درخواست های مرتبط با درس روستا 1 و 2

elahe.m1

عضو جدید
سلام دلیلش اینه که پشه ها به رنگ آبی حساس هستند و این که این رنگ چشمشونو اذیت میکنه . همین:)

savda

عضو جدید
کمک درمورد درس روستا2

کمک درمورد درس روستا2

سلام دوستان عزیز

من این ترم روستا 2 دارم 3 تا پلان و نما در مورد خانه های کشاورز و دامدار و خوش نشین میخوام طراحی کردم

اما دوسشون ندارم اگر کمکم کنید ممنون میشم.

nima-r

عضو جدید
سلام دوستان
من یه پلان خونه روستایی برای روستا2 میخوام
خیلی ضروری اگه دوستان زحمت بکشن خیلی ممنون میشم

negar.ra

عضو جدید
سلام
من دانشجوی کاردانی هستم و این ترم روستا 1 دارم
استاد خواسته روستایی رو انتخاب کنیم که اقتصادش بر پایه ی کشاورزی و دامداری باشه
من خودم ساکن تهران هستم و دانشگاهم باراجین قزوین هست
یعنی تو اگه روستا تو تهران یا قزوین باشه برام اسون ترهست
شما جایی رو میتونید بهم پیشنهاد بدید؟؟؟!!!!!
اگه جایی هم باشه که با این مشخصات پروژه کامل ازش باشه که عالیه

S_arch

عضو جدید
دوستان کسی میتونه مقاله معتبر خوب در مورد روستا معرفی کنه؟ انگلیسی یا فارسی

melika b

عضو جدید
سلام :smile::smile::smile:
کسی اینجا واسه پروژه اش روی روستای کردان که نزدیکه کرج کار کرده؟

sahar 91

عضو جدید
کسی دیتیل خانه های روستایی رو داره؟؟ خونه ها ی کاهگلی با تیرای چوبی

fanus1917

عضو جدید
سلام پس فردا اخرین مهلت تحویل پروژه های روستاس همش کامله بجز فصل2!هیچ اطلاعاتی درموردش ندارم بیشتر از 10 تا پاورو نگاه کردم تو هیچکدوم درمورد اقلیم حرفی نزده تو سایتا هم به نتیجه ای نرسیدم!کسی هست که درمورد بارندگی،نور خورشید،باد،تاثیر اقلیم بر معماری و... در روستاهای کویری پاور داشته باشه؟؟؟؟دگ هم حوصلم سر رفت هم خسته شدم هم از بفیه ی کارام عقب موندم :cry::(:cry::cry::cry::cry::w10::question:
اگه کسی مطلبی داره که بم کمک کنه اگه امکانش هست برام ایمیل کنید لطـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــفالطفا لطفا

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام پس فردا اخرین مهلت تحویل پروژه های روستاس همش کامله بجز فصل2!هیچ اطلاعاتی درموردش ندارم بیشتر از 10 تا پاورو نگاه کردم تو هیچکدوم درمورد اقلیم حرفی نزده تو سایتا هم به نتیجه ای نرسیدم!کسی هست که درمورد بارندگی،نور خورشید،باد،تاثیر اقلیم بر معماری و... در روستاهای کویری پاور داشته باشه؟؟؟؟دگ هم حوصلم سر رفت هم خسته شدم هم از بفیه ی کارام عقب موندم :cry::(:cry::cry::cry::cry::w10::question:
اگه کسی مطلبی داره که بم کمک کنه اگه امکانش هست برام ایمیل کنید لطـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــفالطفا لطفا

سلام دوست خوبم
اقلیم روستاهای مناطق کویری مشابه شهرهای نزدیک و اطراف اون محل هست و میتونین از مطالعات اقلیمی نزدیکترین شهرها به اون روستا و همچنین از اطلاعات نزدیکترین ایستگاه هواشناسی استفاده کنین و همچنین به این سایت مراجعه کنید

http://www.irandeserts.com/

shanelau

عضو جدید
منم میخام کار روستام رو بذارم ببینین.ولی بلد نیستم.پاور پوینت هستش.
راهنماییم کنیین.................................................................

سام سون

عضو جدید
سلام بچه ها..من پلان و نما و برش و کلا اینا از یه روستای ترجیحاشمال کشور میخوام واسه پروژه اخر ترمم...اگه کسی داره بزاره ممنون میشم.

S_arch

عضو جدید
دوستان سلام

من دنبال یه مقاله انگلیسی خوب در مرود طراحی روستا 2 هستم. مربوط به بافت و مسکن. کسی همچین مقاله ای داره معرفی کنه؟؟؟

ketabdoost

عضو جدید
سلام دوستان:طرح هادی روستا چیه؟و چه طور می شه پیداش کرد؟کسی هست طرح هادی هیچ روستایی رو که اطراف تهران باشه داشته باشه ؟لطفا اگر دارید بگذارید.رفتن دنبال نقشه فقط زمان می بره و کلی دوندگی داره بی اینکه چیزی یاد بگیریم(خودتون تجربه شو داشتید می دونید که چه مصیبتیه).:cry: کلی دعاتون می کنم اگر بهم کمک کنید.

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام دوستان:طرح هادی روستا چیه؟و چه طور می شه پیداش کرد؟کسی هست طرح هادی هیچ روستایی رو که اطراف تهران باشه داشته باشه ؟لطفا اگر دارید بگذارید.رفتن دنبال نقشه فقط زمان می بره و کلی دوندگی داره بی اینکه چیزی یاد بگیریم(خودتون تجربه شو داشتید می دونید که چه مصیبتیه).:cry: کلی دعاتون می کنم اگر بهم کمک کنید.

سلام دوست خوبم به تاپیک های زیر مراجعه کنید.
روستا 1 و 2

هر چه میخواهید از طرح هادی روستایی بپرسید؟

fantastic.fati

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان ...
من این ترم روستا 1 دارم ...
روستارو خودم باید انتخاب کنم ؟؟؟
و اینکه اگه میشه چند نمونه کار بزارید من آشنا بشم ... آخه نمیدونم از کجا باید شروع کنم و چیکار کنم ...

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام دوستان ...
من این ترم روستا 1 دارم ...
روستارو خودم باید انتخاب کنم ؟؟؟
و اینکه اگه میشه چند نمونه کار بزارید من آشنا بشم ... آخه نمیدونم از کجا باید شروع کنم و چیکار کنم ...

سلام عزیزم تو تاپیک زیر نمونه موردی هست.
روستا 1 و 2

sepide*

عضو جدید
سلام دوستان
من واسه روستای 2 دنبال یه روستای خوب اطراف تهران میگردم که ترجیحا نزدیک باشه و طرح هادی خیلی خوب و کاملی داشته باشه
کسی پیشنهادی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثلا روستای فارسجین واقعا عالیه طرح هادیه کامل روستای خوب اما خیلی دوره قزوینه منم نمیتونم هر هفته برم

Eastern Lady*

عضو جدید
سلام
چندتا نمونه شیت میخواستم ازشون کمک بگیرم واسه ارائه پروژه روستام

ممنون میشم راهنماییم کنید:gol:

sepide*

عضو جدید
بچه ها کسی یه نمونه پلان قدیمی از خانه های خشتی موجود در روستاهایی با اقلیم سرد و کوهستانی نداره؟
یا کلا یه پلان از خانه های خشتی قدیمی
منم دارم روی روستای سربندان کار میکنم :smile:

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها کسی یه نمونه پلان قدیمی از خانه های خشتی موجود در روستاهایی با اقلیم سرد و کوهستانی نداره؟
یه سرچی تو این قسمت بزنید قطعا به جواب میرسید
[h=1]تالار: معماری ایرانی واسلامی[/h]

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
روستا2

روستا2

سلام.بچه هامن بایددرمورد ضرورت واثرات صدورسندواماکن روستایی درکشور پاورپوینت درست کنم.نیازبه مطالب وعکس دارم.ممنون میشم زودترکمکم کنید

sepide*

عضو جدید
farchitect چی میخوای؟؟
یعنی چه جور عکسی؟
من کلی عکس از روستاهای اطراف تهران دارم ولی نمیدونم به دردت میخوره یا نه:smile:
دوستان کسی چند نمونه پلان روستایی نداره؟
واسه اقلیم کوهستانی میخوام ببینم و ایده بگیرم
چرا اینجا کسی نمونه کار روستا نمیذاره

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

farchitect چی میخوای؟؟
یعنی چه جور عکسی؟
من کلی عکس از روستاهای اطراف تهران دارم ولی نمیدونم به دردت میخوره یا نه:smile:
دوستان کسی چند نمونه پلان روستایی نداره؟
واسه اقلیم کوهستانی میخوام ببینم و ایده بگیرم
چرا اینجا کسی نمونه کار روستا نمیذاره
به كتاب ابنيه سنتي وحيد قباديان مراجعه كنين

a rez gh

عضو جدید
سلام
ببخشید اگه اطلاعاتی که بنیاد مسکن در مورد روستا میده از سال 82 باشه
مشکل برام پیش نمیاد اخرای ترم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام
ببخشید اگه اطلاعاتی که بنیاد مسکن در مورد روستا میده از سال 82 باشه
مشکل برام پیش نمیاد اخرای ترم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

سلام دوست خوبم خب مسلما در طول 10 سال یک روستا تفاوت زیادی به نسبت 10 سال پیش داشته ! و برای نرخ زاد ولد و ... باید اطلاعات خودتون رو با بهداری و به روز کنین !
البته اقلیم و میزان اراضی زمین کشاورزی و ... اطلاعاتی از این دست اگر منابع دیگری از روستا در اختیار ندارین و در خود دهداری روستا و ... هم موجود نیست همین جدول ها رو وارد کنید !! :D

____
در کل اینکه به تجربه این آمار ها به سخت گیری استادتون و همینطور میزان معروف بودن و شناخت استاد بستگی داره !!! البته اول ببینید بچه های ترم بالاتر اطلاعات بیشتری از این روستا دارند یا خیر ... در کل یه چند تا ادیت کنین و با تغییراتی هر اطلاعاتی که دارین وارد کنین!

بالا