درخواست نمونه سوالات مصاحبه استخدامي شركت نفت

reza-e

عضو جدید
آقای محترم : مصاحبه فقط عقیدتی هست و سلامتی جسمانی .... نصف اینهایی که میگن قبول شدن تو مصاحبه عقیدتی کنار گذاشته میشن و بقیه شروع به کار میکنن . مصاحبه تخصصی نداره چون امتحان ملاک عمل هست .
نه بابا مصاحبه فنی تخصصی داره
تازه دیروز خبر رسمیش رو هم یجایی خونده بودم .
2 سال پیش هم شرکت نفت فنی تخصصی مصاحبه کرد. شرکت گاز هم چند ماه پیش کرد و اینا هم می کنن.

tak2750

عضو جدید
یعنی واقعا تو شرکت نفت امکان پیشرفت و ارایه مدرک بالاتر ممکن نیست؟

dezhkord

عضو جدید
یعنی واقعا تو شرکت نفت امکان پیشرفت و ارایه مدرک بالاتر ممکن نیست؟

سلام در این مورد همه ی سازمان ها ی کشور فقط مدرک بدو ورودت براشون مهمه مگر در دو مورد که ارتقا مدرک رو قبول میکنن:
1) توسط خودشون و بر حسب نیازشون و با مجوز خودشون ادامه تحصیل بدی
2) با پارتی بازی و .....
البته اگر بخوای بدون اینکه به کارت لطمه بزنه میتونی ادامه تحصیل بدی ولی خود شرکت معلوم نیست که بهت ترفیع بده
در ضمن منم با مهندسی الکترونیک قبول شدم و واسه مصاحبه باید برم از دوستان اگه کسی میتونه در این زمینه من رو راهنمایی کنه که چه چیزایی می پرسن ممنون میشم
باتشکر;):gol:

lonelinesspains

عضو جدید
آقای محترم : مصاحبه فقط عقیدتی هست و سلامتی جسمانی .... نصف اینهایی که میگن قبول شدن تو مصاحبه عقیدتی کنار گذاشته میشن و بقیه شروع به کار میکنن . مصاحبه تخصصی نداره چون امتحان ملاک عمل هست .

عزیز اطلاعات غلط ندید. لطفا منبع این هایی که گفتی رو بگو؟! شما سابقا از طریق آزمون استخدام شرکت نفت شدید؟ یا به چه ترتیبی و از کجا امده این اطلاعات؟! چون همون طور که دوستمون گفت مصاحبه ای که قراره انجام بشه فنی و تخصصی هستش برای اینکه خطاهای آزمون کتبی مرتفع بشه. بعدش هم طب صنعتی و تحقیقات محلی.

tak2750

عضو جدید
سلام در این مورد همه ی سازمان ها ی کشور فقط مدرک بدو ورودت براشون مهمه مگر در دو مورد که ارتقا مدرک رو قبول میکنن:1) توسط خودشون و بر حسب نیازشون و با مجوز خودشون ادامه تحصیل بدی2) با پارتی بازی و .....البته اگر بخوای بدون اینکه به کارت لطمه بزنه میتونی ادامه تحصیل بدی ولی خود شرکت معلوم نیست که بهت ترفیع بده در ضمن منم با مهندسی الکترونیک قبول شدم و واسه مصاحبه باید برم از دوستان اگه کسی میتونه در این زمینه من رو راهنمایی کنه که چه چیزایی می پرسن ممنون میشمباتشکر;):gol:
مچکرم که جواب دادید.ولی این طوریادم یه خورده بی انگیزه میشه.قبل از مصاحبه فعلا ازمون هوش و روانشاسی هست که فکر کنم به احتمال 99 درصد فقط سوال کتبیه و ازمون چهار جوابی.که طبق گفته خودشون قبولی و مردودی ندارهدر مرحله بعدواسه مصاحبه هم تا جایی که میدونم بیشتر از درس های دانشگاه و سابقه کار می پرسند و بعد هم دینی .

alfredgohar

عضو جدید
درخواست مشابه

درخواست مشابه

سلام
بچه ها من تو ازمون شركت نفت قبول شدم و ازم خواستن جهت مصاحبه برم حالا نميدونم تو مصاحبه چي ميپرسن اگه كسي تجربه داره منو راهنمايي بكنه سوالات بيشتر مربوط به كدوم درس هستش و اين مصاحبه روانشناختي رو هم توضيح بدين.
يك دنيا ممنون
دوستان من رشتم مکانیکه کسی هست به من هم کمک کنه که باید چه مباحثی رو بخونم و این آزمون شغلی چیه که باید حتما بریم؟و آزمون های دیگه که میخوان بگیرن چطوریه ممنون میشم که اطلاعاتتون رو در اختیار منم قرار بدید

alfredgohar

عضو جدید
کسی نیست که بدونه برای رشته مکانیک چی باید بخونیم؟؟؟؟؟؟!!! یعنی تو این قسمت چهار تا مهندس مکانیک نداریم؟؟؟؟ کسی نیست مکانیک خونده باشه؟؟؟

tak2750

عضو جدید
دوستان من رشتم مکانیکه کسی هست به من هم کمک کنه که باید چه مباحثی رو بخونم و این آزمون شغلی چیه که باید حتما بریم؟و آزمون های دیگه که میخوان بگیرن چطوریه ممنون میشم که اطلاعاتتون رو در اختیار منم قرار بدید
ازمون شغلی زیاد مهم نیست
فقط چند تا سوال روانشا سیه
مثلا وقتی عصبانی میشی چیکار میکنی
یا وقتی میخای کاری رو انجام بدی از قبل برنامه میریزی یا نه
معمولا هم هر سوال ذو گزینه داره
و تعدادی تست هوش.
مصاحبه جداست.طبق گفته ی خودشوناواسط مهر
اونجا هم بیشتر از درس های دانشگاه و میپرسند و سابقه کار و این چیزها
و بعد مصاحبه دینی که سوالای دینی و سیاسی پمی پرسند(البته بعضی ها میگند نفت مصاحبه دینی نداره و فقط تحقیق محلی انجام میده اینو نمی دونم)

dezhkord

عضو جدید
مچکرم که جواب دادید.ولی این طوریادم یه خورده بی انگیزه میشه.قبل از مصاحبه فعلا ازمون هوش و روانشاسی هست که فکر کنم به احتمال 99 درصد فقط سوال کتبیه و ازمون چهار جوابی.که طبق گفته خودشون قبولی و مردودی ندارهدر مرحله بعدواسه مصاحبه هم تا جایی که میدونم بیشتر از درس های دانشگاه و سابقه کار می پرسند و بعد هم دینی .
سلام خواهش می کنم وظیفه بود در ضمن این رو بدون که مردم ما خیلی وقته که انگیزشونو از دست دادن پس تو این مملکت دنبال انگیزه و ... نگرد فعلا که آینده و زندگیمون دست خودمون نیست همین عسلویه که تا چندین سال پیش مردم واسش ناز میکردن واگر 2000 نیرو در سال می خواست 1800 نفر تو آزمون شرکت میکردن حالا بیکاری و بیچارگی مردم به جایی رسیده که با حقوق ومزایا وامکانات نصف اون موقع 147000 نفر برای کار تو اون جهنم داوطلب میشن و براش دست و پا میزنن.
البته دوست عزیزم هیچ وقت تو زندگیت نا امید و بی انگیزه نشو به خدا و به توانایی های خودت تکیه کن و بدون که همیشه و در همه حال راه واسه پیشرفت هست فقط امید و پشتکار داشته باش
آرزومند کامیابی و شادکامی همه ی هموطنانم هستم :gol:

tak2750

عضو جدید
کسی میدونه سهمیه 50 درصد بومی و 30 درصد جانباز شهدا در مرحله ازمون اعمال شده یا قراره در مرحله مصاحبه اعمال بشه؟اگه واسه مصاحبه و مرحله دوم قراره اعمال بشه که ما علافیم .بریم دنبال یه کار دیگه.

lonelinesspains

عضو جدید
کسی میدونه سهمیه 50 درصد بومی و 30 درصد جانباز شهدا در مرحله ازمون اعمال شده یا قراره در مرحله مصاحبه اعمال بشه؟اگه واسه مصاحبه و مرحله دوم قراره اعمال بشه که ما علافیم .بریم دنبال یه کار دیگه.
سهمیه 50 درصدی فقط برای خوزستان و بوشهر هست و احتمالا تو همه ی مراحل به همین شکل باشه نهایتا کسایی که جذب میشن 50 درصدشون بومی خواهند بود این طور که از گفته هاشون پیداست.

ramin 86

عضو جدید
سلام مجدد دوست عزیز ..شرمنده از اینکه دیر جواب دادم...سابقه کار ندارم ولی اگه شما یا هر کسی سابقه کار داشته باشه واسشون خیلی مهمه

bgh671

عضو جدید
سلام.
من خودم كارمند نفتم . اگه سابقه كار قبلي نداري ،‌حتماٌ عنوان كن تا از دروس دانشگاه بپرسن . مدار ، الكترونيك ( مباحث مربوط به ترموكوپل و RTD را حتماً بخون ) الكترونيك صنعتي ،‌تكنيك پالس ،‌ماشين ،‌مدار منطقي ،‌ميكرو .
حواست باشه كه خودت را نبازي . تو نفراتي كه دور ميز نشستن روان شناس هم هست .

shahram.t

عضو جدید
سلام
رشتهی من شیمی هست. اگه ممکنه دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی کنن که مصاحبه به چه صورتی هست... در مورد چی میپرسن؟ چی باید بخونم؟

mo_as41

عضو جدید
سلام

سلام

از دوستان کسی درورد سوالات مصاحبه نفت رشته عمران اطلاعی داره؟ :smile:

حسین 3

عضو جدید
درخواست کمک از دوستان شرکت نفت

درخواست کمک از دوستان شرکت نفت

سلام
من به تازگی در آزمون استخدامی شرکت نفت قبول شدم قراره 20 شهریور برم برای مصاحبه رشته ام کاردانی الترونیک هست.
لطفا دوستانی که قبلا تو این مصاحبه شرکت کردید مرا راهنمایی کنید.

tak2750

عضو جدید
سلام.
من خودم كارمند نفتم . اگه سابقه كار قبلي نداري ،‌حتماٌ عنوان كن تا از دروس دانشگاه بپرسن . مدار ، الكترونيك ( مباحث مربوط به ترموكوپل و RTD را حتماً بخون ) الكترونيك صنعتي ،‌تكنيك پالس ،‌ماشين ،‌مدار منطقي ،‌ميكرو .
حواست باشه كه خودت را نبازي . تو نفراتي كه دور ميز نشستن روان شناس هم هست .
ممکنه که بگید از گرایش قدرت چی میپرسند و انتطار انجام چه کار هایی رو دارند؟

candyjoon

عضو جدید
سلام
تو اینهمه مهندس یه دونه مهندس عمران پیدا نشد ما رو راهنمایی کنه؟ راه دوری نمیره به خدا

candyjoon

عضو جدید
اصلا تو تالار مهندسی عمران همچین پستی وجود نداره برای همین اینجا کامنت دادم:mad:

pouyashayan

عضو جدید
کمک فوری برای یه مهندس برق قدرت

کمک فوری برای یه مهندس برق قدرت

با سلام آقا من هم از آزمون شرکت نفت قبول شدم مونده مصاحبه،از قدرتیا چی می پرسن؟با تشکر فراوان

کاترین

عضو جدید
فورس ماژوری ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی

فورس ماژوری ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی

سلام من برای تدریس آزمایشگاه دانشگاه به مصاحبه علمی دعوت شدم رشته م برق الکترونیکه لطفاً بگید چی باید بخونم ؟؟؟؟؟؟؟؟

saedkhabbaz

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

سلام دوست عزیز. من رشته ام مخابراته . و توی آزمون اولی شرکت ملی نفت قبول شدم . به نظرت از مخابراتی ها چی می پرسن؟

lonelinesspains

عضو جدید
رفقا چند روز بیشتر به این آزمون استعداد شغلی نمونده، کسی اطلاع نداره تست های هوش اش تو چه مایه هاییه؟! ربواط ریاضی هستش؟ شکل و هندسه؟ کسایی که تو آزمون شرکت گاز بودند اطلاع دارن؟ لطفا اگه اطلاع دارید دریغ نکنید.

pomad

عضو جدید
سلام _ بعد آزمون روانشناختی یه آقایی بود که بچه ها دورش حلقه زده بودن و سوال می پرسیدن که اون آقا گفت سهمیه ی بومی رو تو کتبی اثر گذاشتن

tak2750

عضو جدید
اگه این طووری باشه که عالیه.
در باره بقیه سهمیه ها چطور؟
ایا اونها هم اعمال شدند یا قراره اعمال بشند؟

abmaster

عضو جدید
سلام
اگه کسی هست جواب ما بچه های قدرت رو بده.واقعا به اطلاعاتش نیاز داریم:cry:

tanha_1900

عضو جدید
سلام
دوستان مکانیک من که رشتم جامداته هم ازم سوالای سیلات می پرسن چون تو ازمونشم من سیالات سفید دادم!