درخواست جزوات مهندسی برق

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام خدمت همه ي دوستان عزيز

اينو ميخام ,كسي هست مرا ياري كند؟؟

Antenna And Wave Propagation By U.A.Bakshi A.V.Bakshi

متشكر از همه

:gol:

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کتاب خوبی بود ؟؟ مطالبش چطور بود ؟

ببخشید پیامتونو خیلی دیر دیدم ...
مطالبش بد نبود ....به نظرم نیاز به ویرایش داشت ...
کلا درباره کنترل کننده و سنسور هاست ...بعد نوعشون چیه مثلا هیذرولیکی پنوماتیکی و ...ازنظر تناسبی انتگرالی یا مشتق گیر اینا همه رو بررسی میکنه ...

بیتا24

عضو جدید
سلام دوستان یه پاورپوینت درمورد موتورهای پله ای یا همون استپر موتور ها میخواستم

دریا77

عضو جدید
سلام دوستان من یه جزوه کامل از الکترونیک3 میخواستم...خواهش میکنم اگه لینکی چیزی دارین واسم بزارین..ممنون

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان من یه جزوه کامل از الکترونیک3 میخواستم...خواهش میکنم اگه لینکی چیزی دارین واسم بزارین..ممنون

بهترین منبع فیلم دکتر شریف بختیار هست که از سایت مکتبخوبه می تونید دانلود کنید

نگار88

کاربر بیش فعال
سلام دوستان تاپیک خیلی قدیمیه امیدوارم کسی پاسخگو باشه .... میشه کسی یه لینک جزوه ی خوب برای کنترل برای من بزاره بی زحمت.... کنکوری باشه که خیلی بهتره !!

HESLER

عضو جدید
کمک فوری

کمک فوری

سلام بچه ها، کسی میتونه دوتا کتاب برای دروس زیر رو بهم معرفی کنه؟ برای تدریس در دانشگاه میخوام. خیلی فورس ماژوره برام:
مدیریت توزیع مصرف برق
طراحی و توسعه شبکه های توزیع

واقعا ازتون ممنون میشم اگه کمک کنید

Fatemeh.Abbasi

عضو جدید
سلام خسته نباشید. من جزوه درس توزیع زمان فرکانس میخواستم ترجیحا جزوه دکتر شمس اللهی استاد دانشگاه شریف. ممنون میشم کمکم کنید.

mersad20

کاربر فعال
سلام دو ستان من میخوام ارشد ازاد مهندسی انرژی امتحان بدم یکی از درسایی که در منابع ازمون اومده درس تولید و نیروگاه هست هرچی میگردم همچین کتابی با این عنوان پیدا نمی کنم سوال من اینه که ایا جزوه ای یا درسی با این عنوان در رشته برق وجود داره که بعنوان منابع ازمون اورده شده ؟ و ایا کسی سرفصل این درس را میدونه چیه ؟

mersad20

کاربر فعال
ایا درس سیستم های کنترل خطی و بررسی سیستم های قدرت را برای کنکور ارشد ازاد میشه برای کنکور خودم بخونم بدون استاد امکان پذیره ؟ یا اینکه باید برم کلاس بنده رشتم مهندسی مکانیک هست

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان چطور باید با مت پاور پخش بار گرفت؟کسی میتونه راهنمایی کنه؟ ممنون میشم اگه اطلاع دارین راهنماییم کنید هر چی سرچ کردم فقط یه فایل انگلیسی دانلود کردم که چیزی دستگیرم نشد.

سلام به همه دوستان. کسی مطلب، پایان نامه یا مقاله (مخصوصا فارسی) راجع به ترانس نوترا (پست برق) داره ؟

بالا