درخواست سی دی کتاب ایتبس خانه عمران

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان
من کتاب های تحلیل و طراحی سازه فولادی نوشته آقایان علی سیفی و مهدی هادیزاده بزاز انتشارات خانه عمران رو خریداری کردم. اما متاسفانه فروشنده سی دی همراه با کتاب رو نداشت و هر چی هم گشتم نتونستم سی دیشو پیدا کنم.
البته تو سایت خود خانه عمران رو هم نگاه کردم نتونستم سی دی شو پیدا کنم
نمیدونم کار درستی هست اما از دوستان تقاضا دارم اگر CD کتاب رو دارند لطفا محتویاتشو برام بزاره.
متشکرم

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
هیچ کدوم از دوستان ای سی دی رو ندارند؟

با سلام .................

بنده هم یک سال پیش این کتابها رو خریدم .......................... اما سی دی نداشت ........................... اما این سی دی ها رو کتاب فروشی فردا به صورت جدا گانه میفروشه ......................................ابتدا تماس بگیرید ............اگه داشتن....... بعد اقدام به خرید پستی کنید................................ لینک کتاب فروشی فردا ............................

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
هیچ کدوم از دوستان ای سی دی رو ندارند؟

مهندس جان گیر اومد.................................یکی از دوستان سی دی رو داشت ................... حجمش زیاده......................... (معرفت میخواد که ما نداریم)................... آدرس بدین ............میفرستیم خدمت...............بدرود..........

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
فایلهای درخواستی

فایلهای درخواستی

باسلام ...........

دوست من این هم فایلهای درخواستی ..............................لینک دانلود ................................بدرود.

civil.saze68

عضو جدید
خرید سی دی های دوره آموزشی ایتبس باجی

خرید سی دی های دوره آموزشی ایتبس باجی

سلام دوستان من میخوام سی دی های کلاس های باجی رو تهیه کنم ولی هر جا میزنگمو میرم نمیتونم تهیه کنم.دوستان هر کسی این سی دی هارو داره بهم پیام بده من ازش خریداری کنم..مرسی.09356123606