درخواست مقاله

N.SH.N

عضو جدید
سلام دوستان بازم یه زحمت دیگه یه مقاله در مورد شیف باز که ماده اولیه اش 2-هیدروکسی نفتالدهید و N,N-دی اتیل اتیلن دی امین باشه اگه کسی میتونه برام بفرسته اگه هر چه زودترم باشه که عالی میشه پیشاپیش از کمکتون ممنون. N,N-diethylethylendiamine :gol::gol::gol: 2 -hydroxynaphthaldehyde

آخرین ویرایش:

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان بازم یه زحمت دیگه یه مقاله در مورد شیف باز که ماده اولیه اش 2-هیدروکسی نفتالدهید و N,N-دی اتیل اتیلن دی امین باشه اگه کسی میتونه برام بفرسته اگه هر چه زودترم باشه که عالی میشه پیشاپیش از کمکتون ممنون. N,N-diethylethylendiamine :gol::gol::gol: 2 -hydroxynaphthaldehyde
دوست عزیزم هر موضوعی که مدنظرتونه سرچ کنین تو گوگل مقاله رو پیدا کنین لینک بذارین چشم
دوستان کمک میکنن
اینطوری هم سرچ خودتون قوی میشه و هم در نهایت موضوع مقاله چیزیه که شما میخواین
موفق باشین:gol::gol:

N.SH.N

عضو جدید
دوست عزیزم من توی همه ی سایت ها برای پیدا کردن مقاله سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم خواستم ببینم کسی چیزی پیدا میکنه یا اینکه ماده ام جدیده:smile:

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
دوست عزیزم من توی همه ی سایت ها برای پیدا کردن مقاله سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم خواستم ببینم کسی چیزی پیدا میکنه یا اینکه ماده ام جدیده:smile:

این شیفت باز رو دستی از سنتزکننده ش گرفتین؟ سنتز داخله دیگه؟

N.SH.N

عضو جدید
نه عزیزم خودم دارم سنتز میکنم این پایان نامه منه

N.SH.N

عضو جدید
سلام دوست عزیزم درست الان من دارم سنتز میکنم ولی ممکن کسی دیگه با فلز دیگه ای قبلا سنتز کرده باشه.

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
کار پایان نامه تونه؟ پروپوزال نفرستادین ایران داگ مگه؟
ایران داگ؟!!!;):surprised::w15::w15:

توی همین ایران داک یه دوری بزنید اگه نبود که برید بسازیدش، اگرم بود و شما کارتون رو انجام داده بودین، یه تغیییر کوچیک بدین و ادامه بدینش، یه لیگاند کوچولو بندازین اون وسط بره
;)

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
ایران داگ؟!!!;):surprised::w15::w15:

توی همین ایران داک یه دوری بزنید اگه نبود که برید بسازیدش، اگرم بود و شما کارتون رو انجام داده بودین، یه تغیییر کوچیک بدین و ادامه بدینش، یه لیگاند کوچولو بندازین اون وسط بره
;)
یعنی نشده عجله داشته باشی بنویسی و وقت نکنی بخونی؟!
یعنی میخوای بگی بعد این همه سال خاک دانشگاه خوردن نمیدونم ایران داک ه؟
:w05:
خدا از سر تقصیراتت بگذره جوون

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
یعنی نشده عجله داشته باشی بنویسی و وقت نکنی بخونی؟!
یعنی میخوای بگی بعد این همه سال خاک دانشگاه خوردن نمیدونم ایران داک ه؟
:w05:
خدا از سر تقصیراتت بگذره جوون
اختیار داری مهربون خانوم:) خب وقتی اولش چشمک میذارم ینی شوخیه دیگه، مسلمه که میدونم که شما میدونی، اما به قول خارجیا! just kidding! :redface::smile:
معذرت همکار
:redface:

N.SH.N

عضو جدید
ممنون که بحث مفصلی شما دوتا دوست عزیزم انجام دادید و ثمری برای من نداشت:Dمن ایران مک را میشناسم بحث من فراتر از این موضوعات دوستان من میخواستم مطمئن بشم که خوب جستجو کردم و واقعا کسی تو جهان با این دوتا ماده مقاله ای نداده :):gol::gol::gol: