>>> درخواست مقالات شیمی <<<

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان محترم ...من به مقالات زیر نیاز دارم ...اگه بتونید در اختیارم بزارید ممنون میشم...:gol:

compartive study of solvent extraction of vanadium(v)from amines extractants

extraction of vanadium(v) by ALIQUAT
سلام. همونطور که آقا پویا گفتن لطفا اطلاعات بیشتری بذارید تا بچه ها بتونن کمک کنند. اگر لینکشو دارید بذارید، نام نویسنده(گان) و در صورت اطلاع، نام و مشخصات ژورنال.

daiana

عضو جدید
یک لینک از این مقاله اگه دارید بذارید . این مقاله توی اینترنت هست؟

با سلام ....

مقاله اولی رو تونستم دانلود کنم ...نام کامل مقاله دوم به صورت زیره.... ولی توی اینترنت نتونستم لینکشو پیدا کنم:

EI-Nadi, Y.A.; Awwad, N.S.; Nayl, A.A. A comparative study of vanadium extraction by Aliquat 336
from acidic and alkaline media with application to spent catalyst. Miner. Process. 2009

...اگه میشه مقاله زیر رو هم در اختیارم بذارید....با تشکر فراوان....:gol:

Progress of the Research on Extraction of Vanadium Pentoxide from Stone Coal and the Market of the V2O5

آخرین ویرایش:

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
با سلام ....

مقاله اولی رو تونستم دانلود کنم ...نام کامل مقاله دوم به صورت زیره.... ولی توی اینترنت نتونستم لینکشو پیدا کنم:

EI-Nadi, Y.A.; Awwad, N.S.; Nayl, A.A. A comparative study of vanadium extraction by Aliquat 336
from acidic and alkaline media with application to spent catalyst. Miner. Process. 2009

...اگه میشه مقاله زیر رو هم در اختیارم بذارید....با تشکر فراوان....:gol:

Progress of the Research on Extraction of Vanadium Pentoxide from Stone Coal and the Market of the V2O5
سلام
مشاهده پیوست 231992

برا دومی درخواستتون رو توی تالار مقالات بگید زودتر به نتیجه میرسید، این پایگاه خیلی بد قلقه، قدیما یادمه دانشگاه کلمبیا و پکن بش دسترسی داشت، الان من دیگه با آی پی دانشگاه ها سر و کار ندارم.

daiana

عضو جدید
سلام
مشاهده پیوست 231992

برا دومی درخواستتون رو توی تالار مقالات بگید زودتر به نتیجه میرسید، این پایگاه خیلی بد قلقه، قدیما یادمه دانشگاه کلمبیا و پکن بش دسترسی داشت، الان من دیگه با آی پی دانشگاه ها سر و کار ندارم.

سلام و تشکر فراوان....

توی تالار مقاله ها لاتین درخواست دادم ولی بعد قوانین تالار مقاله های لاتینو رو که خوندم مجبور شدم درخواستو پاک کنم...آخه قوانین این تالار شامل حال من نمیشد.....بازم تشکر....:redface:

آخرین ویرایش:

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام و تشکر فراوان....

توی تالار مقاله ها لاتین درخواست دادم ولی بعد قوانین تالار مقاله های لاتینو که رو خوندم مجبور شدم درخواستو پاک کنم...آخه قوانین این تالار شامل حال من نمیشد.....بازم تشکر....:redface:
خواهش میکنم. ایشالا فرصت شد اموزش پیدا کردن آی پی دانشگاه ها رو میگم تا خودتون هرچی میخواید رو بتونید دانلود کنید.

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام و تشکر فراوان....

توی تالار مقاله ها لاتین درخواست دادم ولی بعد قوانین تالار مقاله های لاتینو رو که خوندم مجبور شدم درخواستو پاک کنم...آخه قوانین این تالار شامل حال من نمیشد.....بازم تشکر....:redface:
سلام. امروز یکم خلوت شدم رفتم سر آی پی ها. مقالتون به زبان چینیه!:razz: اما فایلشو براتون میذارم شاید بدردتون خورد:D

این آی پی هم سرعتش بالاس، دسترسیشم خوبه
دیتابیسش:
http://www.lib.szu.edu.cn/resource/database/

219.223.189.204 : 3128

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان شیمی

چون استقبال بچه ها از این تالار فوق العادس!! چند تا آی پی درجه 1 میذارم که برا امروزه. سطح دسترسیشون عالیه، اکثر نیازتون رو برطرف می کنه، از مقاله و کتاب و استاندارد و ...
موفق باشید :gol:

Egerton-University
41.89.96.65 :3128

University of Missouri
130.91.228.103 3128
http://library.missouri.edu/databases/

UNI pennsylvania
130.91.228.103 :8080

Gardner-Webb University
152.44.157.187 :8080

State University of New York at Stony Brook
129.49.246.36 :80

تو پست قبل هم آی پی دانشگاه شن زن هست که اونم خوبه. برا مقالات پابلیشرهای معروف از اون استفاده کنید چون سرعتش بالاتره.

آخرین ویرایش:

atousa nanaz

عضو جدید
سلام منم دنبال مقاله درمورد بررسی اجزای گیاه به وسیله جی سی مس هستم

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام منم دنبال مقاله درمورد بررسی اجزای گیاه به وسیله جی سی مس هستم
سلام.
شما با یه کیورد مناسب توی گوگل اسکولار سرچ کنید کلی مقاله براتون میاد. مثلا بزنید Study of plant by GC-Mass.

daiana

عضو جدید
با سلام ....

من یه مقاله،کتاب،مطلب و هر چیزه دیگه ای در مورد مزاحمت مولیبدم و تیتانیوم روی استخراج وانادیوم توسط آمین ها و طریقه رفع این مزاحمت ها خیلی خیلی فوری نیاز دارم...ممنون میشم اگه کمک کنید..:cry:

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
با سلام ....

من یه مقاله،کتاب،مطلب و هر چیزه دیگه ای در مورد مزاحمت مولیبدم و تیتانیوم روی استخراج وانادیوم توسط آمین ها و طریقه رفع این مزاحمت ها خیلی خیلی فوری نیاز دارم...ممنون میشم اگه کمک کنید..:cry:
سلام.
اینارو یه نیگا بندازید، شاید بدردتون بخوره. اگر بدردتون خورد حتما از رفرنس های همین مقالات هم استفاده کنید. البته من زیاد نگشتم، بگردید حتما پیدا میکنید اما باید کیورد مناسب پیدا کنید.
این مقالات رو هم حتما بخونید.
1 - 2 - 3 - 4
بازم تکرار می کنم، هر مقاله ای که مناسب بود، رفرنس های اون رو حتما بررسی کنید.
موفق باشید

آخرین ویرایش:

winsim

عضو جدید
سلام
مقاله زیر رو نیاز داشتم
ممنون
[h=2]Chapter 4. Thermodynamics of liquid mixtures[/h]http://pubs.rsc.org/en/Content/ArticleLanding/1980/PC/PC9807700101#!divAbstract

winsim

عضو جدید
[h=2]VI.—The variation of surface tension with temperature and some related functions[/h]http://pubs.rsc.org/en/content/articlelanding/1924/ct/ct9242500032#!divAbstract

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار

پیوست ها

• -download-PDF-10.1016-J.JORGANCHEM.2014.06.014.PDF
    1.5 مگایابت · بازدیدها: 0

P O U R I A

مدیر تالار

daiana

عضو جدید
سلام خدمت دوستان عزیز...من به مقالات زیر نیاز دارم...ولی لینکشو نمیتونم پیدا کنم ممنون میشم مقالاتو در اختیارم بذارید..:gol:
Extraction of vanadium as high-purity vanadium pentoxide from vanadium-bearing titaniferous magnetites

salt roasting of vanadium ores

A comparative study of the extraction of vanadium from titaniferous magnetite and slag

Roasting of vanadium bearing titaniferrous magnetites optimization by factorial design

daiana

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان...مقالات قبلی که هیچی!!!!!!!!!!!..ولی به مقاله زیر نیاز فوررررررررری دارم... ممنون میشم اگه اونو در اختیارم بگذارید...:cry:

مقاله

آخرین ویرایش:

ras al ghul

عضو جدید
سلام
من به مقاله ای نیاز دارم که روش آب گریز کردن سیلیکا رو توضیح بده

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان...مقالات قبلی که هیچی!!!!!!!!!!!..ولی به مقاله زیر نیاز فوررررررررری دارم... ممنون میشم اگه اونو در اختیارم بگذارید...:cry:

مقاله
خدمت شما:gol:

پیوست ها

• newman1958.pdf
    577.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
با سلام...ممنون میشم اگه مقاله زیر رو در اختیارم بزارید...:)

مقاله
بفرمایید:

مشاهده پیوست 245779

پ.ن: دوستان توجه کنن، مقالات الزویر، اشپرینگر، وایلی، ACS، RSC و یه سری دیگه، مقالات در دسترس هستند در اکثر موارد. خیلی راحت میتونید با وارد کردن DOI مقاله در این صفحه مقاله رو دریافت کنید. یا لینک مقاله رو توی این سایت وارد کنید. (که فعلا از کار افتاده اما دوباره درست میشه)

سلام دوستان عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشه
من به این مقاله نیاز فوری دارم.
منوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون

Surface energetics of hydroxyapatite: a DFT study

• Institute of High Performance Computing, 1 Science Park Road, # 01-01 The Capricorn, Singapore Science Park II, Singapore 117528, Singapore
Received 27 May 2004, Revised 6 August 2004, Available online 24 August 2004

doi:10.1016/j.cplett.2004.08.006

Defluoridation chemistry of synthetic hydroxyapatite at nano scale: Equilibrium and kinetic studies

• [SUP]a[/SUP] Department of Science and Humanities, Karaikal, Polytechnic College, Karaikal 609609, Puducherry, India
  • [SUP]b[/SUP] Department of Chemistry, Gandhigram Rural University, Gandhigram 624302, Tamilnadu, India
Received 14 September 2007, Revised 15 November 2007, Accepted 15 November 2007, Available online 22 November 2007

doi:10.1016/j.jhazmat.2007.11.048

[h=2]A computer modelling study of the uptake and segregation of fluoride ions at the hydrated hydroxyapatite (0001) surface: introducing a Ca[SUB]10[/SUB](PO[SUB]4[/SUB])[SUB]6[/SUB](OH)[SUB]2[/SUB] potential model[/h]
Nora H. de Leeuw[SUP]a[/SUP][SUP]b[/SUP]
Show Affiliations

Phys. Chem. Chem. Phys., 2004,6, 1860-1866

DOI: 10.1039/B313242K

آخرین ویرایش:

mahz

کاربر حرفه ای
سلام
امیدوارم طاعاتتون مقبول باشه
ممنون میشم این مقاله رو برام بگیرید
با تشکر

[h=2]Research on Technology of Purification and Whitening for Barite Powder Containing Color-causing Materials of Mud and Ferric Oxide[/h]Li Xueqin Yang Guang Li Peiyue Li Jian(School of Resources and Environmental Engineering,Wuhan University of Technology,Wuhan 430070)

《Non-Metallic Mines》 2010-06

P O U R I A

مدیر تالار
سلام دوستان عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشه
من به این مقاله نیاز فوری دارم.
منوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون

Surface energetics of hydroxyapatite: a DFT study

• Institute of High Performance Computing, 1 Science Park Road, # 01-01 The Capricorn, Singapore Science Park II, Singapore 117528, Singapore
Received 27 May 2004, Revised 6 August 2004, Available online 24 August 2004

doi:10.1016/j.cplett.2004.08.006

Defluoridation chemistry of synthetic hydroxyapatite at nano scale: Equilibrium and kinetic studies

• [SUP]a[/SUP] Department of Science and Humanities, Karaikal, Polytechnic College, Karaikal 609609, Puducherry, India
  • [SUP]b[/SUP] Department of Chemistry, Gandhigram Rural University, Gandhigram 624302, Tamilnadu, India
Received 14 September 2007, Revised 15 November 2007, Accepted 15 November 2007, Available online 22 November 2007

doi:10.1016/j.jhazmat.2007.11.048

سلام
خدمت شما

پیوست ها

• [elearnica.ir]-Defluoridation_chemistry_of_synthetic_hydroxyapatite_at_nano_scale__Equilib.pdf
    641.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • [elearnica.ir]-Surface_energetics_of_hydroxyapatite__a_DFT_study.pdf
    605 کیلوبایت · بازدیدها: 0
بالا