درخواست معرفی دستگاه خشک کن مایکرویوو - خلا

dawoud1048

عضو جدید
:gol::gol::gol::gol:سلام دوستان : برای انجام پایان نامه ارشدم احتیاج به یک خشک کن مایکرویوو خلا دارم. اگه این دستگاه رو سراغ دارید (آزمایشگاهی یاصنعتی )ممنون میشم آدرسشو بدید در ضمن اگه تو خراسان رضوی باشه بهتره. با سپاس - ده جوریان:gol::gol::gol:

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
:gol::gol::gol::gol:سلام دوستان : برای انجام پایان نامه ارشدم احتیاج به یک خشک کن مایکرویوو خلا دارم. اگه این دستگاه رو سراغ دارید (آزمایشگاهی یاصنعتی )ممنون میشم آدرسشو بدید در ضمن اگه تو خراسان رضوی باشه بهتره. با سپاس - ده جوریان:gol::gol::gol:

سلام؛ اگه دانشکده خودتان یا دانشکده های اساتید مشاور و راهنما دستگاهشو ندارن، معمولاً مجوز کار توو دانشکده های دیگه داده نمی شه مگر اینکه یک پیگیری هم داشته باشید نامه باید بگیرید و ببرید که بستگی به نظر مدیرگروه و اینا داره
آزمایشگاههای بیرون، پارک فناوری احتمالاً دارن باید حضوری مراجعه کنید و پرس و جو کنید
می تونید به طرح ها و مقالات و پایان نامه های مشابه قسمت مواد و روش نگاه کنید که ببینید محل دستگاه کجا بوده یا از نویسنده مقاله سوال کنید
در یک تحقیق:
یک مایکروویو خانگی هس که داخلش دسیکاتور آزمایشگاهی گذاشتن شده "مایکرویو تحت خلا" که مقاله رو اتچ می کنم :

پیوست ها

• مایکرویو وکیوم.pdf
    396.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
بالا