درخواست جزوات مهندسی برق

*Navid

کاربر فعال
سلام.استادمون از ما یه مقاله خواسته که باید با متلب شبیه سازی کنیم و اکسپت شو بگیریم.فقط تا اردیبهشت وقت داریم.خواهشا کمک کنید.من اصلا با شبیه سازی متلب آشنا نیستم.و این مقاله 12 نمره پایان ترممون هست.
موضوع مقاله:استحصال توان اکتیو توربین بادی در سرعت های متغیر

arsham6886

عضو جدید
سلام

مقاله راجب چگونگی تولید میدان مغناطیسی در ماشین های تکفاز و دوفاز و سه فاز میخوام...... مرسی

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
درخواست مقالات لاتین رو فقط در تالار مقالات باشگاه مطرح کنید.

آبـی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان خسته نباشید
من به شدت دنبال این مقاله میگردم جدیدا دیگه سرورهای علم و صنعت به مقالات isi دسترسی نداره اگه یکی از دوستان زحمت بکشه و این مقاله رو برای من پیدا کنه واقعا ممنون میشم
An Efficient Load Flow Solution for Radial Distribution Network Including Voltage Dependent Load Models عنوان مقالس
اینم لینکش
http://www.tandfonline.com/doi/pdf/10.1080/15325000601078179

دانلود

لطفا از این به بعد، درخواستتون رو توی تالار مقالات باشگاه مطرح کنید.
با تشکر!

rezahammaslak

عضو جدید
جزوه مخابرات پيشرفته دانشگاه صنعتي شريف رو ميخواستم .
كتاب ترجمه شده ي مخابرات پيشرفته پراكيس و مسعود صالحي رو هم اگه امكان داشته باشه تو سايت قرار دهيد .

saeed.str

عضو جدید
سلام دوستان
اگه کسی مطلبی درباره "ولتاژ شفت Shaft Voltage " داره برام بفرسته.

Somyazad

عضو جدید
مقاله زیر رو اگه برام بذارید ممنون میشم
http://ieeexplore.ieee.org/xpl/logi...re.ieee.org/xpls/abs_all.jsp?arnumber=6135828

[h=1]On Channel Estimation and Equalization in 2
1 MISO TDS-OFDM Based Terrestrial DTV Systems""
[/h]

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی

parimah90

عضو جدید
سلام یه مقاله در مورد کنترل دورموتورهای dcمیخواستم حدودا 20 صفحه

sajad2148

عضو جدید
سلام خدا قوت دوستان
میشه لطفا این مقاله رو از سایت سی وی لیکا واسم دانلود کنید؟؟
تشخیص اعداد توسط سنسورهای نوری
(حیدری، حسین، و مجتبی دهقانی فیروزآبادی، 1392، تشخیص اعدادتوسط سنسورهای نوری RBPJ، اولین همایش ملی رویکردهای نوین در مهندسی کامپیوتر و بازیابی اطلاعات، رودسر، دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش، http://www.civilica.com/Paper-BPJ01-BPJ01_252.html))

اینم لینک:
http://www.civilica.com/Paper-BPJ01-BPJ01_252.html

تشکرررررررررر:D

sehiyuk

عضو جدید
با سلام من یه مقاله میخواستم درباره ی سیستم های انرازه گیری هوشمند الکتریکی که متغییرهای الکتریکی رو اندازه گیری کنه .برای درس اندازس واقعا چیزی بیدا نشد اسیلسکوبم یکی از بچه ها ارئه داد
ممنون میشم کمک کنین

alisoroush

عضو جدید
جزوه تئوری و تکنولوژی ساخت ادوات نیمه هادی-کنکور دکتری الکترونیک

جزوه تئوری و تکنولوژی ساخت ادوات نیمه هادی-کنکور دکتری الکترونیک

با سلام خدمت تمام مهندسین
می خواستم از تمامی دوستان و عزیزان و به ویژه مدیران انجمن تقاضا دارم اگر دسترسی به این جزوات دارن، در سایت برای دانلود یا فروش قرار بدن. چون من خیلی وقت هستش که دنبال این منابع هستم و چون شهرستان هستم نتونستم از بچه های دانشگاههای تهران این جزوات رو بگیرم.
بسیار ممنون

سجاد خزایی

عضو جدید
ترانزیستور HBT

ترانزیستور HBT

سلام.. اگر ممکنه یک مقاله فارسی درباره ترانزیستورهای دو قطبی نا همگون (HBT) در سایت قرار دهید.. خیلی به آن نیاز دارم .باز هم ممنون

alisoroush

عضو جدید
می خواستم از تمامی دوستان و عزیزان و به ویژه مدیران انجمن تقاضا دارم اگر دسترسی به این جزوات دارن، در سایت برای دانلود یا فروش قرار بدن. چون من خیلی وقت هستش که دنبال این منابع هستم و چون شهرستان هستم نتونستم از بچه های دانشگاههای تهران این جزوات رو بگیرم.
بسیار ممنون​

alisoroush

عضو جدید
جزوه تئوری و تکنولوژی ساخت ادوات نیمه هادی دکتر فتحی پور(استاد دانشگاه تهران) و دکتر فائز(دانشگاه امیرکبیر)-کنکور دکتری الکترونیک

جزوه تئوری و تکنولوژی ساخت ادوات نیمه هادی دکتر فتحی پور(استاد دانشگاه تهران) و دکتر فائز(دانشگاه امیرکبیر)-کنکور دکتری الکترونیک

بسیار ممنون

Majid Khorrami

عضو جدید
سلام دوستان
دنبال یک مفاله در مورد مدولاسیون کد شده بلوکی (BCM) میگردم
مقاله یا توضیحی که خود مدولاسیون توضیح بده و از پایه باشه
ممنون

saber Noise

عضو جدید
سلام
خسته نباشید.
من یه مقاله انگلیسی در مورد برق میخوام. اگه همراه با ترجمه باشه که عالیه.
مقاله در حد 3-4 صفحه هم باشه کفایت میکنه.و اگر هم محصول 2013 یا 2014 باشه که حرف نداره.
ممنون بابت زحمات بی شاعبه تون.

javad ta

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشید.
من یه مقاله انگلیسی در مورد برق میخوام. اگه همراه با ترجمه باشه که عالیه.
مقاله در حد 3-4 صفحه هم باشه کفایت میکنه.و اگر هم محصول 2013 یا 2014 باشه که حرف نداره.
ممنون بابت زحمات بی شاعبه تون.
سلام مهندس بفرماییدمشاهده پیوست P11.pdf
ترجمه:مشاهده پیوست ترجمه.zip

br2

عضو جدید
با سلام
من مقاله ای میخوام با عنوان reliability microgrid که با یکی از الگوریتمهای جستجوی تصادفی مثل GA,BSO,BFO,... انجام شده باشد

baharsalehi

عضو جدید
با سلام

یه جزوه یا کتابی میخام که راجع به ماشینهای محوری گفته شده باشه از بحث ماشینهای مخصوص باشه

Mr.Sajadian

عضو جدید
سلام من جزوه با نمونه سوالات دروس کنترل مدرن و دینامیک و مباحث ویژه کارشناسی ارشد برق قدرت رو میخوام ممنون میشم ازتون کمکم کنید دوهفته دیگه امتحان دارم و کسی هم بلده با مبرنامه متلب شبیه سازی کنه یه ماشین درجه 7 ؟

sh2012

عضو جدید
سلام من مقالاتی درباره جایابی DG با استفاده از هر الگوریتمی که دارید میخوام ممنون میشم از کمکتون

بالا