درخواست نمونه سوالات مصاحبه استخدامي شركت نفت

tanha_1900

عضو جدید
این فروم متروکست؟؟؟هیچکس نیست جواب بده؟؟نکنه همه رفتن درس بخونن برای مصاحبه؟!!!

h_jaffari2000

عضو جدید
سيكلهاي تموديناميك رو خوب بخون
انواع پمپ ها رو بايد بلد باشي
وظيفه ياتاقان چيست

پمپ سانتريفيوژ جطور كار ميكنه
كاويتاسيون چيست؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
من خودم كارمند نفتم . اگه سابقه كار قبلي نداري ،‌حتماٌ عنوان كن تا از دروس دانشگاه بپرسن . مدار ، الكترونيك ( مباحث مربوط به ترموكوپل و RTD را حتماً بخون ) الكترونيك صنعتي ،‌تكنيك پالس ،‌ماشين ،‌مدار منطقي ،‌ميكرو .
حواست باشه كه خودت را نبازي . تو نفراتي كه دور ميز نشستن روان شناس هم هست .

ما که سابقه کار غیر مرتبط داریم چی؟ بگیم یا نه؟؟؟؟؟

n.joukar

عضو جدید
سلام
اگر بند پ را داشته باشی که حله. دروس تخصصی رشته مربوط سوال میکنند.موفق باشید

miladzizo

عضو جدید
مصاحبه شهریور 92 رشته کاردانی برق ااکترونیک

مصاحبه شهریور 92 رشته کاردانی برق ااکترونیک

سلام
من به تازگی در آزمون استخدامی شرکت نفت قبول شدم قراره 20 شهریور برم برای مصاحبه رشته ام کاردانی الترونیک هست.
لطفا دوستانی که قبلا تو این مصاحبه شرکت کردید مرا راهنمایی کنید.

با سلام جناب منم تازه همین رشته قبول شدم شهریور 92 مصاحله علمی دارم هر که اطلاعاتی تو این ضمینه داره خیلی ممنونش میشم بیان کنه

miladzizo

عضو جدید
از بچه های قدیمی که رفتن برا مصاحبه کسی هست درباره ی رشته کاردانی الکترونیک ابزار دقیق چیزی بدونه ؟
شهریور 92 زمان مصاحبه دارم اگه کسی چیزی میدونه خیلی ممنون میشم بیان کنه :smile:

nimaza

اخراجی موقت
[h=1]کتاب جامع استخدامی شرکت های مرتبط با نفت و گاز و پتروشیمی و نیروگاه ها[/h]
(افردی که مصاحبه نفت دارند مطمئن باشند ازخریدن این کتاب پشیمان نخواهند شد)

لینک اطلاعات بیشتر : vzshop.ir/ads-1.html

همیشه و در اغلب مصاحبه ها بدلیل مشخص نبود سوالات مصاحبه و همچنین معین نبود جو و فضای مصاحبه ، افراد متقاضی دارای استرش زیاد هستند و واقعیت ماجرا این هست که متقاضیان حق دارند که این حس ترس را تا روز مصاحبه داشته باشند. بهمین منظور سراغ افرادی میروند که قبلا فرایند مصاحبه رو انجام داده باشند.این کتاب هم در نقش همان افراد و دوستانی هستند که در امر مشاوره به شما کمک میکنند. این کتاب نه تنها جو وفضای مصاحبه رو برای شما توضیح میده بلکه هدف از مصاحبه ، افراد مصاحبه کننده، نحو موفقیت در مصاحبه ، سوالات عمومی مصاحبه ، سوالات روانشناسی کاری مصاحبه و حتی سوالات تخصصی مصاحبه رو برای شما بیان میکنه.شما بعد از مطالعه این کتاب و حضور در روز مصاحبه متوجه خواهید شد این کتاب چقدر به شما جهت بالا بردن آگاهی وامادگی شما در روز مصاحبه کم کرده است پس شک نکنید وکتاب را سفارش دهید.حتی اگر این کتاب تنها یک 1% درصد شما را در مصاحبه
یاری نماید ارزش تهیه کردن را دارد.توجه داشته باشید که شرکت ها بدنبال افرادی هستند که آگاه ، دانا و توانمند باشند و شما هرچه به این فاکتور های انتخاب نزدیک باشید احتمال موفقیتتان بیشتراست
.

saman3sot

عضو جدید
سلام دوستان عزیز کسی هست منو راهنمایی کنه من رشته کاردانی صنایع شیمیایی هستم کسی هست بدونه توی مصاحبه شغلی شرکت نفت سوال تخصصی چی ازم میپرسن؟من بخدا هیرونم نمیدونم چی بخونم چیکار بکنم ترو خدا هر کی هر چی میدونه بگه حتی یک سوال خدا خیرتون بده ممنون.

862473

عضو جدید
سلام
از دوستان كسي هست در مورد مصاحبه استخدامي نفت گرايش الكترونيك (استخدامي سال 92) بنده رو راهنمايي كنه. ممنون ميشم ازش.

miladzizo

عضو جدید
منم همین آزمون قبول شدم شما کجا قبول شدی؟
من خوزستان تکنسین برق قبول شدم

hassa1

عضو جدید
سلام
از دوستان كسي هست در مورد مصاحبه استخدامي نفت گرايشكارداني برق قدرت بدونه
لطا راهنمايي كنه:cry:

lakistan

عضو جدید
علی

علی

با سلام خدمت دوستان یه کم از بچه های شیمی یاد بگیرید که چقد فعالند:smile:فرق کارشناس با تکنسین ابزاردقیق چیه؟برا کارشناس ابزار دقیق .الک .مخ باید چه درسایی بخونم؟من کرایشم مخابراته راستی اگه کتبی از 8 نفر 8ام بشی شانس قبولی داری؟

xxx2000

عضو جدید
سلام.کسی میدونه تعهد استخدام چه جوریه؟ من الان یه سازمانی شرو ب کارم یک ماه دیگه س.شرکت نفتم مصاحبه م مونده.اگه برم اونجا تعهد بدم بعد تو مصاحبه شرکت نفت قبول بشم میتونم کار قبلیمو نرم؟بااید خسارت بدم؟

matrix2683

عضو جدید
برای کاردانی الکترونیک رفتم مصاحبه..بد نبود راضی بودم از جواب دادنم
آفیس پرسیدن..زبان پرسیدن..اینترنت ..تقویت کننده .. دیجیتال..ابزار قیق(فشار و سنسور)

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
از دوستان كسي هست در مورد مصاحبه استخدامي نفت گرايش الكترونيك (استخدامي سال 92) بنده رو راهنمايي كنه. ممنون ميشم ازش.

طبق گفته مسئولین در استخدامی جدید به 4000نیروی الکترونیک نیازمندیم
که متاسفانه قبل از فراخوان اولیه شروع به جذب نیروهای مورد نظر خود نموده اند که
برادر این جانب با استفاده از بند(پ) وارد این نهاد شده اند
پس تنها توصیه ای که به شما دارم به دنبال بند (پ)و(ک) باشید

مصاحبه تخصصی :نحوه کالیبراسیون انواع ترانسمیترها (فلو،فشار،حرارت،رطوبت،و.....)
2_استفاده از ماژول ADAMو مانیتورینگ آن
3- انواع RTD
4- کار با TRCو کالیبراسیون آنها
5- کالیبره کردن اکسیژن آنالایزر
6-انواع کنترل ولوها
7-شارتی مسیر
8-آلارم PLC
9- نحوه مانیتورینگ و کالیبره کردن دور سنجها
10-کار با دستگاه HART
در زمینه ایمنی
1-انواع خطرات موجود در پالایشگاهها
2- انواع ولتاژهای DCو AC
3-گریسکاری کنترل ولوها و خطرات آن
4-انواع پرمیت
5-D P CELL
6- انواع گازهای موجود در پالایشگاهها
7-PPMچیست؟
8- منظور از LELچیست؟ومیزان آن در پرمیت سرد و گرم چقدر است؟
9-..................
10-............
11-
.
.
.
.
.
.
.
.
اگه بخوام بگم تا صبح طول میکشه

مهندسی و هزار دردسر :smile:

rezaei.sp

عضو جدید
طبق گفته مسئولین در استخدامی جدید به 4000نیروی الکترونیک نیازمندیم
که متاسفانه قبل از فراخوان اولیه شروع به جذب نیروهای مورد نظر خود نموده اند که
برادر این جانب با استفاده از بند(پ) وارد این نهاد شده اند
پس تنها توصیه ای که به شما دارم به دنبال بند (پ)و(ک) باشید
4000 نفر که گفتید جای شک داره . چون خیلی از شرکت ها استخدامی های بسیاری انجام دادند و ظاهرا فقط پالایشگاه ستاره خلیج هست که میخواد استخدام کنه . اونم از تمام رشته ها .
ولی تعداد الکترونیک یا برق کمتر خواهد بود.

iran moshaver

عضو جدید
[FONT=&quot]انجام پايان نامه، مقاله، [/FONT][FONT=&quot]ISI, MATLAB, SPSS[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]موسسه آموزشی و پژوهشی ایران مشاور یکی از معتبرترین موسسات علمی و پژوهشی است که توسط جمعی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه های تهران، امیرکبیر، صنعتی شریف، شهید بهشتی و علامه طباطبائی اداره می شود. افتخار موسسه ایران مشاور رضایت مشتریان و اساتیدی است که با ما کار می کنند. به طوری که ارائه کارهای با کیفیت از جانب مشتریان و خوش حسابی موسسه از جانب استادان بارها مورد تحسین قرار گرفته است. موسسه ایران مشاور با مدیریت دکتر اعتمادی و با هزاران نفر ساعت تلاش همکاران، توانسته است با پایش مداوم عملکرد اساتید مجری، قوی ترین، مجرب ترین و متخصص ترین انها را گرد هم بیاورد و آن را به یک مزیت رقابتی در بین موسسات دیگر تبدیل کند. تدابیر اتخاذ شده در موسسه ایران مشاور[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]باعث شده است تا مشتریان عزیز با اطمینان خاطر کارهایشان را به ما بسپارند. [/FONT]
[FONT=&quot]رضایت مشتری، کیفیت سفارشات و احترام به حقوق کارکنان، رمز موفقیت ماست.[/FONT]
[FONT=&quot] شما هم به ما بپوندید....[/FONT]
[FONT=&quot]جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت موسسه ایران مشاور مراجعه فرمایید.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​

iran moshaver

عضو جدید
[FONT=&quot]انجام پايان نامه، مقاله، [/FONT][FONT=&quot]ISI, MATLAB, SPSS[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]موسسه آموزشی و پژوهشی ایران مشاور یکی از معتبرترین موسسات علمی و پژوهشی است که توسط جمعی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه های تهران، امیرکبیر، صنعتی شریف، شهید بهشتی و علامه طباطبائی اداره می شود. افتخار موسسه ایران مشاور رضایت مشتریان و اساتیدی است که با ما کار می کنند. به طوری که ارائه کارهای با کیفیت از جانب مشتریان و خوش حسابی موسسه از جانب استادان بارها مورد تحسین قرار گرفته است. موسسه ایران مشاور با مدیریت دکتر اعتمادی و با هزاران نفر ساعت تلاش همکاران، توانسته است با پایش مداوم عملکرد اساتید مجری، قوی ترین، مجرب ترین و متخصص ترین انها را گرد هم بیاورد و آن را به یک مزیت رقابتی در بین موسسات دیگر تبدیل کند. تدابیر اتخاذ شده در موسسه ایران مشاور[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]باعث شده است تا مشتریان عزیز با اطمینان خاطر کارهایشان را به ما بسپارند. [/FONT]
[FONT=&quot]رضایت مشتری، کیفیت سفارشات و احترام به حقوق کارکنان، رمز موفقیت ماست.[/FONT]
[FONT=&quot] شما هم به ما بپوندید....[/FONT]
[FONT=&quot]جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت موسسه ایران مشاور مراجعه فرمایید.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​