درخواست های متفرقه

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

اين تاپيک به منظور عنوان کردن درخواست های متفرقه (که در عناوين تاپيک های ديگه وجود نداره) کاربران عزيز ايجاد شده. لطفا از ارسال هر گونه پست که موضوع اون بی ربط به اين تاپيک باشه و يا در تاپيک های ديگه تالار کتابخانه وجود داشته باشه ، خودداری بفرمايين.

موفق باشين

zahra_e85

عضو جدید
سلام
من برای درس طراحی قالب یک پروژه لازم دارم کسی یک پروژه آماده داره؟

ahad_judo

اخراجی موقت
من یه مقاله در مورد ایمنی در صنعت بلور و شیشه سازی میخواستم.

ahmadiarya

عضو جدید
درخواست پروژه

درخواست پروژه

سلام من یه پروژه پایانی احتیاج دارم زیاد فرقی نمیکنه در چه موردی باشه اگه کسی داره به ادرسahmadiarya20@yahoo.com ایمیل کنه ممنون میشم.

@r@$

عضو جدید
سلام اگر کسی راجع به روش ماشینکاری IBM اطلاعات یا مقاله ای داره در اختیارم بذاره ممنون میشم

Mahsa/S

عضو جدید
سلام
من يه مقاله در مورد كنترل كيفيت با موضوع "fuzzy multivariate quality control" يا
"multivariate quality control" لازم دارم.
اگه ممكنه بي زحمت به اين آدرس سند كنين. www.sanay.sali@yahoo.com
خيلي ضروريه واسه هفته ي ديگه شديدا لازمش دارم. بسيار سپاسگزارم.

EH_S

عضو جدید
سلام بر دوستان
دنبال مقاله برای درس کنترل فرانید ها می گشتم هر چی شد البته هر چی بیشتر باشه بهتره

ie_s_h

عضو جدید
کتاب انگلیسی تحقیق در عملیات حمدی طه

کتاب انگلیسی تحقیق در عملیات حمدی طه

با سلام خدمت دوستان عزیز:
راستش منبع اصلی کتاب تحقیق در عملیات حمدی طه رو می خواستم...همون که جلدش سبزه...استاد محترم تحقیق 2 رو از روی این منبع درس میدن....چون خودشون این کتاب رو ترجمه کردند....دکتر ابراهیم رضایی نیک...اما امتحانشون به صورت زبان اصلی هستش...و سوال های امتحان رو از همین کتاب میدن...اگر می تونین برام تهیه کنین تا هفته آینده ازتون ممنون میشم!

poorya farahani

عضو جدید
استخدامییییییی

استخدامییییییی

سلام دوستان عزیز:
من قصد دارم در ازمون استخدامی شرکت پالیش وفراورده های نفتی شرکت کنم
دنبال یه کتاب میگردم که حاوی مطالب و سوالهای ازمون های قبل باشه;هر کسی منبع خاصی برای این ازمونها سراغ داره لطفا معرفی کنه.
با تشکر.;)

MASOOD4030

عضو جدید
نمونه سئوال زبان تخسسی

نمونه سئوال زبان تخسسی

با سلام:gol:
دوستان یا مدیران عزیز من 20/4/88 امتحان زبان تخصصی دارم تو دانشگاه ازاد کرج رشته صنایع .:)
اگه کسی نمونه سئوال یا ترجمه یا کلمات مربوط رو داره به میل من بفرسته ممنوش میشم.
the.windows.me@gmail.com
با تشکر.:heart:

taheri68

عضو جدید
سلام
من يه سري مطلب در مورد فرآيند توليد لاستيك مي خواستم البته اگه روي پاور پوينت باشه كه خيلي بهتره.اگه كسي مطلبي داره لطفا برام ايميل كنه - فوريه:)
abbas2874@yahoo.com

آقای مرادی

عضو جدید
درخواست پروژه

درخواست پروژه

سلام دوستان من به دنبال پروژه سیستمهای پرداخت حقوق و دستمزد و پروژه ارزیابی عملکرد هستم لطفا مرا یاری کنید تا خدا یاریتان کند لطف عالی متعالی:w10:

hasht

عضو جدید
سلام
اگه بین بچه ها کسی در مورد این سوالم کمک کنه یا آدرس بده خیلی ازش ممنون میشم
کلیه اطلاعات موجود مورد نیاز برای برنامه ریزی تولید و مواد در یک سازمان تولیدی که به روش MAKE TO STOCK)MTS) فعالیت میکنه رو باید تو قالب WORK SHEET های EXCEL ارائه بدیم
چه اطلاعاتی لازمه و این که از این اطلاعات چه استفاده ای میشه
اگه کسی اطلاعاتی داره یا منابعی رو میشناسه خواهشا دریغ نکنه
ممنونم

MOZHGAN 20

عضو جدید
سلام
من درمورد ریخته گری چدن خاکستری یه سری اطلاعات میخوام لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه برام بفرستهhese.ashna@yahoo.com
92/7/29

بالا