درخواست مرتبط با نظام مهندسی مکانیک

lonelylove

عضو جدید
سلام
من فارغ التحصیل کارشناسی مکانیک - ساخت و تولید هستم . 4 سال هم به عنوان بازرس جوش تو پروزه های نفت و گاز پارس جنوبی سابقه کاری دارم و هنوز هم مشغولم.
میخام بدونم من و رشته ای که خوندم و گرایش ساخت و تولید میتونم تو آزمون نظام مهندسی 1394 سازمان شرکت کنم ؟
کدوم بخشش میتونم و در کل کجا باید ثبت نام کنم . راستش همیشه شنیدم اما نتونستم جا و سایتی که اینکارو انجام میده رو پیدا کنم. تاریخ آزمون رو هم کلا نمیدونم ؟!

eli elhami

عضو جدید
سلام
من فارغ التحصیل کارشناسی مکانیک - ساخت و تولید هستم . 4 سال هم به عنوان بازرس جوش تو پروزه های نفت و گاز پارس جنوبی سابقه کاری دارم و هنوز هم مشغولم.
میخام بدونم من و رشته ای که خوندم و گرایش ساخت و تولید میتونم تو آزمون نظام مهندسی 1394 سازمان شرکت کنم ؟
کدوم بخشش میتونم و در کل کجا باید ثبت نام کنم . راستش همیشه شنیدم اما نتونستم جا و سایتی که اینکارو انجام میده رو پیدا کنم. تاریخ آزمون رو هم کلا نمیدونم ؟!
باید از نظام مهندسی شهرتون بپرسین .من تعدادی از فاارغ التحصیلان مکانیک رو دیدم که برای رشته تاسیسات مکانیکی یعنی مهندس تاسیسات مکانیکی ساختمان امتحان میدن....باید برین نظام شهرتون و رشته تون رو ببینن با چه عنوئانی هست و.... که اونا واردترن

sadeghjalilian

عضو جدید
سلام

متاسفانه جواب سوال شما خیر است.......

usermop

عضو جدید
پاسخهای تشریحی تاسیسات مکانیکی مرداد 94 با پاسخهای کاملا تشریحی و توضیحات مفصل در مورد هر سوال در آدرس زیر
kara.sellfile.ir

بالا