درخواست راهنمایی در مورد یادگیری و بازار کار fpga arm avr , plc

pontiac132

عضو جدید
با سلام خدمت همه ی دوستان و اساتید گرامی :gol:

بنده فارغ التحصیل رشته ی برق گرایش مخابرات با معدل 19 هستم و برای ورود به بازار کار خاستم از اساتید گرامی و شاغلان در رشته ی برق مشورت بگیرم
با توجه به علاقه ی زیادی که به میکروکنترلر و برنامه نویسی دارم خواستم دوره های avr arm fpga رو که در مرکز فنی حرفه ای برگزار میشه شرکت کنم

آیا بعد از پایان یادگیری تخصصی این دوره ها که خوب زمان زیادی هم میبره و با توجه به بازار کار شغل مناسبی میشه پیدا کرد مثلا در شرکت مپنا یا شرکت های سطح پایین تر
و یا دوره های plc مناسب تر هستند ؟ و یا چه توصیه ای برای ورود به بازار کار دارید

ممنون میشم کسانی که در این امر آگاهی دارند بنده را راهنمایی کنند تا از این سر در گمی نجات پیدا کنم

با تشکر

electro-esmoke

عضو جدید
شرکت مپنا که صفر رو با هزار شرایط و بدبختی میگیره. یکم سطح توقعات رو باید کم کنی. حالا میری دنبال کار یه مدت انقدر تو ذوقت می خوره که.

برای دوره های فنی و حرفه ای هم برای هر کلاس و هر مرکز 50 تا 100 نفر ثبت نام می کنند و ماکزیمم 12 نفر قبول میشن. رو این حساب باید اطلاعات دانشگاهت خیلی خوب باشه.

به خاطر قیمت مناسب avr سعی می کنند بیشتر کار ها رو با همون avr انجام بدن . مگه دیگه کاراهای مثل پردازش تصویر و اترنت و غیر که سرعت و حجم داده بیشتر از اونی باشه که avr کفاف بده

در باره مواردی که که عرض کردید بازار کار هیچکدام تقریبا خوب نیس.موضوع پایان نامه شما و پروژه هایی که خود شما انجام دادید اگه بتونبد فایلی رو به کارفرما ارائه بدید بسیار تاثیرگذارتر خواهد در صورتی که سابقه کار نداشته باشید.

بالا