درخواست های مرتبط با:انواع مسکونی و ویلا

sepideh2727

عضو جدید
سلام دوستان
کسی اینجا جواب میده؟
من پلان مسکونی میخوام که در هر طبقه سه واحد باشه
بیشتر میخوام که ورودی به سه واحد رو ببینم
ممنون میشم از کمکتون

میناراد

عضو جدید
سلام..
من تو طراحی نمای مسکونی به مشکل خوردم.. مورد قابل توجهی پیدا نکردم تو نت.. اگر کسی هست که کمکی کنه، ممنون میشم.

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال
سلام دوستان...یه پلان کدی از یه ویلا یا مسکونی که خیلی هم بزرگ نباشه وسایت پلان خوشکل هم داشته باشه نیاز دارم اگر دارین لطفا کمک:heart:
سلام . میتونید از لینک زیر چند مورد دانلود کنید
[h=3]http://www.beautiful-arts.ir/thread1059.html[/h]موفق باشید

سهيله

عضو جدید
سلام دوستان مهندس. روزتون مبارک. کسی تو زمینه مجتمع مسکونی مطالبی داره که بهم کمک کنه. آخه پایان نامه ام و هم طرح 5 رو با هم گرفتم و موضوع هر دو مجتمع مسکونیه. خلاصه هر مطلبی دارین بذارین ممنونتون می شم.

سلام مهندس
تونستي سرانه و برنامه فيزيكي مسكوني را پيدا كني ؟؟؟ اخه من هم موضوع پايان نامم مجموعه مسكوني است .

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سلام کسی پرسپکتیو مسکونی داره لطفا کمک.و....

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .من یه مجتمع مسکونی میخوام یه نمونه ی کامل هر کی میتونه کمکم کنه بهم پی ام بده تو پیجم تا ایمیلمو بدم برام بفرسته.با تشکر

mina.arc

عضو جدید
دوستان عزیزم من یه سوال راجع به نورگیری ویلا دارم ممنون میشم کمکم کنید.
جهت قرارگیری تراسی که بعنوان صبحانه‌خوری در ویلا در نظر گرفته میشه چیه؟ آیا باید در شمال ساختمان باشه؟ اگر صبحانه‌خوری از سمت شرق هم نورگیری داشته باشه صبحها نور خورشید مزاحمت ایجاد می‌کنه؟ منظورم اینه که سمت شرق تراس باید آزاد باشه یا دیوار داشته باشه که صبحها سایه ایجاد کنه؟

Eastern Lady*

عضو جدید
سلام
میشه کمکم کنید؟4نمونه ویلای خارجی و 2نمونه ویلای داخلی رو باید بررسی کنم.پلان نمابرش پرسپکتیوریز فضاها نقاط قوتو ضعفونام معمار..

1ساختمون بتنی رو هم میخواستم روش کارکنم واسه درس سازه های بتنی

ممنون میشم کمکم کنید

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام
میشه کمکم کنید؟4نمونه ویلای خارجی و 2نمونه ویلای داخلی رو باید بررسی کنم.پلان نمابرش پرسپکتیوریز فضاها نقاط قوتو ضعفونام معمار..

1ساختمون بتنی رو هم میخواستم روش کارکنم واسه درس سازه های بتنی

ممنون میشم کمکم کنید

سلام دوست خوبم...

واس نمونه خارجی میتونی به سایت greatbuildings بری اسم معمارارو سرچ کنی و کاراشونو انتخاب کنی مدارکش با توضیحات هست. اسمای زیرم چند تا از معمارای معروفن.
Frank Lloyd Wright-Tadao Ando-Richard Meier-Mario Botta-Louis I Kahn-Ludwig Mies Vonder Rohe

واسه نمونه داخلی نمی دونم منظورت بنای قدیمی یاجدید هستش هر دو مورد رو برات میذارم...
مدارک(پلان-نما-برش)بناهای قدیمی
ویلای کیانی/ ماکان رحمانیان و کامران حیرتی به همراه پلان و جزئیات

مدارک ساختمان بتنی هم میتونی از لینک های زیر دانلود کنی.

تاپیک جامع نقشه‌های معماری و سازه (فایل اتوکد)

نقشه سازه (فایل اتوکد) - 1

آخرین ویرایش:

سپیده معمار

عضو جدید
سلام به دوستان گرامی
من دنبال یک ویلا تو منطقه گرم و خشک یا گرم و مرطوب هستم(خارجی)و همه مدارکش کامل شده باشه و اجرا شده باشه و کدی نباشه
میشه کمکم کنید؟
ممنونم از لطفتون

niloofar28

عضو جدید
سلام. دوستان عزیز میشه در مورد قرار گیری یک ویلا داخل یک زمین بزرگ این که چه چیزهایی رو باید بهش توجه کرد و بهم بگید.....

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
سلام. دوستان عزیز میشه در مورد قرار گیری یک ویلا داخل یک زمین بزرگ این که چه چیزهایی رو باید بهش توجه کرد و بهم بگید.....

با سلام ........

1- جهت نوری گیری ..............
2- دسترسی ها تون
3- جهت باد
4-بهره بردن از فضای سبز و درختان............. و رساندن کمترین خسارت به این فضا در طراحی و جانمایی ویلا............

sepideh200

عضو جدید
پلان نما برش پرسپکتیو عکس تا جمعه میخوام

پلان نما برش پرسپکتیو عکس تا جمعه میخوام

سلام دوستان من تا فردا یعنی" جمعه" وقت دارم خواهش میکنم کمک کنید من پلان ها /4 تا نما/2تا مقطع/2 تا پرسپکتیو /عکس / متراژ ماکزیمم 200 متر/مقیاس 1/100 / از یک" خونه ی ویلایی" میخوام

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان میخوام که از محل تعاملات اجتماعی مجتمع مسکونی پرسپکتیو بزنم میتونید کمک کنید که این فضا چه چیز هایی نیاز دارد چه مدلی هست اصلا یا نمونه کار کسی نداره ممنون میشم کمک کنید

feriha 1

عضو جدید
سلام دوستان من تحلیل وبررسی ویلاساوارو خیلی لازم دارم اگه کسی داره کمکم کنه
منظورم دیاگرام ارتباطی فضا نحوه نورگیری سیرکولاسیون ودانه بندی....که همش باشکل باشه:(

feriha 1

عضو جدید
منظورم دیاگرام ارتباطی فضا نحوه نورگیری سیرکولاسیون ودانه بندی....که همش باشکل باشه:(

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

سلام دوست خوبم امیدوارم لینکای زیر کمکتون کنه.
نقد و بررسی ويلاساوای اثر لوکوربوزيه

نقشه ویلا ساوا

[h=1]villa savoye (ویلا ساووا)[/h][h=1][/h]

metalika777_h_g

عضو جدید
سلام دوستان من یه پلان کدی ویلا یا سویت خوشگل ( فرم شیک ) به همراه 3d می خوام ممنون میشم اگه دارین کمک کنین :smile:

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

m1372g

عضو جدید
کمک لطفا
سلام بچه ها کسی پلان مسکونی که حیاط مرکزی داشته باشه داره؟

atefehkhanom

عضو جدید
سلام
من یه پلان ویلایی خوشکل وو مدرن میخوام
از اینا که پله ی گرد داشته باشه و خوشکل باشه

sara.152

عضو جدید
دوستان عزیزم من یه سوال راجع به نورگیری ویلا دارم ممنون میشم کمکم کنید.
جهت قرارگیری تراسی که بعنوان صبحانه‌خوری در ویلا در نظر گرفته میشه چیه؟ آیا باید در شمال ساختمان باشه؟ اگر صبحانه‌خوری از سمت شرق هم نورگیری داشته باشه صبحها نور خورشید مزاحمت ایجاد می‌کنه؟ منظورم اینه که سمت شرق تراس باید آزاد باشه یا دیوار داشته باشه که صبحها سایه ایجاد کنه؟
خواهش میکنم اگه می‌دونید جواب بدبد.

mohammad dg

عضو جدید
با سلام دوستان لطفا سریع به داد بنده برسید خیلی لازم دارم بخدا

من یک پلان برای یه باغبون با رعایت تمام روابط فضا ها و تمام عرصه میخوام مثلا رابطه اشپزخونه با نشیمن چه طوری نزدیک هم با شه یا دور این پلان دوتا خواب و نشیمن و پذیرایی و انباری و تراس سرویس های بهداشتی و پارکینگ و اشپز خانه لظفا سایتم طراحی داشته باشه بهمراه درختان و ابنما واسه پروژه است

ممنونم ومتشکرم از شما

سحرصابری2

عضو جدید
موضوع:مجتمع مسکونی200_300 واحدی
استاد یه چند تا سوال ازمون کردن و جواباش رو ازمون میخوان...
1.مطالعات خاص سازه ای و تاسیسات مکانیکی و الکتریکی؟؟؟((((رو این سوال خیلی خیلی تاکید داشتن )))میگفتن سازه ی یه ساختمان که از چند طبقه بالاتر بره دیگه معمولی نیست و داکت ها و آسانسورها به چه صورت خواهد بود؟چه تعداد؟به چه ظرفیتی؟
2.موضوع سرمایشی و گرمایشی این نوع ساختمان ها چطور خواهد بود؟

آخرین ویرایش:

Bluesky.xnice

عضو جدید
سلام
کسی میتونه چند نمونه عکس از دیوار ورودی یک ویلا بزاره؟
باید ماکتشو بسازم ،
طول دیوار 25 متر
بالا