درخواست های شما

vahul

عضو جدید
با سلام
من میخوام امسال امتحان دکترای علوم تحقیقات بدم،منتها هنوز نمیدونم دقیقا از چه دروسی امتحان میگیرن.
لطفا منو کمک کنید:child:

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی نیست کمکم کنه :(

با سلام

بهترين کار اينه که يه روز حضوری به دانشگاه مورد نظرتون برين و اونجا از خود اساتيدی که مصاحبه دکتری انجام ميدن سوال کنين. حتما راهنماييتون می کنن. و الا اگه بخوايين منتظر بمونين که يکی که دکتری آزاد علوم تحقيقات خونده ، پيدا بشه و به شما چيزی بگه ، ممکنه خيلی عقب بيفتين و اطلاعات قديمی گيرتون بياد.

به اين آدرس هم مراجعه کنين (آگهی پذيرش دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد واحد علوم تحقيقات تهران ) :
http://www.srbiau.ac.ir/about/news/detail.php?ID=2247

آدرس اين دانشگاه هم تا اونجايی که من يادم هست اينه :
تهران ، انتهای بزرگراه اشرفی اصفهانی ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقيقات تهران

موفق باشين

109696b

عضو جدید
با سلام
من میخوام امسال امتحان دکترای علوم تحقیقات بدم،منتها هنوز نمیدونم دقیقا از چه دروسی امتحان میگیرن.
لطفا منو کمک کنید:child:

مهندسی صنایع : تحقیق در عملیات و سیتم

1.ریاضی عمومی 2.آمار 3. تحقیق در عملیات2 4.تئوری مدیریت 5. زبان تخصصی 6 . افتصاد

ضریب کلیه دروس 1 می باشد.;)

vahid_p

عضو جدید
سلام دوست عزیز.
آزمون دکترا مثل سایر مقاطع دارای جامعیت نیست و هر دانشگاهی هر وقت بخواد و با هر منبع و شرایطی که بخواد این آزمون و مصاحبه رو انجام میده.
من هم کارشناسی ارشد صنایع مدیریت سیستم میخونم و ترم آینده پایان نامه دارم، اما متأسفانه حتی تاریخ آزمون دکتری رو نمیدونم. ( دانشگاه آزاد باید دکتراش خیلی گرون در بیاد ).
بهرحال ممنون میشم اگه در مورد آزمون دانشگاه‌های مختلف کسی خبری داشت اینجا بگذاره.
ضمناً ظاهراً ثبت نام آزمون دکترای دانشگاه آزاد شروع شده و اسفند امتحانشه.
(من که بخاطر شهریش ثبت نام نمیکنم...)
موفق باشید.

amirheavy666

عضو جدید
پاسخ

پاسخ

هر کسی خواست ایمیلش بزاره دفترچه دکتری آزاد رو میفرستم براش .اونجا همه چی رو نوشته .....

;)

mahtabi

مدیر بازنشسته
درخواست های شما

با سلام:
لطفا در این تاپیک هر گونه در خواستی رو در زمینه ی منابع/سوالت و ... در ارتباط با دکترای صنایع، دارین بپرسین و برای بقیه درخواست ها به دنبال زیر تالار مربوطه و تاپیک مربوطه بگردین.

هر گونه درخواستی رو که در تاپیکی غیر این عنوان شه پاک میکنم و به فرد خاطی اخطار میدم
با احترام

آخرین ویرایش:

amirheavy666

عضو جدید
یک سوال درباره دکتری آزاد

یک سوال درباره دکتری آزاد

برای دکتری بدون کنکور آزاد معدل 17 زدند . این معدل با پایان نامه است یا بدون پایان نامه ؟!

لطفا اگه میدونید جواب بدهید .... با تشکر

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
برای دکتری بدون کنکور آزاد معدل 17 زدند . این معدل با پایان نامه است یا بدون پایان نامه ؟!

لطفا اگه میدونید جواب بدهید .... با تشکر

معمولا این جوری هستش:

معدل كل داوطلب در دوره كارشناسي ارشد بدون احتساب نمره پايان نامه حداقل 17 باشه.
ضمنا معدا کارشانسی رو هم ممکنه مطرح کنن که اون باید از 14/5 به بالا باشه.
اگر ایثارگر هستید که شرط معدل برای شما اعمال نمی شود.

karimi123

عضو جدید
برای دانشگاه دولتی بستگی به دانشگاه مجری داره مثلا حداقل معدل برای دانشگاه صنعتی اصفهان 15 است یا برای دانشگاه تهران 16 برای دانشگاه آزاد نمی دونم ولی فکر کنم از دانشگاه های دولتی سخت گیر تر نباشند.

baran.shakeri

عضو جدید
تحقیق 2در آزمون دکتری

تحقیق 2در آزمون دکتری

سلام،من میخواستم بدونم سرفصلهای تحقیق 2در آزمون دکتری سیستم بهره وری آزاد(تحفیق در عملیات ومدیریت سیستم )چی هست؟مثلا برنامه ریزی پویا یا زنجیره های مارکوفی وصف را هم شامل می شه؟؟؟

baran.shakeri

عضو جدید
ظرفیت پذیرش دکترا آزاد

ظرفیت پذیرش دکترا آزاد

با سلام ،می دونید دانشگاه آزاد علوم تحقیقات در آزمون دکتراش {تحقیق در عملیات}چند تا پذیرش می کنه؟

dmosaddar

عضو جدید
با سلام:
لبا سلام
من ارشد صنایع-بهره وری آزاد جنوب می خونم. می خوام برای دکتری آمماده بشم. لیکن هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم.
ممنون می شم اگر بگید مثلاً دانشگاه آزاد از چی و از چه منابعی امتحان می گیره و ملاک هاش تو ممصاحبه چیه؟

mehdi16ebi

عضو جدید
سلام دوست عزیز
معدلی که در دفترچه قید کردند به دو قسمت که یه قسمت به معدل کل بدون اعمال چایان نامه و قسمت بعدی نمره جداگانه فقط نمره پایان نامه می باشد که این هم باز به رشته وشما بر می گردد.که اگر گروه فنی مهندسی باشید باید 17 به بالاو اگر علوم پایه باید 18 باشد.و پایان نامه هم در هر دو گروه باید بالای 18.5 باشد.

AMIN_BLUE

عضو جدید
با سلام
می خواستم بدونم کدوم دانشگاه ها رشته ی دکتری صنایع رو دارا هتسند..با تشکر

malizadeh

عضو جدید
از م.شیمی به م.صنایع

از م.شیمی به م.صنایع

:)آبا به نظر شما رفتن م.شیمی به م.صنایع در دکترا(به خاطر گرفتن مدرک مدیریت) کار آسونی یا نه:que:

hamed6429

عضو جدید
سلام،من میخواستم بدونم سرفصلهای تحقیق 2در آزمون دکتری سیستم بهره وری آزاد(تحفیق در عملیات ومدیریت سیستم )چی هست؟مثلا برنامه ریزی پویا یا زنجیره های مارکوفی وصف را هم شامل می شه؟؟؟
بله دوست عزیز. برنامه ریزی پویا پای ثابته. ولی زنجیره مارکوف و صف گاهی میاد. میتونی به سوالات سالهای قبل مراجعه کنید.

hamed6429

عضو جدید
با سلام:
لبا سلام
من ارشد صنایع-بهره وری آزاد جنوب می خونم. می خوام برای دکتری آمماده بشم. لیکن هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم.
ممنون می شم اگر بگید مثلاً دانشگاه آزاد از چی و از چه منابعی امتحان می گیره و ملاک هاش تو ممصاحبه چیه؟
دانشگاه آزاد دردکتری رشته مهندسی صنایع دو گرایش برنامه ریزی و مدیریت تولید و تحقیق در عملیات و مهندسی سیستم داره. درسها هم عبارنتد از: زبان، آمار، OR ، اقتصاد مهندسی،طراحی سیستم های صنعتی، برنامه ریزی تولید. در گرایش دوم تئوریهای مدیریت نیز اضافه میشه. هر دو گرایش هم در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران وجود داره.

hamed6429

عضو جدید
:)آبا به نظر شما رفتن م.شیمی به م.صنایع در دکترا(به خاطر گرفتن مدرک مدیریت) کار آسونی یا نه:que:

بستگی به تسلط شما به درسهای این رشته داره. اگر اصلاً آشنایی ندارید، کار خیلی سختیه. گرچه اصولاًبه نظر میاد دکتری تو همه رشته ها سخت باشه

MSH2343

عضو جدید
كارشناسي ارشد

كارشناسي ارشد

با سلام:
لطفا در این تاپیک هر گونه در خواستی رو در زمینه ی منابع/سوالت و ... در ارتباط با دکترای صنایع، دارین بپرسین و برای بقیه درخواست ها به دنبال زیر تالار مربوطه و تاپیک مربوطه بگردین.

هر گونه درخواستی رو که در تاپیکی غیر این عنوان شه پاک میکنم و به فرد خاطی اخطار میدم
با احترام[/

لطفا تزار نمرات خودتون را كه فوق قبول شديد براي ما اعلام كنيد ميخوام آزاد قزوين شركت كنم
متشكرم

faramarz20

عضو جدید
با سلام:

با احترام[/

لطفا تزار نمرات خودتون را كه فوق قبول شديد براي ما اعلام كنيد ميخوام آزاد قزوين شركت كنم
متشكرم
ببخشيد من متوجه نبودم كه نبايد به اين پست در اينجا جواب بدهم به همين دليل پاسخم را ويرايش كردم ، دوست گرامي هرگونه سئوالي در زمينه ارشد صنايع و درصدهاي لازم در قزوين داري در محل خودش بپرس ، جوابگو خواهم بود ، موفق باشيد .

آخرین ویرایش:

sarsaz

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام وقت به خیر

آزمون دکتری آزاد حدودا کی ثبت نامشه ؟

keeyarash

عضو جدید
دکترا - آزمون دکترا

دکترا - آزمون دکترا

بابا جان دکترا می خواهید واسه چی؟!
توی دوران کارشناسی و کارشناسی ارشد چقدر تولید علم کردید که می خواهید دکترا بکنید
چند تا کتاب ترجمه کردید؟
چند مقاله؟
چندتا پژوهش؟
چند تا پروژه؟
دکتر یعنی صاحب نظر نه مبشر پول.
هدفتون رو درست کنید بخاطر پول درس نخونید.اگر هم می خونید تا کارشناسی بسسه.
این وزارت علوم همه مقاطع رو داره بگند می کشونه
بابا جان تا کارشناسی واسه عموم خوبه نه تا استادی.
این همه مدرک بدست فاقد علم بچه درد می خورند؟
دلمون به درجه نظامی خوش بود که با پیام نور علمی کاربردی ی درجه اومدیم پایین.
اصلن اندیشه تون در سطح یک فرد تحصیلکرده هست؟ یا به خرافه و شفا و صدقه هنوز باور دارید؟
گیریم دکتر بشید دکترامون چه گلی زدند به سر این مملکت که شما بزنید؟

آیدا

عضو جدید
کاملا با حرفات موافقم
مرسی از جسارتت
امیدوارم دوستان بدون موضع گیری، با منطق رو نوشته هات فکر کنن

بالا