درخواست های مرتبط با:انواع موزه

king92

عضو جدید
سلام خدمت دوستان گل
من این ترم طراحی معماری 1 بهمون طراحی موزه دادن . موضوعش هم موزه هنر های معاصر هست که سایتش هم ظلع جنوب شرقی پارک لاله
مشکلم اینه که نمیتونم کانسپت مناسبی ارائه کنم و تولید حجم کنم .
یک سری کار کردم ولی استاد قبول نمیکنه . کارم رو توی فایل پیوست میزارم ببینید و اگر امکانش هست کمکم کنید . با سپاس

پیوست ها

• IMG.jpg
    IMG.jpg
    24.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

king92

عضو جدید
اگر امکانش هست یه کم زودتر راهنمایی کنید چون شنبه باید این کار رو به استاد نشون بدم

آخرین ویرایش:

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان گل
من این ترم طراحی معماری 1 بهمون طراحی موزه دادن . موضوعش هم موزه هنر های معاصر هست که سایتش هم ظلع جنوب شرقی پارک لاله
مشکلم اینه که نمیتونم کانسپت مناسبی ارائه کنم و تولید حجم کنم .
یک سری کار کردم ولی استاد قبول نمیکنه . کارم رو توی فایل پیوست میزارم ببینید و اگر امکانش هست کمکم کنید . با سپاس
ببینید اینطور که مشخصه شما از فرم برگ میخواید ایده بگیرید اما چرا؟ایده ای که در ذهن شما شکل میگیره باید در نتیجه یه تحلیل سایت کامل و عملکرد بخش های مختلف بنا و دیدن نمونه های زیاد و خیلی مسائل دیگه شکل بگیره این یکی از ساده ترین کاراست که ما بیایم مثلا از فرم یه چیزی صرفا برای قشنگی استفاده کنیم برای گرفتن ایده اما اگر مخصوصا تاکید میکنم یه تحلیل سایت خیلی خوب داشته باشین جهت باد نور خورشید عملکرهای داخلی همسایگی ها همه و همه به شما به راحتی کمک میکنن برای ایجاد یه ایده خوب که قطعا استادتونم باهاش موافقن

king92

عضو جدید
ببینید اینطور که مشخصه شما از فرم برگ میخواید ایده بگیرید اما چرا؟ایده ای که در ذهن شما شکل میگیره باید در نتیجه یه تحلیل سایت کامل و عملکرد بخش های مختلف بنا و دیدن نمونه های زیاد و خیلی مسائل دیگه شکل بگیره این یکی از ساده ترین کاراست که ما بیایم مثلا از فرم یه چیزی صرفا برای قشنگی استفاده کنیم برای گرفتن ایده اما اگر مخصوصا تاکید میکنم یه تحلیل سایت خیلی خوب داشته باشین جهت باد نور خورشید عملکرهای داخلی همسایگی ها همه و همه به شما به راحتی کمک میکنن برای ایجاد یه ایده خوب که قطعا استادتونم باهاش موافقن
من جلسه اول یه اشتباهی کردم گفتم میخواهم از گل یا برگ ایده بگیرم استاد هم گیر داده باید همین رو ادامه بدی. الان هم هر چی فکر میکنم چیزی به ذهنم نمیرسه.خودش هی بهم میگه تو کانسپت رو گرفتی(در صورتی که خودم نمیدونم) حالا باید تولید فرم کنی . بعد میگه من میتونم سریع بهت بگم چی کار کنی ولی نمیگم تا خودت بری فکر کنی و دریباریش.
الانم موندم چی کار کنم.

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من جلسه اول یه اشتباهی کردم گفتم میخواهم از گل یا برگ ایده بگیرم استاد هم گیر داده باید همین رو ادامه بدی. الان هم هر چی فکر میکنم چیزی به ذهنم نمیرسه.خودش هی بهم میگه تو کانسپت رو گرفتی(در صورتی که خودم نمیدونم) حالا باید تولید فرم کنی . بعد میگه من میتونم سریع بهت بگم چی کار کنی ولی نمیگم تا خودت بری فکر کنی و دریباریش.
الانم موندم چی کار کنم.

ببینید به نظر من کانسپتون نباید مثل استعاره محسوس باشه یعنی عین این نباشه که وقتی داریم مثلا از کانسپت حلزون استفاده میکنمیم عینا حلزون بکشیم و بسازیم!ما اون فرم و حرکت در واقه جوهر ش رو ازش میگیریم و بسطش میدیم تو کار
احتمالا استادتون منظورش اینه

mahsa noori a

عضو جدید
سلام بچه ها من این ترم طرح فرهنگسرا دارم میشه لطفا کمکم کنید و چند نمونه فرهنگسرا برام بذارید؟ ممنون میشم

mahi s

عضو جدید
سلام دوستان من نمونه عکس داخلی از سالن گردهمایی در موزه و گالری های ان میخوام ممنونم

king92

عضو جدید
سلام
دوستان من یه سمینار درباره سالن جند منظوره ( آمفی تئاتر) در موزه دارم :smile:
اگر کسی پاورپوینت آماده در این رابطه داره لطفا به من بده
اگر هم اطلاعات تکمیلی ای چیزی هم داشتید بزارید . مخصوصا عکس و پلان های سالن های چند منظوره در موزه ها
ســــــپاس:gol:

فرهيخته

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان من یه سمینار درباره سالن جند منظوره ( آمفی تئاتر) در موزه دارم :smile:
اگر کسی پاورپوینت آماده در این رابطه داره لطفا به من بده
اگر هم اطلاعات تکمیلی ای چیزی هم داشتید بزارید . مخصوصا عکس و پلان های سالن های چند منظوره در موزه ها
ســــــپاس:gol:

سلام دوست عزیز،یک فایل متنی به همراه نقشه های یک مدل با فرمت کد، براتون قرار می دهم که امیدوارم مفید باشد.
موفق باشید:gol:

پیوست ها

• salon ha.zip
    2.1 مگایابت · بازدیدها: 0

hasely

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزيزم من موزه كفش و واصه اين ترم انتخاب كردم خيلي ممنون ميشم فوري پلان و طراحي داخلي موزه كفش و بهم بديد ممنون

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان عزيزم من موزه كفش و واصه اين ترم انتخاب كردم خيلي ممنون ميشم فوري پلان و طراحي داخلي موزه كفش و بهم بديد ممنون

شما انتخاب کردید بعد ما طرح بدیم؟:biggrin:
شما ریز فضاهاتون رو در اوردید؟کانسپتتون چیه؟بگین شاید بشه از پیشنهادات بقیه استفاده کرد:smile:

hasely

عضو جدید
شما انتخاب کردید بعد ما طرح بدیم؟:biggrin:
شما ریز فضاهاتون رو در اوردید؟کانسپتتون چیه؟بگین شاید بشه از پیشنهادات بقیه استفاده کرد:smile:
سلام خوبي كاش پيام منو ديده باشيد اگه ديدي حتما جوابشو واصم بفرستيد ممنون ميشم

O . P . O . S

عضو جدید
سلام د و س ت ا ن ...کسی در باره باغ موزه ای که مال هنر های معاصر باشه اطلاعاتی داره؟؟یا هر مزه ای ک به شکل باغ موزه باشه و باطبیعت ترکیب شده باشه؟؟

mahsa hf

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
درخواست پلان موزه ایران باستان

درخواست پلان موزه ایران باستان

سلام دوستان
کسی نقشه های موزه ایران باستان (موزه ملی ایران) داره ؟!
یا اگه میتونه راهنمایی کنه که چجوری پیداش کنم .. تو سرچ اینترنتی که چیزی از مدارک پیدا نکردم ..
برای تحلیل و معرفی موردی موزه و ... نیاز دارم، باید نحوه ی ارتباط کاربریها و جانمایی فضاها و ...ارائه بدم

آخرین ویرایش:

biato

عضو جدید

O . P . O . S

عضو جدید

مریم n

عضو جدید
سلام دوستان کسی چندتا موزه میشناسه که موزه فرهنگ و تمدن باشه و فرهنگ رو معرفی کنه؟
یعنی موزه آثار هنری نباشه.ممنون میشم

misa001

عضو جدید
سلام به همگی...من نیاز به یه باغ موزه دارم که تو زمین کار شده باشه...چیزی میشناسید؟؟:w09:
البته از باغ موزه مشاهیر شیراز با خبرم..heeeellllp:):w19:

mehn

عضو جدید
سلام بچه ها
من پلان موزه آبگینه (خانه قوام السطنه) میخوام کسی میتونه کمک کنه پیام بدید بهم