درخواست راهنمایی در مورد انتخاب موضوع تز ارشد

vahid619

عضو جدید
سلام دوستان.من دانشجوی ارشد صنایع گرایش سیستم-برنامه ریزی انرژی هستم.واسه انتخاب موضوع پایان نامه ام به مشکل برخوردم.از اونجایی که حوزه های کارتو این رشته خیلی زیادن (حوزه کیفیت،کنترل تولید،مدیریت پروژه،طرح ریزی،ارزیابی کار و زمان،هزینه یابی و...) و مدرک کارشناسی من ریاضی کاربردی هستش ، دوس داشتم شاخه ای را واسه کار انتخاب کنم که مرتبط با رشته کارشناسیم باشه.چون از مباحث تخصصی دوره کارشناسی صنایع اطلاع کمی دارم.اگه دوستان به من کمک کنن که توی کدوم شاخه کار کنم که بهتر باشه برام، ازتون ممنون میشم و اگه هم موضوع خاصی مد نظرتون باشه که خیلی هم بهتر.:smile:

921343103

عضو جدید
سلام دوست عزیز!
من هم ترم دو سیستم هستم.رشته کارشناسی منم ریاضی بوده، من خودم می خواهم زنجیره تامین کار کنم. به نظر من از بحث های کارشناسی صنایع زیاد نترسید.دنبال چیزی باشید که بهش علاقه دارید.بعدا بقیه مشکلات حل میشه. اگه به دنبال موضوع ساده ای هستید که زودتر هم تمام بشه بحث های DEA و ارزیابی عملکرد سازمان ها را دنبال کنین.

bahar687

عضو جدید
سلام..خدمت همه..در فیلد زمانبندی، قابلیت اطمینان چطور میشه یه موضوع کاربردی و اسان در عین حال ک جای کار داشته باشه چطور میشه یه موضوع برا تز ارشد پیدا کرد؟