درخواست های مرتبط با:خوابگاه

mahtab2689

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهتاب خانم گل يادت باشه كه من و تمام دوستان هر منبع يا موردي كه در پاسخ دوستان در تاپيكشون قرار ميديم نبايد بدون تغيير استفاده بشه . شما خودت يك مهندس معمار هستي و بايد بتوني تغييراتي را در يكي از طبقات ايجاد كني تا از از حالت تيپ در بياد . موفق و سربلند باشيد .
ممنون آقا رضا ولی این واسه درسه تاسیساتمه نه طرح...کپی بودنش هیچ ایرادی نداره اینو خود استاد خواسته...من میتونستم خودم بشینم طراحیش کنم ... اما نبود وقت این اجازه رو بهم نمیده... به هر حال ممنون همینو مجبورم اصلاح کنم بازم ممنون یه دنیا

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان ..
پروِژه ی من طراحی خوابگاه واسه 250 نفره، میشه لطف کنید بگید که ابعاد آمفی تئاتر و سایت کامپیوتر چقدر باید باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی هیچ کسی نیست که کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوست جان..چطوری؟
ببین سرانه فضا واسه آمفی تئاتر به ازای هر نفر 1.5 متر هستش...البت این فضای خالص جایگاهها هستش
واسه سایت کامپیوتر هم فک میکنم به ازای هر نفر 2 متر بدون فضای سیرکولیشن

.After The Rain.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کمک فوری!

کمک فوری!

سلام ... کسی عکس و نقشه هایی از خوابگاه دانشگاه امام صادق ، کار آقای اردلان نداره؟
اگه کسی داره کمک کنه لطفا:(

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ... کسی عکس و نقشه هایی از خوابگاه دانشگاه امام صادق ، کار آقای اردلان نداره؟
اگه کسی داره کمک کنه لطفا:(

سلام
تنها چیزی ک پیدا کردم
امیدوارم مفید باشن
:gol:

منبع : http://memarinews.com/prtcopqs.2bqsm8laa2.html
+
http://www.architects.ir/index.aspx?siteid=1&pageid=1709&newsview=4048

anilaa

عضو جدید
بچه ها واسه پایان نامه ارشدم نمونه موردی داخلی میخوام به چند تا خوابگاه داخلی نیاز دارم هرچی هم سرچ میکنم پیدا نیمکنم اگه کسی اطلاعاتی دارم ممنون میشم کمکم کنید (پلان، عکس، مطلب و...)

anilaa

عضو جدید
سلام دوستان
چند وقت پیش مجله ای رو نگاه میکردم که به بررسی ساختمانهای دانشگاه تهران پرداخته بود... تا جایی که یادم مونده به نظرم مجله معمار بود( اما اصلا مطمئن نیستم)... الان هرچی میگردم پیدا نمیکنم...کسی میدونه کدوم مجله هست ؟ و چه شماره ای؟؟؟

elham--

عضو جدید
سلام دوستان، عیدتون مبارک :gol:
یه درخواست راهنمایی ازتون دارم، ممنون میشم کمکم کنید...
موضوع پایان نامه من خوابگاه دانشجوییه و تازه میخوام شروع به کار کنم. این بار که رفتم پیش استاد راهنمام، ایشون گفتن یه رویکرد به خوابگاهت بده تا مبانی نظری بیشتری واسه طراحی داشته باشی. مثلا یکی از دانشجویان چند سال پیش خودشون موضوع پایان نامش "خوابگاه مخصوص دانشجویان معماری، عمران و برق" بود.
من هر چی فکر کردم تنها چیزی که به ذهنم رسید خوابگاه مخصوص دانشجویان معلول بود!! شما چیز خاصی به نظرتون میرسه؟؟ واسه پس فردا باید رویکردمو مشخص کنم، واقعا ممنونتون میشم اگه نظرتونو بگید...:gol: