درخواست خواص فيزيكي مواد 1

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
سلام
براي پاس كردن درس 3 واحدي خواص فيزيكي مواد 1 كمكم كنيد
:redface:

ali_izanloo

عضو جدید
چی میخوای؟من میتونم جزوه که که نمیشه گفت چون خیلی قطور تقریبا کتاب دپارتمان یا خواص فیزیکی مواد1 نوشته دکتر محمد هادی موئید که الان هم در دانشگاه فردوسی مشهد وهم در در دانشگاه ازاد مشهد توسط استاد محترم سرکار خانم دکتر سیدی تدریس میشه رو معرفی کنم نمیدونم شما کجایی ونمیدونم چه جوری میتونی تهیه کنی پی دی افش رو ندارم اگه گیر اوردم احتمالا تا شنبه یکشنبه برات بفرستم

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
چی میخوای؟من میتونم جزوه که که نمیشه گفت چون خیلی قطور تقریبا کتاب دپارتمان یا خواص فیزیکی مواد1 نوشته دکتر محمد هادی موئید که الان هم در دانشگاه فردوسی مشهد وهم در در دانشگاه ازاد مشهد توسط استاد محترم سرکار خانم دکتر سیدی تدریس میشه رو معرفی کنم نمیدونم شما کجایی ونمیدونم چه جوری میتونی تهیه کنی پی دی افش رو ندارم اگه گیر اوردم احتمالا تا شنبه یکشنبه برات بفرستم
جزوه سبك و مفيد مي خوام

فرهنگ

مدیر بازنشسته
جزوه سبك و مفيد توي فيزيكي 1 يعني هيچي كه...
اونوقت تا عمرداري فيزييك رو نيم فهمي ..
درست بخونش
بهترين كتابي كه تا حالا ديدم مفاهيم فيزيكي 1 رو خوب گفته كتاب متالورژي فيزيكي نوشته عبايس هنربخش رئوف از اميركبيره. خيلي قشنگ گفته مفاهيم اوليه فيزيكي رو

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
جزوه سبك و مفيد توي فيزيكي 1 يعني هيچي كه...
اونوقت تا عمرداري فيزييك رو نيم فهمي ..
درست بخونش
بهترين كتابي كه تا حالا ديدم مفاهيم فيزيكي 1 رو خوب گفته كتاب متالورژي فيزيكي نوشته عبايس هنربخش رئوف از اميركبيره. خيلي قشنگ گفته مفاهيم اوليه فيزيكي رو
sepasgozaram farhange aziz

ali_izanloo

عضو جدید
سلام دوست عزیز متاسفانه من فایلش رو پیدا نکردم ولی همون طور که گفتم جزوش رو دارم اگر هم به قول گفته دستمون اقا فرهنگ دسترسی به متالورژی فیزیکی اقای عباس هنربخش رئوف داری که فبها:gol:

نشر مبتکران یه کتابی تحت عنوان جهش زده.قیمتشم 10000 تومنه و تو بازارم راحت پیدا میشه.اگرم که ساکن تهرانی من میتونم در اختیارت بذارم.بهم خبر بده

کیوی

عضو جدید
سلام.براکنکورارشدهمین گتابومن دارم اگه بخونم کافیه براخواص فیزیکی 1؟