگاه تهران مدنظر این دوستمونه که کار اورن یوتزنه
منم خوشحال می شم که کسی داشته باشه و ببینیمش...

به تاپیک زیر مراجعه کنید :
تاپیک: [ اداری - خدماتی] ساختمان بانک ملی، شعبه ی دانشگاه تهران

آخرین ویرایش:

shirin babaei

عضو جدید
سلام.ی بنایی تو تهران میخواستم ک مدارک مثل پلان نما و برش داشته باشه؟میشه معرفی کنید؟

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز
سلام.ی سوال این بناها توی تهران است؟؟
سلام.ی بنایی تو تهران میخواستم ک مدارک مثل پلان نما و برش داشته باشه؟میشه معرفی کنید؟
سلام میتونید با مراجعه به فهرست تاپیک که براساس مدارک خانه های قدیمی هر شهر مشخص و فهرست بندی شده ،مدارک خانه های قدیمی تهران رو ببنید
برای دیدن فهرست تاپیک به لینک زیر مراجعه کنید :
فهرست تاپیک ابنیه سنتی ایران

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز
درخواست: تصاویر اجزای خانه های تاریخی

درخواست: تصاویر اجزای خانه های تاریخی

سلام دوستای خوبم...ممنون از وقتی که برای مطالعه این تاپیک میزارید
میخواستم اگه براتون مقدوره ، عکس هایی از اجزای خانه های قدیمی ایرانی مثل هشتی،دالان،مطبخ و....با ذکر اسم و مکان خانه...بگذارید ممنون

• Like
واکنش ها: draz

mmat2050

عضو جدید
سلام دوست عزیز
لطفا میشه منظورتون رو واضح تر بیان کنید
دقیقا چه چیزی می خواهید
عکس از هر بنای قدیمی یا یک بنای قدیمی که
دارای این ایتم ها باشه

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
لطفا میشه منظورتون رو واضح تر بیان کنید
دقیقا چه چیزی می خواهید
عکس از هر بنای قدیمی یا یک بنای قدیمی که
دارای این ایتم ها باشه
سلام....از بناهای متنوع،فضاهایی مثل دالان هشتی حمام میانسرا و......

• Like
واکنش ها: draz

yousofff

عضو جدید
سلام دوستان عزیز.خسته نباشید.من دارم برش برج مسکونیمو میزنم.بعد نمیدونم اسانسوری که خط برش از توش رد میشه رو باید چه جوری توی مقطع بکشم...کسی اگه نقشه ای داره با جزئیاتش خیلی ممنونش میشم دراختیارم بذاره.

بالا