درخواست نحوه برنامه ریزی ماشین آلات

پری ماه

عضو جدید
سلام
من میخوام در مورد نحوه برنامه ریزی ماشین آلات در کارخانجات صنایع غذایی بدانم .
با سپاس:gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
سلام

سلام!!

(دوستان لطفا وفتی درخواستی رو ارئه میدید از گذاشتن ایمیل خودتون خودداری کنید و اگر قراره کسی کمک تون کنه همینجا پست میزنه و شما هم میتونید همین تاپیک رو چک کنید!! )

،

در مورد درخواستتون باید بگم هرچند توضیحاتتون خیلی کوتاه و کلی بود اما من فایل زیر رو موجود داشتم و شاید بتونه کمک تون کنه!!

.
.
.

دانلود :

مشاهده پیوست مدیریت برنامه ر&#1.pdf

linktaz

کاربر بیش فعال
سلام
سلام.دوست عزیز برنامه ریزی ماشین آلات همون برنامه ریزی تولید هستش.خوب وقتی شما برای ماشن برنامه ریزی میکنید در واقع برای تولید برنامه ریزی میکنید.که بستگی به نوع تولید،نوع چیدمان خط،نوع محصول و... داره.

hamid051

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام.دوست عزیز برنامه ریزی ماشین آلات همون برنامه ریزی تولید هستش.خوب وقتی شما برای ماشن برنامه ریزی میکنید در واقع برای تولید برنامه ریزی میکنید.که بستگی به نوع تولید،نوع چیدمان خط،نوع محصول و... داره.

سلام مهندس درست میگه ولی بعضی از فرم و قلب کارهای کلی برای برنامه ریزی ماشین الات هست مثل ایزو ها و... به نظرم یک سری به این فرم کار ها بزنی میتونی اطلاعاتی خوبی پیدا کنی
به قول مهندس نوع تولید و نوع چیدمان خط و... هم در نظر بگیر
موفق باشی

پری ماه

عضو جدید
میشه کمی بیشتر راهنمایی کنید منظورتون از فرم و قلب کارهای کلی برای برنامه ریزی ماشین الات دقیقا چیه ؟

linktaz

کاربر بیش فعال
دوست عزیز.تولید شما چگونه است؟سلولی؟کارگاهی؟خطی؟و...
آیا تولید است یا بسته بندی؟
ابتدا میباست کمی در مورد نوع تولیدتان شرح دهید بعد دوستانی که میتونند کمک کنند اطلاعات خودشون رو ارسال نمایند.

بالا