درخواست : طراحی مرکز درمان و ترک اعتیاد

db.ftem

عضو جدید
البته برنامه فیزیکی که داده هم ناقصه چون عکسام کامل نیست و هم اینکه مساحت زمینش خیلی زیاده .یعنی برای کار من که نمیشه . کار شما رو نمی دونم

محمدmohammad

عضو جدید
مگه مساحتش چقده؟؟؟؟؟خب از سایتت استفاده کن....تمرکز رو از یه نقطه در بیار شاید شد کاری کرد.

db.ftem

عضو جدید
اگه کسی هم بود که می تونس به من کمک کنه ، منم نیازمند کمکم همچنان :))))

memar.psh

عضو جدید
سلام. من از تهرانم ومیشه بگید کجاها برم؟ خواهش میکنم کمکم کنید واقعا تو برنامه فیزیکیم موندنمو اصلا پشیمون شدم از انتخابم:cry:

db.ftem

عضو جدید
سلام
برو کتابخونه ملی و دو تا پایان نامه مربوط به ترک اعتیاد رو بخون . اونا رو که بخونی نصف مشکلاتت حل میشه . چون همین برنامه فیزیکی ها که من عکسشو اینجا گذاشتم کاملش اونجا هست .
به نظرم اتفاقا برنامه فیزیکی مشکل نیست .من تو در اوردن مساحتاش موندم فعلا وگرنه تقریبا میدونم چه فضاهایی می خوام

برو یه کمپ ترک اعتیاد . من رفتم کمپ ترک اعتیاد بانوان چیتگر . باید معرفی نامه ببری مرکز خیریه تولد دوباره تا اونا نامه بدن برای ترک اعتیاد چیتگر .برای مردونش هم می شه رفت کمپ ترک اعتیاد چیتگر مردان .

محمدmohammad

عضو جدید
اینو تازه پیدا کردم بدردت میخوره.

اینو تازه پیدا کردم بدردت میخوره.

منم همی عکسارو دارم که دوستمون گذاشت.

پیوست ها

• 312_1394_markaze darman sooe masrafe mavad.pdf
    119.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

محمدmohammad

عضو جدید
اینو تازه پیداییییییدم..................

اینو تازه پیداییییییدم..................

مجلات NA که خود سایتش خواسته که:{{{توی هیچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ سایتی قرار نباید داده شوند.است}}}}

منبع رو میزنم خودتون دانلود کنید.http://www.nairan.org/NAWAY.asp

محمدmohammad

عضو جدید
umadammmmmmmmmm

umadammmmmmmmmm

بچه ها سلام آخه چرا نیستین؟؟؟؟؟؟؟:mad::mad::mad::mad:من تقریبا مبانی نظریم با بررسی نمونه خارجیم ت شده :D:D:Dرسیدم به طرحححححححححح خواستم از تمام دوستایییییی که فقط جیگگگگر خودشونو از پل گذروندنو نیستشون تشکر کنم:cool::redface::razz:....اینو میذارم که همه استفاده کنن تا کارخودم تکمیل شد اونو میذارم.

محمدmohammad

عضو جدید
نشد

نشد

بچه ها آپلود نمیشههههههههههههههههههههههههههههههه ایمیل بدین میفرستم....

db.ftem

عضو جدید
نمونه موردی خارجی خوب که طراحی معماری داشته باشه و پلان هاش مشخص باشه پیدا کردی؟
منم مطالعات و اینام تقریبا تمومه .حالا باید ابعاد و اندازه ها را در بیارم .:((

بچه ها سلام آخه چرا نیستین؟؟؟؟؟؟؟:mad::mad::mad::mad:من تقریبا مبانی نظریم با بررسی نمونه خارجیم ت شده :D:D:Dرسیدم به طرحححححححححح خواستم از تمام دوستایییییی که فقط جیگگگگر خودشونو از پل گذروندنو نیستشون تشکر کنم:cool::redface::razz:....اینو میذارم که همه استفاده کنن تا کارخودم تکمیل شد اونو میذارم.

db.ftem

عضو جدید
حیف که سرعت اینترنت کم هست وگرنه همه عکسایی که داشتم رو آپلود می کردم و میزاشتم .

محمدmohammad

عضو جدید
db.ftemواست ایمیل کرد.اگه تونستی عکسارو به ایمیلم بفرست.بهشون نیاز دارم نمونه ها هنو تحلیل نشده اما کامل و عالی هستش.

db.ftem

عضو جدید
db.ftemواست ایمیل کرد.اگه تونستی عکسارو به ایمیلم بفرست.بهشون نیاز دارم نمونه ها هنو تحلیل نشده اما کامل و عالی هستش.

ممنون از ایمیلت دوست عزیز
ولی یه سوالی داشتم
این ها دقیقا برای ترک اعتیاد هستند ؟ این cap blanes توی توضیحاتش در اینترنت به صورت سرسری خوندم ولی اسمی از drug و addiction ندیدم . اگه لطف کنی بگی ممنون می شم :)[h=1]CAP Blanes[/h][h=1][/h]

db.ftem

عضو جدید

دارم سعی می کنم هر چی عکس دارم برات بفرسم ولی سرعت خیلی کمه .هنوز یه دونش هم اتچ نشده :(

razian-khosrow

عضو جدید
سلام وقت دوستان بخیر
ماهم تو این موضوع گیر کردیم اگه کسی ریز فضاهای مرکز ترک اعتیاد رو داره ممنون میشم ازش واسم بفرسته
ناامیدم نکنید
khosrow_1989@yahoo.com

memar.psh

عضو جدید
بچه ها من تو کانسپت گیر کردمو اصن کلافه و دلسرد شدم دیگه لطفا کمک کنید .

محمدmohammad

عضو جدید
دوست عزیز وقتی مطالعات رو کامل کردی خودت دستت میاد که چیکار کنی و کانسپت به ذهنت میاد.اگه باز نیومد :wallbash::wallbash::wallbash:فوقش ایده به ذهنت تزریق میکنیم :w11::w11::w11:

بالا