درخواست های اضافه کردن تالار یا زیرتالارهای جدید

VRWH

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود :gol:

به نظرم وجود این همه تالار غیر مهندسی در باشگــاه مهندســان ایـران ضروری نیست.

حسابداری،حقوق،تاریخ به نظرم حذف شوند،بهتر هست.

من تصمیم داشتم،خواهش کنم ریاضی و فیریک و شیمی رو هم حذف کنید.

چون به نسبت سه تالار پزشکی و روانشناسی و مدیریت استقبال بسیار کمی ازشون شده.

با تشکــر
منم با دوست عزیز موافقم می شه به عنوان زیر مجموعه رشته های غیر مهندسی قرار داد .

canopus

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اینجا هم همه مهندسن ....تاریخ و فلسفه و در کل علوم انسانی هم ترافیک ایجاد میکنه هم اینکه هدف سایت رو مبهم جلوه میده ...سایتهای با محوریت علوم انسانی ده برابر فنی مهندسی هستش

به نظر من هم علوم انسانی ( حقوق،حسابداری و تاریخ) و علوم پایه حذف بشن.

Ak!a

عضو جدید
درود :gol:

به نظرم وجود این همه تالار غیر مهندسی در باشگــاه مهندســان ایـران ضروری نیست.

حسابداری،حقوق،تاریخ به نظرم حذف شوند،بهتر هست.

من تصمیم داشتم،خواهش کنم ریاضی و فیریک و شیمی رو هم حذف کنید.

چون به نسبت سه تالار پزشکی و روانشناسی و مدیریت استقبال بسیار کمی ازشون شده.

با تشکــر

معذرت میخوام اما مدیر تالار غیر مهندسی این حرفها رو بزنه خیلی جالبه واسه من
شما که مدیرین سعی کنین پربارش کنین و کاربرها رو تشویق کنین برای فعالیت توی اون تالارها نه اینکه حذف کنین
شاید اینجا باشگاه مهندسان باشه اما فکر کنم خیلی ها هستن که دبیرستان و یا علوم پایه می خونن
به نظر من به جای حذف تالارهای علوم پایه مثل فیزیک و ریاضی برای هر کدومشون یه مدیر انتخاب بشه که تو همون رشته تحصیل کرده باشه نه اینکه مدیری باشه که گروهی یه سری تالار رو اداره کنه و فرصت و دانش رسیدگی به اون رو نداشت باشه

H A M I D

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا اسم تالار مهندسی کشاورزی رو به کشاورزی تغییر بدید. :w12:

سپاسگزارم :w12:

شدیدا تایید میشه ! :w16:

منم پیشنهاد میدم دکتر لرد مدیر تالار پزشکی بشه !!
:w12:

canopus

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
معذرت میخوام اما مدیر تالار غیر مهندسی این حرفها رو بزنه خیلی جالبه واسه من
شما که مدیرین سعی کنین پربارش کنین و کاربرها رو تشویق کنین برای فعالیت توی اون تالارها نه اینکه حذف کنین
شاید اینجا باشگاه مهندسان باشه اما فکر کنم خیلی ها هستن که دبیرستان و یا علوم پایه می خونن
به نظر من به جای حذف تالارهای علوم پایه مثل فیزیک و ریاضی برای هر کدومشون یه مدیر انتخاب بشه که تو همون رشته تحصیل کرده باشه نه اینکه مدیری باشه که گروهی یه سری تالار رو اداره کنه و فرصت و دانش رسیدگی به اون رو نداشت باشه

به نظرم که نه حرف بد و غیرمعقولی زدم و نه حرف جالبی!

من از سه تالار پزشکی و روانشناسی و مدیریت با توجه به استقبالی که شده،راضی هستم.

من هم تصمیم نداشتم مدیر اون بخش ها باشم و ادعایی برای اونها نداشتم!

اینجا نظر خواستن و من هم مثل سایر کاربرها نظر دادم و میدم!

Ak!a

عضو جدید
به نظرم که نه حرف بد و غیرمعقولی زدم و نه حرف جالبی!

من از سه تالار پزشکی و روانشناسی و مدیریت با توجه به استقبالی که شده،راضی هستم.

من هم تصمیم نداشتم مدیر اون بخش ها باشم و ادعایی برای اونها نداشتم!

اینجا نظر خواستن و من هم مثل سایر کاربرها نظر دادم و میدم!

معذرت میخوام اما من منظورم این نبود که شما میخواین مدیر بشین و اصلا اون قسمت صحبتهام با شما نبود کلی گفتم نظرمو
اشتباه از من بود که زیر نقل قولی رو که از شما گرفتم این صحبتو کردم :gol:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
همون طور كه متوجه شديد بخش هاي جديدي به تالارهاي باشگاه اضافه شده، كه البته در مراحل ابتدايي به سر ميبره و ممكنه حذف يا اضافه يا ادغام بشن.
در حال حاضر نظرات كاربران عزيز برامون مهمه. با نظرات و پيشنهادات شما و در نظر داشتن موارد مديريتي نسبت به اصلاح تالارها اقدام خواهد شد.
با تشكر پيشاپيش از دوستاني كه نظر يا پيشنهاد ميدن.

درود...
ادمين جان به نظر من صرف زياد كردن تعداد تالارها سودي واسه باشگاه نداره تالارهاي غير عمومي و تخصصي بايد محتواي علمي قوي اي داشته باشن اينجا باشگاه مهندسانه اما بعد از 3سال هنوز بعضي از تالارهاي "مهندسي" حرفي واسه گفتن نداشتن اگه به فكر افزايش سطح علمي باشگاه هستين روي همون تالارهاي مهندسي وقت و انرژي بذاريد و از اضافه كردن بيهوده ي تالارها صرف نظر كنيد ولي اگه نه فقط ميخوايد تالار اضافه كنيد كه توش مثل تالار مهندسي مواد تاپيك جشن تولد بسازيد من مخالفتي ندارم اما با اين كار تنها ارزش باشگاه رو مياريد پايين تر !

elahe_1368

عضو جدید
سلام به نظرمن اگه یک pageگفتگوی انلاین واسه کاربراروی صفحه اول تالاربذاریدواسه حل مشکلات کاربرای تازه واردوهمچنین تبادل اطلاعات وجواب گرفتن سوالات خوبه ممنون

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام به نظرمن اگه یک pageگفتگوی انلاین واسه کاربراروی صفحه اول تالاربذاریدواسه حل مشکلات کاربرای تازه واردوهمچنین تبادل اطلاعات وجواب گرفتن سوالات خوبه ممنون
سلام
قبلا هم درخواست داده شده ولی امکان چنین چیزی نیست

behdasht_mohit

عضو جدید
پیشنهاد

پیشنهاد

با سلام و عرض خسته نباشید و تشکر
می خواستم بدونم امکان اینکه یک قسمت برای مهندسین بهداشت محیط در نظر بگیرید هست؟:gol:

jafarie

عضو جدید
در خواست تالار جهت رشته كارشناسي ارشد مديريت فناوري اطلاعات گرايش كسب وكار الكترونيك

در خواست تالار جهت رشته كارشناسي ارشد مديريت فناوري اطلاعات گرايش كسب وكار الكترونيك

در خواستي داشتم از مدير محترم سايت كه يك تالار براي دانشجويان و فارغ التحصيلان مديريت فناوري اطلاعات ايجاد كنيد چون رشته اي جديد در قسمت ارشد است كه بين مهندسي فناوري اطلاعات وبعضي از رشته هاي ديگر كه دانشجويان سئوالات زيادي در خصوص اين رشته دارند

n.sara

عضو جدید
سلام
من و دوستم که تازه عضو باشگاه شدیم رشتمون زبان روسی هستش.
میشه تو تالار زبان انگلیسی زبان روسی رو هم اضافه کنین.
اخه مهم کمیت نیست.مهم کیفیته!
​7شین

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام
​7شین

سلام
خیلی خوش اومدید.
برای داشتن تالار یا زیرتالار باید حتما حجم مطالب به قدری باشه که امکان داشتن تالاری جدا بوجود بیاد.
همچنین تعداد اعضا و تقاضا هم باید زیاد باشه.

پیشنهاد میکنم شما فعلا با تاپیک شروع کنید.
انشالله اگر به اون حد لازم رسیدید حتما درخواستتون بررسی خواهد شد.
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

*زهره*

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
​7شین

خوش اومدین
همین طور که ستایش جان گفتن باید تعداد اعضا و مطالب قابل توجه باشه. و باید در نظر داشته باشید اگر میخواید یه تاپیک ارسال کنید باید مدام به روزش کنید و مطلب مفید بذارید توش. وگرنه تاپیکتون ممکنه حذف بشه.
موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

zamani_azi

عضو جدید
درود بر شما.
اگر امکان داره در بخش گرایش های متالورژی، گرایش خوردگی و حفاظت فلزات رو هم اضافه کنید.سپاسگزارم.
پیروز باشید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jamnaj

عضو
پیشنهاد اختصاص بخشی ازساختمان انجمن به عنوان "گفتگوخانه "

پیشنهاد اختصاص بخشی ازساختمان انجمن به عنوان "گفتگوخانه "

به خاطر حفظ شأن نام انجمن و عدم تبدیل تالارها به اطاق چت وگپ و.... فضای جداگانه ای برای اهل گپ اختصاص دهید:cool:

hosseinassar

مدیر ارشد
درود بر شما.
اگر امکان داره در بخش گرایش های متالورژی، گرایش خوردگی و حفاظت فلزات رو هم اضافه کنید.سپاسگزارم.
پیروز باشید.

سلام
لطفا درخواست خودتون در تاپیک دفتر مدیریت تالار متالوژی مطرح کنید تا امکان رسیدگی بهتری وجود داشته باشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

محمد انصاری

عضو جدید
درخواست مجوز ثبت گروه با نام "برق - قدرت "

درخواست مجوز ثبت گروه با نام "برق - قدرت "

به نام خداوند بخشنده ی مهربان​

از : محمد انصاری
به : مدیران محترم باشگاه مهندسان ایران
موضوع : درخواست مجوز ثبت گروه با نام "برق - قدرت "

اینجانب نام برده در فوق، کارشناسی ارشد برق قدرت و مدرس حق التدریس دانشگاه از مدیران محترم باشگاه مجوز ثبت یک گروه با نام " برق - قدرت " را دارم تا ان شاء الله با توجه به نیاز شدید پرسش و پاسخ و همچنین نیاز به محیطی جهت تبادل اطلاعات در این رشته یکی از پر بازدیدترین گروه های باشگاه گردد. پیشاپیش از هرگونه همکاری شما جهت اعطای مجوز ثبت این گروه نهایت تشکر و سپاس را دارم.
محمد انصاری
Moh.ansaari@gmail.com
& m.ansari@bojnourdia.ac.ir

آخرین ویرایش:

hosseinassar

مدیر ارشد
به نام خداوند بخشنده ی مهربان​

از : محمد انصاری
به : مدیران محترم باشگاه مهندسان ایران
موضوع : درخواست مجوز ثبت گروه با نام "برق - قدرت "

اینجانب نام برده در فوق، کارشناسی ارشد برق قدرت و مدرس حق التدریس دانشگاه از مدیران محترم باشگاه مجوز ثبت یک گروه با نام " برق - قدرت " را دارم تا ان شاء الله با توجه به نیاز شدید پرسش و پاسخ و همچنین نیاز به محیطی جهت تبادل اطلاعات در این رشته یکی از پر بازدیدترین گروه های باشگاه گردد. پیشاپیش از هرگونه همکاری شما جهت اعطای مجوز ثبت این گروه نهایت تشکر و سپاس را دارم.
محمد انصاری
Moh.ansaari@gmail.com
& m.ansari@bojnourdia.ac.ir

سلام
خیلی ممنون از این که قصد همکاری دارین :gol:
بهتره اول در تالار قدرت شروع به فعالیت کنید ما هم هر کاری لازم باشه انجام میدیم
بعد که فعالیت ها بیشتر شد و نیاز به داشتن گروه احساس شد ان شاءالله یک گروه فعال تشکیل میشه

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
سلام
هرچی گشتم تو باشگاه مخصوصا بخش علوم انسانی اسم رشته ادبیات عرب یا عربی به چشمم نخورد لطفا اگه میشه ایجاد کنید یا اگه هست بفرمایید و آدرس بدیین.
ممنون:gol::gol::gol:
سلام با نظرتون موافقم لطفا مدیران محترم رسیدگی کنن که امکانش هست؟ اگر نیست چرا؟

ساقي كوير

عضو جدید
کار زیادی نمیبره اگه لطف کنید و در بخش علوم انسانی یه بخش به اسم عربی و با زیر مموعه ادبیات عرب و مکالمه عربی ایجاد کنید ممنون می شیم.

+بخش عربی

- ادبیات عرب
- مکالمه عربی

G E O L O G Y

متخصص تالار زمین
کاربر ممتاز
کار زیادی نمیبره اگه لطف کنید و در بخش علوم انسانی یه بخش به اسم عربی و با زیر مموعه ادبیات عرب و مکالمه عربی ایجاد کنید ممنون می شیم.

+بخش عربی

- ادبیات عرب
- مکالمه عربی

دوست عزیز بنظرم این بخش بهتر هس توی تالار زبان انگلیسی ایجاد بشه
همونطور که میبینید زبانهای فرانسه و آلمانی هم در اونجا زیر شاخه های تالار هستن
میتونید درخواستتون رو با مدیر اون تالار*زهره* مطرح کنید
البته بد نیست که با توجه به این شرایط اسم تالار از زبان انگلیسی به زبانهای خارجی تغییر پیدا کنه

sepideh.ha

عضو جدید
مهندسی بیوتکنولوژی

مهندسی بیوتکنولوژی

سلام به شما دوستای عزیز از اشنایی با شما دوستان خوشحالم من در رشته مهندسی بیوتکنولوژی درس میخونم . میخواستم درخواست کنم توی لیست دروس این رشته را هم اضافه کنید

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
همون مهندسی کشاورزی گرایش بیوتکنولوژیه درسته ؟
سلام
نه رشته مد نظر شما نیست یه رشته دیگه ایه که تو ارشد به دو قسمن مهندسی بیوتکنولوژی و مهندسی داروسازی تقسیم میشه
میشه گفت تو گروه فنی مهندسی با مهندسی شیمی و مکانیک و تو رشته ع=های غیر مهندسی با گرایشهای سلولی مولکولی تشابه داره

کشتی ساز

عضو جدید
درخواست تالار برای مهندسی دریا

درخواست تالار برای مهندسی دریا

سلام ـ
آخه چرا؟ نه واقعا چرا؟
چرا؟
چرا؟
چرا برای بچه های مهندسی دریا تالار باز نمی کنید آخه؟؟؟؟؟:(

بالا