درخواست های مرتبط با درس روستا 1 و 2

ceae.ir

عضو جدید
مشخصات پروژه :
مکان : شهر ساری ( روستای دار کلا اولیا )
گزارش : کلیه توضیحات ، گزارشات و مشخصات روستا در۲۰۰ موجو می باشد
نقشه های موجود :
موقعیت روستا در تقسیمات سیاسی – موقعیت روستا در تقسیمات کالبدی – جهات شیب عمومی – جریان مبادلات اقتصادی – قیمت اراضی – مراجل گسترش کالبدی – کیفیت ابنیه – مالکیت اراضی – شبکه معابر موجود – کاربری وضع موجود – اراضی سیل گیر – محدودیت ها و امکانات توسعه – سلسه مراتب شبکه معابر – کاربری اراضی پیشنهادی – پلان معابر و تقاطع ها – پلان و پروفیل طولی خیابان اصلی – مقاطع عرضی پیشنهادی​
دانلود هر کدام از بخش های روستا به صورت تک فایل و نیز به صورت پکیج کامل در چند هاست مختلف آپلود شده تا دانلود فایل ها به راحتی انجام گیرد.

ادامه مطالب و دانلود

niloofar28

عضو جدید
عزیزم واقعا شیتات خیلی خوب بود
بچه ها کسی دیگه نمونه شیت نداره بزاره ببینیم؟؟؟؟؟

NegR.s

عضو جدید
سلام دوستان نمونه طرح و پلان خانه روستایی (خانه کشاورز و دامدار) کسی داره؟
با چندتا از فضاهای عمومی مثل مسجد،پاسگاه،درمانگاه

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان نمونه طرح و پلان خانه روستایی (خانه کشاورز و دامدار) کسی داره؟
با چندتا از فضاهای عمومی مثل مسجد،پاسگاه،درمانگاه
[ طرح معماری 4 ] - بیمارستان
[ دانلود ] پلان های بیمارستان
[دانلود] پـــلان های پایانه و ترمینال های مسافربری
[ دانلود ] پلان های ایستگاه پلیس
[دانلود] پـــلان های مسجد

negiii

عضو جدید
سلام
من این ترم روستا1 دارم طرح هادی و نقشه های روستای سراوان استان گیلان رو میخوام از کجا باید تهیه کنم؟ کسی نداره بذاره؟

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من این ترم روستا1 دارم طرح هادی و نقشه های روستای سراوان استان گیلان رو میخوام از کجا باید تهیه کنم؟ کسی نداره بذاره؟

سلام .....

دوست عزیز مراجعه کنید به بنیاد مسکن شهرتون و طرح هادی مدنظرتونو تحویل بگیرید ....البته فک کنم باید از دانشگاهتون معرفی ببرید تا قبول کنند و یه کارت شناسایی معتبر باید بدی دستشون تا اینکه طرح هادی رو برگردونی ....

دوستم به اینا هم یه سر بزن , تا شاید بدردت بخوره ....

[h=1]کارشناسی | روستا 1 و 2[/h]
نـــــمـــونه شــیـــت روســــتا1

negiii

عضو جدید
سلام
کسی میدونه روستای پلام(توابع رودسر استان گیلان) و موشنگاه(توابع سراوان استان گیلان) طرح هادی داره یا نه؟؟؟؟

sh2h

عضو جدید
سلام
میشه به من موضوع کنفرانس برای روستا(روستا 2) با منبع ترجیحا پیشنهاد بدید؟
گفتن به طور کلی راجع به روستا باشه

I_AM_ARCHITECT

عضو جدید
سلام
کسی می دونه برای تهیه یه نقشه ای که خونه ها و مسیر ها و جاده های روستا توش مشخص باشه از سازمان نقشه برداری کدوم نوع نقشه و مقیاس رو باید تهیه کرد یا به چه آدرسی تو تهران رفت ؟

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز

دانلود پروژه روستا 1
این پروژه مربوط به روستای زیبا و پلکانی کزج در یکی از مناطق سردسیر اردبیل می باشد و دربرگیرنده طرح تقریب پروژه ، نقشه گسترش روستا ، نقشه مالکیت اراضی ، تصاویر طبیعت روستا ، نمودارهای جمعیت شناسی و بعد خانوار ، وضعیت اشتغال و معیشت در روستا ، منازل ، مسجد و امامزاده روستا می باشد.

دانلود
سلام دوستان ممنون بابت تاپیک خوبتون....میشه این فایل ها رو دوباره اپلود کنین...اخه باز نمیشن

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
میشه نمونه ای از یک خانه روستایی که برای درس روستا2 طراحی میشه اینجا بفرستین؟

بالا