درخواست راهنمایی درباره خرید سیگار الکترونیک و ترک سیگار

nasimparsi

عضو جدید
دوستان گرامی من شنیدم که سیگار الکترونیکی برای افراد سیگاری می تونه باعث بشه ترک سیگار کنند

حالا می خواستم به عنوان هدیه زادروز برای یکی از دوستانم این رو بخرم. اما نیمی دونم دقیقا باد چه نوعی رو بخرم؟ چه برندی رو بخرم؟ یه چیز مناسب. من حدودا 200 هزار تومان می خوام هزینه کنم

چه چیزی باید بخرم و از کجا باید بخرم؟
چه مواردی رو باید رعایت کنم

ممنون می شم راهنمایی کنید

با سپاس

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچی باعث ترک سیگار نمیشه. براش یه پیپ و دوسه بسته توتون معطر خوب بخر. تا حداقل از بوی گند سیگار رهائیش بدی.

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دوستان گرامی من شنیدم که سیگار الکترونیکی برای افراد سیگاری می تونه باعث بشه ترک سیگار کنند

حالا می خواستم به عنوان هدیه زادروز برای یکی از دوستانم این رو بخرم. اما نیمی دونم دقیقا باد چه نوعی رو بخرم؟ چه برندی رو بخرم؟ یه چیز مناسب. من حدودا 200 هزار تومان می خوام هزینه کنم

چه چیزی باید بخرم و از کجا باید بخرم؟
چه مواردی رو باید رعایت کنم

ممنون می شم راهنمایی کنید

با سپاس
دوست عزیز در قدم اول این دوست گرامی باید تصمیم به ترک بگیرن بعد دنبال سیگار الکترونیکی و اینا باشید
البته وقتی خودشون تصمیم بگیرن خودشون میرن دنبالش
سیگار الکترونیکی خوبه برا اینکه وقتی هوس میکنن سیگار بکشن یه پک میزنن و میذارن تو جیبشون
اما سیگار رو که روشن میکنن مجبورن تا تهش بکشن که حس نکنن پولی که براش دادن حروم شده!!!
من یادمه چند سال پیش پدرم تصمیم به ترک سیگار گرفت و خودش اقدام کرد و یه سیگار الکترونیکی گرفت و یواش یواش عادت به کشیدن اون کرد و بعدشم گذاشتش کنار
برا خیلی ها هم هدیه برد که شاید اثر کنه اما هیچ اثری روشون نداشت چون خودشون نمیخواستن

بالا