درخواست نرم افزار ATP

m-tlb

عضو جدید
سلام

من به نرم افزار ATPDRAW که روی windows 7 نصب بشه (ATPDRAW5.7) تو رو خدا اگه این نرم افزار رو دارین یا لینک دانلودش رو دارین به من کمک کنید باید پروژه ام را با این نرم افزار انجام بدم :cry: .
با تشکر

m-tlb

عضو جدید
از راهنمایی شما ممنون . اما من خود نرم افزار را ندارم اگر version بالای این نرم افزار را دارید لطفا ان را در اختیار من قرار دهید . بالا بودن version نرم افزار برای استاد من خیلی مهمه ؟؟!!!!!
با تشکر

hosseinassar

مدیر ارشد
از راهنمایی شما ممنون . اما من خود نرم افزار را ندارم اگر version بالای این نرم افزار را دارید لطفا ان را در اختیار من قرار دهید . بالا بودن version نرم افزار برای استاد من خیلی مهمه ؟؟!!!!!
با تشکر
خواهش میکنم
من تاحالا این برنامه رو ندیدم
این فایل ببیند خودش هست یا نه

ATPDraw latest version5.7p3

m-tlb

عضو جدید
از کمک های شما متشکرم ،اما این فایل حتی روی xp هم اجرا نشد با این حال ممنونم که وقت گذاشتید .

m-tlb

عضو جدید
برنامه نصب میشه اما حتی example های خودش رو هم run نمی کنه !! یعنی شما تونستید مثال های ATP با این برنامه اجرا کنید ! اگر واقعا مثال ها رو روی سون هم اجرا کردید لطفا روش نصب رو برای من توضیح بدین شاید یک جای کار اشتباه می کنم . (یکی از مثال ها رو از پوشه ی Project باز کنید دکمه ی F2 رو فشار دهید ببنید واقعا برنامه run می شه !)

gooogoool

عضو جدید
برای اجرای برنامه به یک جزء اضافی به نام atp analyser یا analyzer نیاز است. اگه پیداش کردین بزارینش

بالا