درخواست های مرتبط با:انواع فضاهای اموزشی

رجبی علی

عضو جدید
معرفی یک هنرستان مدرن در ایران

معرفی یک هنرستان مدرن در ایران

اگه کسی هنرستان مدرنی تو ایران میشناسه معرفی کنه باید تحلیلش کنم و یک هنرستان در خارج:(

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
درمورد مدرسه ابتدایی بنجامین فرانکلین واقع در کیرکلند واشنگتن کسی مطلب به زبان فارسی داره؟؟مدارکش هست اما مطالبی که در موردش به زبان انگلیسیه یکم پیچیده ست!کسی مطلبی به زبان فارسی ازش داره؟:confused:

**mahsa**

کاربر بیش فعال
سلام
اگه کسی راجب طراحی مجموعه اداری دانشگاه مطلبی داره ممنون میشم بزارین

**mahsa**

کاربر بیش فعال
اگه کسی هنرستان مدرنی تو ایران میشناسه معرفی کنه باید تحلیلش کنم و یک هنرستان در خارج:(
http://www.naghsh-negar.ir/1389/09/پروژه-آماده-و-کامل-طرح-معماری/

مدرسه هنر در سنگاپور
http://www.naghsh-negar.ir/1389/06/مدرسه-هنر-در-سنگاپور-art-school-in-singapore/

kelopattra

عضو جدید
سلام دوستان.لطفا اگر کسی پلان +برش+نمای یه مدرسه ی ابتدایی رو داره برام بذاره.

hedieh71

عضو جدید
سلام من ی مدرسه طراحی کردم ,,استادمون گفته باید درهای کلاس ها رو توی ی فرو رفتگی بذاریم چون استانداردش اینجوریه که درها نباید
موقع باز شدن فضایی از راهرو رو اشغال کنه من اصلا ندیدم چیزی رو که میگن میشه هر کس که میدونه ی توضیحی بده یا ی عکس بذاره
و راهنمایی کنین که حالت این فرو رفتگی چجوری قشنگ تر میشه

j4deh

عضو جدید
کسی اطلاعات در مورد مدرسه معماری باوهاوس نداره برا ما پی ام کنه برا تحلیل این مدرسه پلانا و نماشو هرکس هم داره با سایت پلان بذاره

فیلمش رو هم دارم کسی ترجمشو نداره یا زیرنویسی چیزی؟

1 دانشکده هنر و معماری داخلی هم پلان و نما هرکس داره برا تحلیل بده 1 ماه هست دارم میگیردم چیزی پیدا نمیکنم

اگه کسی هم نقد کرده دانشکده هنر داخلی و خارجی ایمیل کنه یل پی ام کنه برام:(

j4deh

عضو جدید
کسی اطلاعات در مورد مدرسه معماری باوهاوس نداره برا ما پی ام کنه برا تحلیل این مدرسه پلانا و نماشو هرکس هم داره با سایت پلان بذاره

فیلمش رو هم دارم کسی ترجمشو نداره یا زیرنویسی چیزی؟

1 دانشکده هنر و معماری داخلی هم پلان و نما هرکس داره برا تحلیل بده 1 ماه هست دارم میگیردم چیزی پیدا نمیکنم

اگه کسی هم نقد کرده دانشکده هنر داخلی و خارجی ایمیل کنه یل پی ام کنه برام

asenad21

عضو جدید
سلام نمیدونم درخواستم مربوط به این تاپیک میشه یا نه من درمورد موضوع طرح نهاییم که کانون پرورش فکرو خلاقیت کودکان و نوجوانان اطلاعات و نمونه موردی میخواستم ممنون میشم کمک کنید:w27:

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
موضوع پایان نامه من " هنرستان فنی و حرفه ایی دخترانه با رویکرد معماری پایدار"
دنبال یه عنوان خوب برای موضوعم میگردم ....میشه کمکم کنید .... استادم خیلی به عنوانش تاکید داره یه چیز خوب باشه ...

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من ی مدرسه طراحی کردم ,,استادمون گفته باید درهای کلاس ها رو توی ی فرو رفتگی بذاریم چون استانداردش اینجوریه که درها نباید
موقع باز شدن فضایی از راهرو رو اشغال کنه من اصلا ندیدم چیزی رو که میگن میشه هر کس که میدونه ی توضیحی بده یا ی عکس بذاره
و راهنمایی کنین که حالت این فرو رفتگی چجوری قشنگ تر میشه

مشاهده پیوست 94168.............................:smile:

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان..من میخوام برای پایان نامم یه سایت تو تهران که تو محدوده اموزشی باشه انتخاب کنم اما الان نقششو ندارم..کسی میتونه کمکم کنه؟؟خیلی فوریه

ebrahim2008

عضو جدید
دوستان سلام

کسی نمونه ای یا اطلاعاتی راجع به مجتمع های اموزشی داخل ایران رو نداره ؟؟؟؟؟

مجتمع آموزشی = ( دبستان + راهنمایی + دبیرستان)

هر چی میگردم چیزی پیدا نمیکنم... :cry::cry:

با تشکر

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سلام

کسی نمونه ای یا اطلاعاتی راجع به مجتمع های اموزشی داخل ایران رو نداره ؟؟؟؟؟

مجتمع آموزشی = ( دبستان + راهنمایی + دبیرستان)

هر چی میگردم چیزی پیدا نمیکنم... :cry::cry:

با تشکر
کتاب مدرسه ایرانی معماری ایرانی(جلد دوم)به مدارس ایران پرداخته.2012-07-01 09.49.32.jpg

آخرین ویرایش:

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان:gol:
من مدارك كامل يه مدرسه تو ايران رو ميخوام(ترجيحا ابتدايي باشه) تو نت هرچي ميگردم چيزي پيدا نميكنم. ممنون ميشم كمكم كنيد
..

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
طبق برنامه ی جدید تصویب شده اموزش و پرورش دوره ی تحصیل به دو تا 6 سال ابتدایی و دبیرستان تقسیم شده
کسی میدونه که برنامه ی تحصیلی دبیرستان به چه صورته
ایا اینطوری میشه:
سال اول و دوم معادل راهنمایی
سوم معادل اول عمومی
چهارم و پنچم انتخاب رشته فرضا ریاضی و تجربی
پنجم دیپلم
ششم پیش دانشگاهی

حالا توی یک دبیرستان اینا باید از هم جدا بشوند یا نه همه با هم اند؟
تکلیف برنامه ی فیزیکی چیه؟اصل دبیرستانه؟

فرهيخته

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز.کتاب ضوابط و معیارهای فضای مدارس ، منتشر شده توسط وزارت آموزش پرورش و سازمان نوسازی مدارس که شامل مقاطع ابتدایی تا دانشگاهی هست رو قرار می دم و امیدوارم براتون مفید باشد ....موفق باشید:gol:

پیوست ها

• zavabete.zip
    4.6 مگایابت · بازدیدها: 0

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز.کتاب ضوابط و معیارهای فضای مدارس ، منتشر شده توسط وزارت آموزش پرورش و سازمان نوسازی مدارس که شامل مقاطع ابتدایی تا دانشگاهی هست رو قرار می دم و امیدوارم براتون مفید باشد ....موفق باشید:gol:

سلام خیلی ممنون/این فایل سایت سازمان نوسازی خیلی کامل و جامع هست ولی برای سیستم قدیمه حتما میدونید که از امسال مدارس فقط دوتا شش سال دبستان ودبیرستان شده اند
ولی من نمیتونم درک کنم که راهنمایی و دبیرستان چطوری کنار هم قراره درس بخونند برنامه ی تحصیلی شون مثل سابقه همون سال چهارم(معادل دوم دبیرستان )انتخاب رشته میکنند؟
با توجه به اینکه فکر نمیکنم حالا حالا ها ویرایش جدید کنند و اینهم روی طراحی تاثیر میذاره نظرتون چیه؟
کسی الان طراحی دبیرستان نداره