درخواست : طراحی مرکز درمان و ترک اعتیاد

reza-sepehr

عضو جدید
سلام خانم آنیتا، خسته نباشی ، منم موضوع پایان نامه ام دقیقا همینه ، اگه امکان داره یه سری از مطالعات کلی رو واسم ایمیل کنی ممنون میشم ! بدجور گیرم

reza_raya89@yahoo.com

ati.n

عضو جدید
سلام....بچه ها طرح تفضیلی اصفهان رو دارین؟فایل کدش رو می خوام اگه دارین به این آدرسی میدم واسم بفرستید.....مرسیییییییییییییییییییییییی
a_goodgirlll@yahoo.com

soodabe

عضو جدید
مرسی ازین که جوابمو دادی . اما اگه بتونی کمکم کنی که چه طوری میشه پایان نامه بااین موضوع پیداکنم ممنون میشم.

پایان نامه های دوره ی کارشناسی ارشد و دکتری بچه های معماری ( گرایش فضاهای بهداشتی درمانی ) دانشگاه علم و صنعت

mahgol_architect

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز، موضوع پایان نامه من هم مرکز ترک اعتیاد هست، فعلا پروپزال ام هم آماده نشده، گرچه تحقیقاتم شروع شده و کمپ و .. رفتم و دیدم اما برای تهیه پروپزال خیلی عجله دارم چون باید زودتر ارائه بدم که بتونم این ترم دفاع هم بکنم، میتونم ازتون درخواست کنم بهم کمک کنید که پروپزال هاتون رو چطور جمع کردید...من خیلی استرس دارم، هنوز پروپزالم کامل نشده،ممنون میشم اگه کمکم کنید...منتظرتون هستم:)

mahgol_architect

عضو جدید
سلام دوست عزیز، میشه یه لطفی کنید به من پیغام بدید به کمکتون نیاز دارم، ممنونم

db.ftem

عضو جدید
سلام
منم موضوعم همینه
با این تفاوت که موشوع من ترک اعتیاد بانوان هستش
توی اینترنت سرچ انگلیسی کردم چند تا پی دی اف
جالب در مورد مراکز ترک اعتیاد پیدا کردم
میتونم برات بفرسم
ممنون میشم تو هم اگه اطلاعاتی داری برام بفرسی
چون من تاازه شروع کردم
و هنوز نرفتم بهزیتسی و این جور جاها
بهم خبر بده

db.ftem

عضو جدید
من خودم ریز فضا در آوردم بر اساس کتاب های NA حتما واستون می ذارم.فضایی که من طراحی می کنم تنها یه فضای ترک نیس حمایت هایی هم واسه آینده کاریشون در نظر گرفتم محیطی واسه شکوفایی استعداداشونوم هست.دوستان نظری داشتن خوشحال می شم بشنوم واسه بهتر شدن.

سلام
میتونین به من کمک کنین .؟
من ریز فضاها رو در نیاوردم
یه چند تا پی دی اف خارجی دارم که یه سری فضا
و متراژشون رو داره
نمیدونم چقدر به درد طراحی داخل ایران بخوره

enar.lady

عضو جدید
سلام دوستان میشه لطف کنید ظوابط واستاندارد مرکز ترک اعتیادو برام بذارید. پاین نامه من موضوعش این مرکز . نمونه داخلی و نمونه خارجی پیدا نکردم اگه لطف نید کمکم کنید یه دنیا ممنونم

db.ftem

عضو جدید
سلام دوستان میشه لطف کنید ظوابط واستاندارد مرکز ترک اعتیادو برام بذارید. پاین نامه من موضوعش این مرکز . نمونه داخلی و نمونه خارجی پیدا نکردم اگه لطف نید کمکم کنید یه دنیا ممنونم

سلام .منم موضوعم مرکز ترک اعتیاده .هنوز نتونسم جمع بندی کنم .الانم نمیتنونم بهت اون چیزایی که میخوای رو بدم چون خودم هم ندارم کامل.فقط اگه تهرانی برو یه روز کتابخونه ملی.کارشناسی ها فقط یه بار در سال می تونن برن . توی پایان نامه ها دو تا مرکز ترک اعتیاد پیدا کردم که خوب بود و برنامه فیزیکی داشت . فقط ضوابط و استاندارد پیدا شدنی نیست . من یه مقاله ای هم که انگلیسی بود به اسم استانداردهای مرکز ترک اعتیاد پیدا کرده بودم زیاد به درد خودم نخورد نمیدونم به درد تو بخوره یا نه . اگه خواستی ایمیل بده بفرسم برات

db.ftem

عضو جدید

برای نمونه موردی خارجی هم drug rehab رو سرچ کنی چیزایی پیدا می کنی .ولی داخلی تو اینترنت پیدا نمیشه .باید بری مرکز ترک اعتیاد .

محمدmohammad

عضو جدید
پایان نامه

پایان نامه

سلام.خسته نباشین دوستان
من موضوم 1هفتس تایید شده و تا الان به هیچ نتیجه ای نرسیدم حتی اجازه ورود به کمپ رو بهم ندادن...الان الان موندم دست خال{:surprised: :surprised:
دوستای عزیز میشه کمک کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟کسایی که تحلیل کمپ های ترک اعتیاد رو دارن و یا ضوابط یا هر چیز مربوط رو بذارن واسه دانلود یا واسم ایمیل کنن منم تو کرکسیون وارائه هاتون از شرمندگیتون درمیاممممممممممممممممممممممممم...ممنون

آخرین ویرایش:

محمدmohammad

عضو جدید
نیست فریاد رسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

نیست فریاد رسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
بچه ها نیستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

db.ftem

عضو جدید
سلام.خسته نباشین دوستان
من موضوم 1هفتس تایید شده و تا الان به هیچ نتیجه ای نرسیدم حتی اجازه ورود به کمپ رو بهم ندادن...الان الان موندم دست خال{:surprised: :surprised:
دوستای عزیز میشه کمک کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟کسایی که تحلیل کمپ های ترک اعتیاد رو دارن و یا ضوابط یا هر چیز مربوط رو بذارن واسه دانلود یا واسم ایمیل کنن منم تو کرکسیون وارائه هاتون از شرمندگیتون درمیاممممممممممممممممممممممممم...ممنون

سلام
اگه تهران بودی می تونسم بهت بگم کجاها بری و کمکت کنم .ولی نمیدونم از کجایی
چرا اجازه ورود به کمپ رو ندادن .با معرفی نامه هم حل نشد ؟ باید یه نمونه موردی داخلی داشته باشی و بری خیلی چیزا دستت میاد
من یه پایان نامه رو نصفه نیمه عکس گرفتم . عکسام زیاد خوب نشده چون یواشکی گرفتم .ولی فک کنم بتونه یه کم کمکت کنه که چی ها می خواد .
فقط حیف که سرعت اینترنت خیلی کمه برای فرستادن .حالا ایملیتو بده سعی می کنم برات بفرسم .

db.ftem

عضو جدید
ممنوونم از لطفت
ایمیلم اینه enar.lady_r@yahoo.com

شاید اتچ نشه
ببین اسمش
nminimun standard of care for the goverment de-addiction centre
هست .
میتونی پیداش کنی
ولی بازم می گم .
یه روز مراجعه به کتابخونه ملی .
از صبح هم برو چون فقط یه بار تو سال میشه بری
و یه کم طول میکشه تا آدم یاد بگیره کتاب و پایان نامه سرچ کردن .
3 تا پایان نامه هم بیشتر نمیدن بهمون

db.ftem

عضو جدید
انگار بسی رنج بردیم دراین سال سی
آخرش هیچچچچچچچچچچچچچچچچچ

من امشب تونسم اینا رو فقط بزارم اینجا . همین خیلی کمکت می کنه .پیچیده نکن مسئله رو برای خودت . فضاهاش زیاد پیچیده و عجیب غریب نیست .به ظرفیت و مساخت زمینت بستگی داره .

محمدmohammad

عضو جدید
خب راه دوری نمیره منم اتفاقی یچیزایی تو سرچ کردنام پیدا کردم البته بیشتر واسه مبانی نظریشه خودم کامل نخوندم تا فردا میزنمش همینجا آخه چیزای بدرد نخورشو باید حذف کنم....مم نون....

بالا