درخواست های مرتبط با:انواع فضاهای ورزشی

erezaei

عضو جدید
سلام دوستان عزیز از کجا می تونم پلان سالن سرپوشیده آزادی رو پیدا کنم.برای نمونه موردی کار پایان نامه ام (مجموعه بازی های توپی سالنی) لازم دارم.خیلی ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید خبر بدید.

parvin rk

عضو جدید
سلام دوستان عزیز از کجا می تونم پلان سالن سرپوشیده آزادی رو پیدا کنم.برای نمونه موردی کار پایان نامه ام (مجموعه بازی های توپی سالنی) لازم دارم.خیلی ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید خبر بدید.

duste aziz nemune khareji shayad betunam baratun peyda konam,

erezaei

عضو جدید
duste aziz nemune khareji shayad betunam baratun peyda konam,
سلام خیلی ممنون از پاسخ نمونه خارجی پیدا کردم نمونه ایرانی ندارم!کار استاد میرمیران(رفسنجان) رو دارم ولی متاسفانه ریزفضاها قابل تشخیص نیست! پیشنهاد استادم سالن سرپوشیده آزادی بود

محمدmohammad

عضو جدید
سلام خیلی ممنون از پاسخ نمونه خارجی پیدا کردم نمونه ایرانی ندارم!کار استاد میرمیران(رفسنجان) رو دارم ولی متاسفانه ریزفضاها قابل تشخیص نیست! پیشنهاد استادم سالن سرپوشیده آزادی بود

منم گشتم نبود.....یه فایل pdfدیدم که بیشتر ضوابط توشه.اگه خواسی بگو میلش کنم.آخه attach نمیشههههههههههههه.

parvin rk

عضو جدید

memar54 ro motale konid

erezaei

عضو جدید
سلام مجله معمار شماره 54 را پیدا کردم،خوب بود.مجله معمار شماره 29 هم یه مورد خوب داشت(مجموعه ورزشی صدف).اما از همه بهتر شماره 19مجله هنر معماری بود که مقررات و معیارهای طراحی سالن های ورزشی رو داشت.به محض دسترسی به اسکنر، جهت استفاده سایر دوستان آپلود می کنم.

arch1375

عضو جدید
سلام بچه ها
کتاب پلان های معماری و اصول طراحی نوشته سید ابوالقاسم سید صدر خیلی به درد میخوره حتما استفاده کنید

omoosami

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشید به مهندسان عزیز
من برای تکمیل مطالعات پایان نامم به ضوابط و استانداردهای لازم (اندازه و ...) برای طراحی گیم نت و مرکز بازی رایانه ای نیاز دارم . اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم.
(اگه استانداردهای کافی نت هم باشه احتمالا جواب بده)

مژی 71

عضو جدید
ضوابظ مربوط به طراحی انواع سالن های ورزشی مثل کشتی و تکواندو و ...

ضوابظ مربوط به طراحی انواع سالن های ورزشی مثل کشتی و تکواندو و ...

سلام
من به ضوابظ سالن های ورزشی نیاز دارم اگه کسی داره میشه برام میل کنه ممنون!

مژی 71

عضو جدید
سلام دوستان من به ضوابط سالن های ورزش های رزمی مثل کشتی و تکوندو نیاز دارم اگه دارید میشه برام بذارید؟

DDDIQ

مدیر ارشد

vdi

کاربر فعال
2

2

لطفا نظر تون رو در باره این پلان مجموعه ورزشی بگید .من هنگ کردم و نیاز به هم فکری دارم.نظر تون هر چیز که باشه محترمه.ممنون1a q.jpg

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام مهندسا...:w28:
من مبلمان ورزشی واسه کد لازم دارم کسی میتونه بهم کمک کنه؟؟؟؟:que:

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندسا...http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w28.gif
من مبلمان ورزشی واسه کد لازم دارم کسی میتونه بهم کمک کنه؟؟؟؟

سلام
میتونید از فایلهای توی این تاپیک ها استفاده کنید (
روی لینک ها کلیک کنید)

[دانلود] پلان فضاهای ورزشی
[دانلود] فایل مبلمان آماده dwg
[ دانلود ] نقشه های معماری

آخرین ویرایش:

sh.enayati

عضو جدید
:cry:please،help me
سلام
یه نمونه خارجی مجتمع ورزشی (پلان،برش و...)ترجیحا تو اقلیم گرم و مرطوب
هرکس داره برام بذاره ...

آوای2

عضو جدید
همکاری

همکاری

با سلام در خصوص مطالعات فاز صفر استادیوم ورزشی و پیست دو ومیدانی اطراف آن اگر اطلاعات دارید به ایمیل//////// اطلاع بدهید.

با تشکر: حسن سروی نژاد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان ...

ما قراره برا طرح 4 مجموعه ورزشی طراحی کنیم که استادمون ازمون خواسته مطالعاتشون پیدا کنیم .....آرم یا لوگو براش طراحی کنیم و یه سر در مناسب برای مجموعه ورزشی ....

و فضاهامونم شامل استادیوم, سالن چند منظوره , سالن استخر, اقامتی ورزشکاران , رستوران و بوفه , فضاهای روباز ورزشی , کمپینگ , پیک نیک , و بهمون گفته باید دو فضای اختیاری رو هم خودمون انتخاب کنیم و بعد طراحی کنیم ....

در مورد خواسته های قرمز رنگم اگه کسی چیزی داره لطفآ کمکم کنه ...مرسی

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان ...

ما قراره برا طرح 4 مجموعه ورزشی طراحی کنیم که استادمون ازمون خواسته مطالعاتشون پیدا کنیم .....آرم یا لوگو براش طراحی کنیم و یه سر در مناسب برای مجموعه ورزشی ....

و فضاهامونم شامل استادیوم, سالن چند منظوره , سالن استخر, اقامتی ورزشکاران , رستوران و بوفه , فضاهای روباز ورزشی , کمپینگ , پیک نیک , و بهمون گفته باید دو فضای اختیاری رو هم خودمون انتخاب کنیم و بعد طراحی کنیم ....

درباره لگو من تو پروژه طراحی لگو رو از طراحی داخلی و پلانم ایده گرفتم.البته فقط واسه فروشگاه کیف و کفش.نمیدونم بت کمکی میکنه یا ن
مطالعاتشو هم هفته دیگه بت میتونم بدم

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

درباره لگو من تو پروژه طراحی لگو رو از طراحی داخلی و پلانم ایده گرفتم.البته فقط واسه فروشگاه کیف و کفش.نمیدونم بت کمکی میکنه یا ن
مطالعاتشو هم هفته دیگه بت میتونم بدم

ایده خوبیه ....ولی ما فعلآ چیزی طراحی نکردیم هنوز....و بخاطر اون نمیتونم از اونا کمک بگیرم ....نشونم بدی ممنون میشم
مطالعات مجموعه ورزشی؟؟

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
ایده خوبیه ....ولی ما فعلآ چیزی طراحی نکردیم هنوز....و بخاطر اون نمیتونم از اونا کمک بگیرم ....نشونم بدی ممنون میشم
مطالعات مجموعه ورزشی؟؟

شیتها رو استاد بهمون برنگردوند متاسفانه:|
آره.منم این ترم ورزشی دارم

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شیتها رو استاد بهمون برنگردوند متاسفانه:|
آره.منم این ترم ورزشی دارم

عه چه بد ...:/

انقد از این استادا بدم میاد ....یبارم این بلا سر ما اومده و چیزی بهمون برنگردونده

چه خب......پس همدردیم ......مارال جان تا 5شنبه نمیتونی بهم برسونی؟؟؟؟

_*Bahar*_

کاربر ممتاز
سلام دوستان ...

سلام ساناز جان
برای طراحی لوگو میتونی از کانسپتی که توی ذهنت هستش ایده بگیری ؛ دیدن نمونه های زیاد هم میتونه بهت کمک کنه

برای مطالعات این فایل اطلاعات خوبی داره
مشاهده پیوست 107-139-C553-8.pdf

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ساناز جان
برای طراحی لوگو میتونی از کانسپتی که توی ذهنت هستش ایده بگیری ؛ دیدن نمونه های زیاد هم میتونه بهت کمک کنه

برای مطالعات این فایل اطلاعات خوبی داره
مشاهده پیوست 252348

سلام بهار عزیز....
مرسی از کمکت عزیز جونی....خیلی گلی... بهار سایتی چیزی سراغت هست که نگاه کنم ؟؟؟ من که چیز بدرد بخوری پیدا نکردم

واقعآ ممنونم عزیزم ...دست گلت درد نکنه ...خیلی محبت کردی....:redface::gol::gol::gol:
.
.

.

.

دوستان عزیز باز اگه چیز بدرد بخوری داشتن لطفآ به اشتراک بذارن ....ممنون از همگی

_*Bahar*_

کاربر ممتاز
سلام بهار عزیز....
مرسی از کمکت عزیز جونی....خیلی گلی... بهار سایتی چیزی سراغت هست که نگاه کنم ؟؟؟ من که چیز بدرد بخوری پیدا نکردم

واقعآ ممنونم عزیزم ...دست گلت درد نکنه ...خیلی محبت کردی....:redface::gol::gol::gol:
.
.

.

.

دوستان عزیز باز اگه چیز بدرد بخوری داشتن لطفآ به اشتراک بذارن ....ممنون از همگی

ساناز عزیز این دو تا لینک ، آدرس سایت لوگو هستش:

توی سایت اول روی قسمت industry ؛ sports & fitness رو انتخاب کن و توی قسمت company name اسمی که مد نظرت هستش رو تایپ کن و بعد از اون بزن update . یه سری لوگو طبق انتخابهای خودت برات میاره
اینم آدرسش: http://www.designmantic.com/logo-design/samples

توی این یکی سایت ؛ سمت چپ sports رو انتخاب کن و بعد بزن next این سایت هم لوگو های جالبی میاره ، صفحاتش هم زیاده

اینم آدرس : https://www.graphicsprings.com/start-your-logo

niloofar28

عضو جدید
تاسیسات سالن های ورزشی

تاسیسات سالن های ورزشی

کسی میتونه راهنمایی کنه که برای سرمایش گرمایش و تهویه سالن ورزشی از چی باید استفاده بشه؟؟؟ چطوری باشه؟؟؟؟