درخواست فوری فوری

saharss

عضو جدید
سلام بچه کدوم گرایش هوافضا بهتر؟به ترتیب اولویت بگین و اینکه شبانه های دانشگاه های تهران برای ارشد تا رتبه چند می گیرهههههه:)

hsdanesh

عضو جدید
سلام بچه ها کدوم گرایش هوافضا بهتر؟به ترتیب اولویت بگین و اینکه شبانه های دانشگاه های تهران برای ارشد تا رتبه چند می گیرهههههه:)

سلام. بستگی به علاقت داره. اگه من خودم بخوام انتخاب کنم اینجوری اولویت بندی می کنم:
1- جلوبرندگی
2- آیرودینامیک
3- سازه های هوایی
4- کنترل و دینامیک پرواز
5- فضایی
دانشگاه های تهران شبانه هاشون ماکزیمم 500 باید بیاری تا شانس داشته باشی.

zxo003

طراح هواپیما
کاربر ممتاز
سلام بچه کدوم گرایش هوافضا بهتر؟به ترتیب اولویت بگین و اینکه شبانه های دانشگاه های تهران برای ارشد تا رتبه چند می گیرهههههه:)

بر اساس جامعیت بازار کار :
1- کنترل و دینامیک پرواز
2- آیرودینامیک / پیشرانش (فقط سوخت جامد)
3- سازه یا فضایی

البته یک قانون نا نوشته وجود دارد اگر یک مدیر با هر گرایش به درجات عالی مدیرت برسد آنگاه گرایش ولی بهترین و جامعترین گرایش است.

mehdi sepehri

عضو جدید
دوست عزیز من تازه درخواستت را دیدم ، باید بهت بگم عمر خودت را در این راه تلف نکن ، چون در آخر تازه اگر بتونی باید عضو چند جای خاص بشی و تا آخر عمرت با چندرغاز حقوق سر کنی برو یه رشته که توبازار آزاد میشه باهاش پول درآورد بخوان.

zxo003

طراح هواپیما
کاربر ممتاز
دوست عزیز من تازه درخواستت را دیدم ، باید بهت بگم عمر خودت را در این راه تلف نکن ، چون در آخر تازه اگر بتونی باید عضو چند جای خاص بشی و تا آخر عمرت با چندرغاز حقوق سر کنی برو یه رشته که توبازار آزاد میشه باهاش پول درآورد بخوان.

حرف برادر سپهری شیرازی مورد تاید است .