درخواست : راهنمایی جهت ورود به عرصه بازیگری

saaeghe

عضو جدید
سلام دوستان من لیسانس برق قدرت رو دارم و عاشق رشتم و کارم هستم و میخوام برای ارشدم بخونم برق گرایش انتقال اما ی علاقه دیگه هم دارم اینه کار وارد کار هنر بشم چون حالم رو خوب میکنه و بهم انرژی میده من کمو بیش با بازیگری و نمایشنامه سروکار داشتم و انجام دادم و این بار میخوام از راه درستش که هم اکادمی باشه و هم تجربه از شما دوستان میخوام که من رو در این مسیر راهنمایی کنید، اگر بخواسه باشم در دانشگاه درسش رو بخونم باید از کجا شروع و چه کنم لطفا؟ با تشکر از همه شما .

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان من لیسانس برق قدرت رو دارم و عاشق رشتم و کارم هستم و میخوام برای ارشدم بخونم برق گرایش انتقال اما ی علاقه دیگه هم دارم اینه کار وارد کار هنر بشم چون حالم رو خوب میکنه و بهم انرژی میده من کمو بیش با بازیگری و نمایشنامه سروکار داشتم و انجام دادم و این بار میخوام از راه درستش که هم اکادمی باشه و هم تجربه از شما دوستان میخوام که من رو در این مسیر راهنمایی کنید، اگر بخواسه باشم در دانشگاه درسش رو بخونم باید از کجا شروع و چه کنم لطفا؟ با تشکر از همه شما .
بازیگری به درس مدرک نیست

هر قدری هم درس بخونین تضمین اینده بازیگری نیست

به تمرین ممارست

شغلتون رو حفظ کنین در کنار شغلتون به کلاس بازیگری برین

بعد یا همزمان گرفتن مدرکک مهندسی تو دانشگاه هنر هم ثبت نام کنین فقط برای پرستیژ کار

چون اینده شغلیش فقط به هنر شما بستگی داره ن مدرکتون (البته مدرک کمک کننده هست)

پس بیشتر سعی در یادگیری هنر های نمایشی نمایش نامه خانی

اجرای حرکات پانتومیم

دیدن تئاتر و اجرای تئاتر

بیش از هر چیزی باید توانایی هایت را بالا ببری تا دیده شی

اسم رشته روشه هنر

پس هنرتو ارتقا بده و در کنارش تحصیلاتت

saaeghe

عضو جدید
سپاس از شما ممنونم من از اون افرادی هستم که معتقدم که تحصیلات و اکادمی زمانی کامل میشن که هر دو باشن .

بالا