درخواست های مرتبط با:طراحی پارک

misha

عضو جدید
دوستان لطفاً در خصوص ریز فضاها و مطالعات پارک علم و فناوری کمکم کنید

reza2011

عضو جدید
مطالعات مربوط به پارک کوهستانی و پارک بانوان و پارک کودک رو لازم داشتم .
کسی میتونه کمک کنه ؟
(( لطفا ))

دوستان لطفاً در خصوص ریز فضاها و مطالعات پارک علم و فناوری کمکم کنید

كتابي هست تحت عنوان طراحي باغ و پارك تاليف دكتر جمشيد حكمتي و سيد محمد رضا سيف ...

اگر براتون مفيد هست بگيد تا لينك دانلودش رو براتون بزارم .

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
كتابي هست تحت عنوان طراحي باغ و پارك تاليف دكتر جمشيد حكمتي و سيد محمد رضا سيف ...

اگر براتون مفيد هست بگيد تا لينك دانلودش رو براتون بزارم .

سلام بر دوسته عزیز و محترم ام...اگر لطف کنید ممنون میشم...

موضوعه من،پارک موزه اس و باید تا فردا تمام مطالب رو جمع بندی کنم.....

reza2011

عضو جدید
سلام بر دوسته عزیز و محترم ام...اگر لطف کنید ممنون میشم...

موضوعه من،پارک موزه اس و باید تا فردا تمام مطالب رو جمع بندی کنم.....

به لينك زير بريد و كتاب مورد نظرتون رو دانلود كنيد :

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/349698-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%D9%8A%D9%83%D9%8A-%D9%85%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D9%86%D8%AD%D8%B5%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%81%D8%B1%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%8A-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%D9%8A%D9%86-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%82%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%8A%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B2%D9%85%D9%8A%D9%86?p=5108629&viewfull=1#post5108629

پسورد : 875875gfdhgd65476476453453ghfhgfg78687

اميدوارم كه مفيد واقع بشه . :gol:

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من میخوام یه سرویس بهداشتی تو یه پارک طراحی کنم اگه کسی پلان داره واسم بذاره مررررررررررررررسی

Z40674

عضو جدید
سلام دوستان. من چند تا تحلیل پارک لازم دارم کسی میتونه کمک کنه؟ یا اینکه پارکهایی رو معرفی کنه . ایرانی یا خارجی. یکی دوتایی خودم دارم اما کافی نیس. ممنون

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام دوستان. من چند تا تحلیل پارک لازم دارم کسی میتونه کمک کنه؟ یا اینکه پارکهایی رو معرفی کنه . ایرانی یا خارجی. یکی دوتایی خودم دارم اما کافی نیس. ممنون

سلام دوست خوبم به تاپیک های زیر مراجعه کنید.
[ضوابط و نمونه های طراحی] انواع پارک

[ دانلود ] پلان های پارک

_*Bahar*_

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام :gol: ؛ بچه ها کسی اطلاعاتی از رویکرد زمینه گرا در طراحی منظر یا نمونه موردی از این رویکرد داره؟
(توی یکی از تایپیکها یه توضیح بود اما خیلی مختصر)

skyplex

کاربر فعال
فایل اتوکد نماد یا المان میخام برای پارک...مثلا فایل یک نخل یا گندم و این جور چیزها

skyplex

کاربر فعال
دفترچه محاسبات پارک چیست؟

زهرا-پ

عضو جدید
سلام دوستان موضوع طرح من طراحی پارک بانوان با رویکرد آرامش وسلامت بانوان هستش و باید پارک رو جوری طراحی کنم که خیابون های اطراف دید به داخل پارک نداشته باشن همچنین اشرافیت ساختمان های اطراف رو هم باید از بین ببرم کسی میتونه کمکم کنه ؟ ایده یا پیشنهادی ندارین؟؟

BBOAnype

عضو جدید
یک جستجویی داشتم در زمینه رشته های مرتبط با امر بازرگانی که نتایجش رو برای دوستان هم میزارم.
امیدوارم برای دوستانی که به دنبال این رشته ها هستند مفید باشه.

بالا