درخواست : موسسه ارائه كننده دوره هاي فرايندي

ئدز

عضو جدید
بلاخره اقای سمیعی رفتنش معلومه یا نه .............دوره خوده ایشون بعدا برگزار میشه یا کس دیگه جاش میاد؟

ChemicEng

عضو جدید
بلاخره اقای سمیعی رفتنش معلومه یا نه .............دوره خوده ایشون بعدا برگزار میشه یا کس دیگه جاش میاد؟

بله ، داره میره.
یه بنده خدایی میگفت ممکنه همون موسسه دوره ای مشابه با مدرس دیگه بذاره
البته خود سمیعی گهر هم میگفت شاید مجازی بزارم
بهتره با خود موسسه پیشگامان فرآیند راستین تماس بگیرید . شمارش صفحات قبل هست.

ئدز

عضو جدید
بله ، داره میره.
یه بنده خدایی میگفت ممکنه همون موسسه دوره ای مشابه با مدرس دیگه بذاره
البته خود سمیعی گهر هم میگفت شاید مجازی بزارم
بهتره با خود موسسه پیشگامان فرآیند راستین تماس بگیرید . شمارش صفحات قبل هست.

مهم استاده ..........

ChemicEng

عضو جدید
سلام کلاسا چطور بود؟ :smile:

سلام
واقعا مفید بود ، به صورت کامل با روند کاری شرکت های مهندسی آشنا میشدی
خیلی از مدارک رو میشناختی و کامل با PFD و P&ID آشنا میشدی همچنین چیزایی که تو هایسیس نیاز بود کامل گفته شد.
کلا باید بگم ابزارهای مورد نیاز یه مهندس پروسس در شرکت های مشاوره مهندسی ، کامل مورد بررسی قرار گرفت و خیلی از اونا رو در اختیارمون گذاشت.
من از کلاس راضیم و از خود سمیعی گهر واقعا راضی هستم خیلی کاربلد دوست داشتنیه.:D

ئدز

عضو جدید
الان مطمئنی که دیگه خودش دوره نمیزاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟رفته؟؟؟؟؟؟؟میشه در این مورد خبر درست بهمون بدی

ئدز

عضو جدید
ایشون امروز رفت خارج
ولی دوره های مشابه ای موجود است.

اره ولی خوب این دوره جامع بوده و هزینش هم خوب بود جاهای دیگه فکر کنم یه همچین چیزی رو با شهریه 5/1 برگزار کنن............جهاد دانشگاهی که همین قدر بود

desert_lady

عضو جدید
من که امروز تماس گرفتم گفتن مهندس سمیعی گهر دیروز رفتن امریکا.. حالا دنبال کسی هستیم که در سطح ایشون باشه تا مجدداً این کلاس رو برگزار کنیم..

ئدز

عضو جدید
سلام از این دوره خبری نشد؟؟ جایگزین نداشتن؟ راستی کجا دوره برنامه نویسی با متلب رو داره که خوب هم باشه و خب تاریخ شروعش نزدیک باشه

ChemicEng

عضو جدید
سلام از این دوره خبری نشد؟؟ جایگزین نداشتن؟ راستی کجا دوره برنامه نویسی با متلب رو داره که خوب هم باشه و خب تاریخ شروعش نزدیک باشه

با خود موسسه پیشگامان فرایند راستین تماس بگیرید.
دوره متلب رو دارند.

KABIR KOH

عضو جدید
سلام دوستان
کسی میدونه در دوره قـواعد طـراحی Pipingو واحـدهای صنعتـی در موسسه نوین پارسیان، چه کتابی معرفی میشه؟
باتشکر

mohamad455

عضو جدید
سلام دوستان من کلاسهای اقای سمیعی گهررا رفتم و تازه فهمیدم کار چی هست بعدش هم خودش یکسری شرکت را معرفی کرد برای کاراموزی که من بعد از اینکه 3 تاشون رو رفتم 4 رومی قبولم کرد 1 ماه کاراموز بودم ولی بعدش استخدامم کرد واقعا کلاساش عالی بود هم از نظر کیفیت کلاس و هم از نظر قیمت کلاس کلا سایزینگ تمام تجهیزات + شناخت تمام مدارک + کل hysys, و حتی دینامیک + نرمافزار درسر همرو 420000 گرفت)
اول یه سری توضیحیح درمورد پتروشیمی و پروژه داد بعد یه واحد یوتیلیتی به نام گاز طبیعی رو به صورت کامل طراحی کرد و تمام سایزینگ ها و مدارک و کل هایسیس را یادمون داد یکسری هم پروسیجر داشت ماله سازه بود به ما نداد اگر میداد خیلی کار ادم رو را می انداخت خیلی (اگر کسی داره یا میتونه ازش بگیره بزاره اینجا همه دانلود کنیم)
خدایی دمش گرم کارش درسته البته من شنیدم که نوین پارسیان هم خوبه فقط گرونه ولی من قبلا یه کلاس یه جا دیگه رفتم تو دانشگاه طرف اصلا خودش هم کاربرد هایسیس رو نمیدونست فقط درس میداد!
سلام، میشه اسم شرکتهایی که برای مصاحبه میرفتی رو بگی؟؟؟شماره ای از آقای دکتر سمیعی گهررا داری؟؟

mohamad455

عضو جدید
سلام ، میشه اسم شرکتهایی که برا مصاحبه رفتی رو بگی؟؟شماره ای از آقای دکتر داری؟؟ممنون میشم
بچه های دیگه هم اسم شرکت های مشاوره ای که احتمال جذب نیرو رو دارن بگن

mohamad455

عضو جدید
میشه اسم جند تا شرکت مشاوره و اسم شرکت خودت ک مشغول هستی اونجا رو بگی.
با سپاس

toteshan8602

عضو جدید
سلام بچه ها کسی میدونه توی اصفهان از این دوره های فرآیندی هست یا نه اگه میدونید لطفا بگید کجا و هزینه دورش چقدرهممنون

ChemicEng

عضو جدید
سلام بچه ها کسی میدونه توی اصفهان از این دوره های فرآیندی هست یا نه اگه میدونید لطفا بگید کجا و هزینه دورش چقدرهممنون
سلام
موسسه مهرگان در سیدعلی خان و موسسه پتروپژوهش جوان یه سری دوره های مهندسی شیمی رو برگزار میکنه.

toteshan8602

عضو جدید
سلام
موسسه مهرگان در سیدعلی خان و موسسه پتروپژوهش جوان یه سری دوره های مهندسی شیمی رو برگزار میکنه.

ممنون از راهنماییتون ، شما تو دوره های این موسسات شرکت کردید میخواستم بدونم کارشون خوبه یا نه
بازم ممنون

ChemicEng

عضو جدید
ممنون از راهنماییتون ، شما تو دوره های این موسسات شرکت کردید میخواستم بدونم کارشون خوبه یا نه
بازم ممنون

سلام
من پترودانش رو شرکت کردم که راضی بودم البته دوره ای که من رفتم همراه با بازدید بود که اون موقع خیلی به من کمک کرد
ولی یه سری دوره های مقدماتی هم داره مثلا آشنایی با پمپ و پایپینگ و.. که من جزواتش رو دیدم، به نظرم خیلی کاربردی نمیومد و البته به قول خودشون مقدماتی بود
در کل به نظر من دوره هایی که فقط "آشنایی با ..." نباشه بهتره و اگه همراه با بازدید هم باشه خیلی مفیدتره

toteshan8602

عضو جدید
سلام
من پترودانش رو شرکت کردم که راضی بودم البته دوره ای که من رفتم همراه با بازدید بود که اون موقع خیلی به من کمک کرد
ولی یه سری دوره های مقدماتی هم داره مثلا آشنایی با پمپ و پایپینگ و.. که من جزواتش رو دیدم، به نظرم خیلی کاربردی نمیومد و البته به قول خودشون مقدماتی بود
در کل به نظر من دوره هایی که فقط "آشنایی با ..." نباشه بهتره و اگه همراه با بازدید هم باشه خیلی مفیدتره

ممنون
میشه آدرس این موسسه رو بهم بگید

bm65

عضو جدید
:(:(پستا رو خوندم افسردگی گرفتم!
آخه می خوام یه دوره فرایند برم !می خواستم فلات قاره یا پترو آریا شرکت کنم
اومدم اینجا با کلاسای بهتر آشنا شدم!اما دکتر سمیعی گهر نیست که دیگه:(
الانم گیج شدم که بالاخره کجا و کودم دوره ها رو برم!
بدبختی نه سواد درست حسابی دارم (از همه چی یکم بلدم:()که با تک دوره ها کارم راه بیوفته نه پول آنچنانی که بتونم دوره ها رو کامل برم(هزینه های نوین پارسیان یکم بالا بود) شرکت پیشگامان فرایند راستین هم که گویا دیگه تعطیل شده چون الان سایتشونو دیدم از تیر ماه تا حالا هیچ دوره ای برگزار نکردن
بدجوری گیر کردم
اگه کسی میتونه راهنماییم کنه خیلی ممنون می شم
مخصوصا الان برام سوال شد که آیا دوره مهندسی فرایند پترو آریا(که از تئوری تا نرم افزار رو داره توش)با 900تومن ارزش داره برم یا نه؟
منتظر راهنمایی مهندسای عزیز هستم!خواهشا اگه اطلاعات یا تجربه ای دارین بهم بگین
خیلی ممنون
تشکر ویژه هم از chemicEng دارم

آخرین ویرایش:

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام.
کسی در مورد دوره طراحی فرآیندی که جهاد دانشگاهی دانشگاه شریف برگزار میکنه اطلاعی داره که چجوریه؟ خوبه یا نه؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

بالا