درخواست جزوه

shiva.a.r.t

عضو
سلام کسی جزوه شیمی وبیوشیمی رشته شیمی کاربردی رو برای دانلود داره؟:)

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام کسی جزوه شیمی وبیوشیمی رشته شیمی کاربردی رو برای دانلود داره؟:)
سلام.
والا تا جایی که من میدونم واحد درسیی به نام بیوشیمی توی دروس کارشناسی و ارشد کاربردی نیست، اما ممکنه بعضی دانشگاه ها به عنوان درس اختیاری یه بیوشیمی معدنی تو سرفصل وزارت برا ارشد هست،اونو ارائه بدن که اونم گمونم کمه.
جزوه شیمی هم که خب خیلی دیگه کلیه، چه شیمیی؟!
;)

shiva.a.r.t

عضو
سلام.
والا تا جایی که من میدونم واحد درسیی به نام بیوشیمی توی دروس کارشناسی و ارشد کاربردی نیست، اما ممکنه بعضی دانشگاه ها به عنوان درس اختیاری یه بیوشیمی معدنی تو سرفصل وزارت برا ارشد هست،اونو ارائه بدن که اونم گمونم کمه.
جزوه شیمی هم که خب خیلی دیگه کلیه، چه شیمیی؟!
;)

نمیدونم رشته من بدون گرایش هست حدود30واحددرسی توچارتمون هست که 2تاازدرساش(شیمی وبیوشیمی +مهندسی بیوشیمی)من درس (شیمی وبیوشیمی)روتورشته شیمی کاربردی هم دیدم!

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
نمیدونم رشته من بدون گرایش هست حدود30واحددرسی توچارتمون هست که 2تاازدرساش(شیمی وبیوشیمی +مهندسی بیوشیمی)من درس (شیمی وبیوشیمی)روتورشته شیمی کاربردی هم دیدم!
شما مهندسی شیمی هستین دیگه؟ خب شاید تو چارت درسی شما همچین درسی باشه، در اینصورت اگه درخواستتون رو در تالار مهندسی شیمی مطرح کنید بهتره. اما من مطمئنم توی چارت درسی شیمی کاربردی (لیسانس و فوق لیسانس) درسی تحت عنوان شیمی و بیوشیمی نیست.

shiva.a.r.t

عضو
شما مهندسی شیمی هستین دیگه؟ خب شاید تو چارت درسی شما همچین درسی باشه، در اینصورت اگه درخواستتون رو در تالار مهندسی شیمی مطرح کنید بهتره. اما من مطمئنم توی چارت درسی شیمی کاربردی (لیسانس و فوق لیسانس) درسی تحت عنوان شیمی و بیوشیمی نیست.
بی نهایت ممنونم اونجا هم مطرح کردم ولی هنوزجوابی ندادن!!

roteil2001

عضو جدید
سلام تو چارت درسی ما درسی به اسم اصول بیو شیمی ارائه میشه ( شیمی محض ) اگه منظورت همین درسه تا لینک دانلودشو بذارم

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام تو چارت درسی ما درسی به اسم اصول بیو شیمی ارائه میشه ( شیمی محض ) اگه منظورت همین درسه تا لینک دانلودشو بذارم
سلام. اگه جزوه ای با این موضوع دارید حتما بذارید. ممنون

roteil2001

عضو جدید
اینم از جزوه دست نویس بیوشیمی فقط اگه جاییش اشکال داشت ببخشید چون این مال خودم نیست:cool:

(حجم : 7.60 Mb )
رمز : (
www.glsg.blogfa.com
) (با حروف كوچك)

پیوست ها

• Bioshimi Omoumi .rar
    7.6 مگایابت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:
بالا