درخواست های شما

nimaradpor

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان می خواستم بدونم کسی سئوالات دکتری صنایع آزاد و دولتی و ظرفیتهای اونو داره . ممنون میشم روی سایت بذاره

masoud0111

عضو جدید
کاملا حرفات صحیحه ولی واسه مصاحبه دکترا هم اکثر دانشگاه ها تمرکزشون رو گرفتن دانشجو هایی هست که دوره ارشد حداقل یه ISIیا علمی پژوهشی داده باشن.

sary

عضو جدید
سلام .خواهشا منابعی که برای دکتری صنایع لازم هست مطالعه کنیم اعلام کنید

مخصوصا زبان انگلیسی

امیر.حق

عضو جدید
بابا جان دکترا می خواهید واسه چی؟!توی دوران کارشناسی و کارشناسی ارشد چقدر تولید علم کردید که می خواهید دکترا بکنیدچند تا کتاب ترجمه کردید؟چند مقاله؟. ......اصلن اندیشه تون در سطح یک فرد تحصیلکرده هست؟ یا به خرافه و شفا و صدقه هنوز باور دارید؟گیریم دکتر بشید دکترامون چه گلی زدند به سر این مملکت که شما بزنید؟
خرافه را در ردیف شفا و صدقه آوردی . اصلا با این جاش موافق نیستم. ولی اصل حرفت درسته.

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بابا جان دکترا می خواهید واسه چی؟!
توی دوران کارشناسی و کارشناسی ارشد چقدر تولید علم کردید که می خواهید دکترا بکنید
چند تا کتاب ترجمه کردید؟
چند مقاله؟
چندتا پژوهش؟
چند تا پروژه؟
دکتر یعنی صاحب نظر نه مبشر پول.
هدفتون رو درست کنید بخاطر پول درس نخونید.اگر هم می خونید تا کارشناسی بسسه.
این وزارت علوم همه مقاطع رو داره بگند می کشونه
بابا جان تا کارشناسی واسه عموم خوبه نه تا استادی.
این همه مدرک بدست فاقد علم بچه درد می خورند؟
دلمون به درجه نظامی خوش بود که با پیام نور علمی کاربردی ی درجه اومدیم پایین.
اصلن اندیشه تون در سطح یک فرد تحصیلکرده هست؟ یا به خرافه و شفا و صدقه هنوز باور دارید؟
گیریم دکتر بشید دکترامون چه گلی زدند به سر این مملکت که شما بزنید؟

دنیای ادمها متفاوته ،دلیل نمیشه دکترا زیاد شده ما در هر چی مدرسه اس تخته کنیم!

هر کس باید تلاش کنه .نه اینکه به خاطر موفق نبودن دیگران بشینه تا اجل بیاد سراغش

shima gh

عضو جدید
پایان نامه

پایان نامه

سلام دوستان عزیز.یه راهنمایی ازتون می خوام.من این ترم باید موضوع پایان نامه امو مشخص کنم.راستش هیچ علاقه ای به توالی عملیات و الگوریتم های فراابتکاری ندارم و از مباحث فازی هم خیلی خوشم نمیاد چون زیاد سر در نمیارم.به نظرتون زنجیره تامین میتونه حوزه خوبی برای پایان نامه باشه؟می خوام پایان نامه ام واسه دکتری (داخل یا خارج) خیلی کمکم کنه و جای زیادی برای تحقیق داشته باشه. نظرتون در مورد موضوع پایان نامه چیه؟چه موضوعاتی الان رو بورسن که واسه مصاحبه دکتری حسابی بتونه کمکم کنه؟

باران474

عضو جدید
سلامٰ. لطفا در مورد منابع دکتری سراسری یا نمرات افراد قبول شده رشته مهندسی صنایع اگه اطلاعاتی دارید در این تاپیک وارد کنید. متشکرم

SARA_MYTHICALGIR

عضو جدید
سلام
پکیج دکتری مدرسان شریف مهندسی صنایع و می خواستم . حتی به صورت دست دوم هم خریدارم. (تحقیق در عملیات 1و2، آمار و احتمالات مهندسی )PHD

م.ش.

عضو جدید
گفتن ،گر خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت باش
مطمئنن آدم از میان بد و بدتر ،بد رو انتخاب کنه بهتره

saeedehsadat

عضو جدید
ممنون از اینکه این حرفو زدی، چون نشون دادی از حرفهای یک فرد میشه از قسمت های خوبش که به جاست استفاده کرد و قسمتهای غیر منطقی شو گوشزد کرد که اصلاح کنه، اونم محترمانه
من که داشتم این مطلبو میخوندم همین طوری تایید کردم تایید کردم تا اینکه به این یه خط مونده به آخرش رسیدم که یهو وایستادم! به نظرم درست نبود دنباله این همه حرف منطقی درست همچین مطلبی اصلا مناسب نبود

s_b57

عضو جدید
جواب: تحقيق 2 غير از اينا كه گفتي برنامه ريزي اعداد صحيح و صفرو يك هستش كه بايد بهشون اضافه كني

mmonaa

عضو جدید
سلام . من تازه وارد هستم و با سیستم اینجا آشنایی ندارم. من کارشناسی ارشد صنایع مدیریت سیستم و بهره وری دانشگاه ازاد میخونم...
میخوام اطلاعاتی راجع به آزمون دکترا سراسری در اختیارم بگذارید مثلا چه گرایشهایی در چه شهرهایی هست و اینکه ازمون شامل چه درسهایی میشه ...
یه سوال دیگه هم اینکه نظرتون راجع به مدرسان شریف چی هست بنظرتون موثر هست یا نه؟
با تشکر.

reza.mech2012

عضو جدید
قابل توجه دانشجویان دکتری مهندسی صنایع علاقمند به هیات علمی شدن:

ممنوعیت عضویت مجردها در هیات علمی:

براساس طرح ۵۰ ماده ای با عنوان طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده یکی از موارد این طرح ممنوعیت عضویت مجردها در هیات علمی است .

بر اساس این طرح ،۵ سال پس از تاریخ لازم الاجرا شدن این قانون، جذب افراد مجرد به عضویت هیات علمی در تمامی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی دولتی و غیر دولتی و معلمین مدارس در مقاطع مختلف تحصیلی، ممنوع است.

تنها در صورت نبودن متقاضی متاهل واجد شرایط با تایید بالاترین مقام دستگاه، جذب افراد مجرد بلامانع خواهد بود.البته افراد مجرد نخبه از شمولیت این ماده مستثنی هستند.

منبع

حالا حساب کنید، با ورود دانشگاه آزاد به عرصه دکتری و 12000 دانشجوی دکتری جدید، 4 تا 5 سال دیگه چه بلایی سرمون میاد.
پیش به سوی پسا دکترا و تا آخر عمر درس خوندن و نبودن کار. :)

kopoll

عضو جدید
سلام دوستان بخصوص افراد پیش کسوت

ثبت نام ازمون دکترا شروع شده ، بخاطر جذب کم صنایع در مقطع دکترا ، احتمالا رشته رو تغییر بدهم، دوستان چه رشته ای رو پیشنهاد میدهند که ظرفیت قبولیش هم خوب باشه.

ممنون راهنمایی کنید لطفا.

reza.mech2012

عضو جدید
سلام دوستان بخصوص افراد پیش کسوت

ثبت نام ازمون دکترا شروع شده ، بخاطر جذب کم صنایع در مقطع دکترا ، احتمالا رشته رو تغییر بدهم، دوستان چه رشته ای رو پیشنهاد میدهند که ظرفیت قبولیش هم خوب باشه.

ممنون راهنمایی کنید لطفا.

هیات علمی تو رشته های فنی تقریبا دیگه فاتحه اش خونده شده، ظرفیت اکثر دانشگاه های سراسری تکمیل شده و دانشگاه های آزاد هم دارن برشکست میشن، دکترا خوندن به امید جذب شدن از این به بعد کار اشتباهیه. مگر اینکه کار داشته باشی و از روی علاقه بخونی که صرفا دکتر باشی.

ساجده غیبی

عضو جدید
آزمون دکتری صنایع 94

آزمون دکتری صنایع 94

سلام .من میخوام سال دیگه دکتری شرکت کنم و از الان میخوام شروع کنم ولی نمیدونم باید از چه منابعی استفاده کنم .اگه کسی منو راهنمایی کنه ممنون میشم

بالا