درخواست تغيير نام كاربري

سلام.لطفا نام کاریری منو به ملکه ی اسمان ها تغییر بدین.متاسفانه خودم نتونستم. و اینکه من عکس فایلمو خودم اونم وقتیکه وترد فایلم بشم میتونم ببنیم.سیو شده قایل مشاهده نیست. لطفا بررسی کنید متشکرم

ج.ع

عضو جدید
سلام لطفا نام کاربری من را به J.A تغییر دهید.
با تشکر فراوان

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لطفأ نام کاربری به AL!veL0rD تغییر یابد
با تشکر

آخرین ویرایش:

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام خدمت دوستان
لطفا به پست ابتدای تاپیک در رابطه با شرایط لازم برای تغییر نام کاربری توجه بفرمائید
سپاسگزارم

براي درخواست تغيير نام كاربري:

1- ابتدا چك كنيد كه نام كاربري مورد نظر شما قبلا ثبت نشده باشه و اگه نام مورد نظرتون قبلا رزرو نشده بود امكان تغيير نام هست.
(برای چک کردن مشابه نبودن نام کاربریتون میتونید از گزینه ی جستجوی پیشرفته در بالا و سمت چپ باشگاه استفاده کنید.)
ضمنا توجه كنيد در صورتي كه نام كاربري مورد نظرتون فارسي باشه و حرف ي و ك رو داشته باشه بايد توجه كنيد كه دو نوع حرف ي و ك داريم. موقع ورود به سايت به تفاوت «ي» و «ی» و همچنين تفاوت «ك» و «ک» توجه كنيد تا با مشكل مواجه نشيد.

2- درخواستتون رو همينجا اعلام كنيد و از ارسال پیام خصوصی به مدیران ارشد خودداری کنید. در صورتي كه درخواست شما تاييد شد، ظرف مدت یک هفته در همین تاپیک اعلام خواهد شد و شما باید بعد از این با نام کاربری جدید وارد بشید.

:warn: قوانین و شرایط تغییر نام کاربری که لازم هست حتما مطالعه کنید:

فقط کاربرانی که نام کاربری آن ها یکی از شرایط زیر را داشته باشد می توانند درخواست تغییر نام دهند:

نام و فامیل کامل چه فارسی چه لاتین.
نام به همراه حرف اول فامیل چه فارسی چه لاتین.
کاربرانی که اولین حرف اسمشان به همراه فامیلشان را انتخاب کرده باشند.
نام کاربری نامناسب
شماره تلفن همراه
شماره دانشجویی
ایمیل
شماره ملی

به غیر از اینها چه نام تنها چه فامیل تنها امکان پذیر نیست.

بعلاوه قانون زیر نیز در جهت کمک به سایر کاربران در نظر گرفته شده است :

:warn: مورخ 15 مرداد 93

با توجه به درخواست های مکرر کاربران و اینکه الان امکان رسیدگی به درخواست ها بیشتر هست موارد زیر رو برای کاربرانی در نظر گرفتیم که شامل موارد فوق نمی شوند:
دیگر کاربرانی که شامل موارد بالا نبودند می توانند درخواست تغییر نام کاربری دهند که دارای شرط زیر باشند:

- یا دو سال سابقه عضویت و حداقل 500 امتیاز
- یا حداقل 2000 امتیاز

داشته باشند.

:warn: تبصره :
به منظور قدردانی از زحمات کاربران فعال و متخصصی که در تالارهای تخصصی خودشون به طور مستمر فعالیت دارن ( با عنوان های آبی و سبز) به درخواست های تغییر اسمشون بدون توجه به موارد بالا رسیدگی خواهد شد.

:warn: توجه:
1- زمان رسیدگی به طور معمول هر دو هفته یکبار به کلیه درخواست هایی که در طول این مدت ارسال میشه خواهد بود.( ممکن است این مدت بر حسب شرایط مدیر مربوطه افزایش پیدا کنه).
2-بدیهی است هر کاربر ( چه کاربر عادی چه فعال ) تنها میتونه یکبار درخواست تغییر اسم بده در نتیجه در انتخاب نام کاربری خود دقت کنید.

ممنون و پیروز باشيد.

تغییرنام :
دوستان همانطور که در قوانین ذکر شده , به دلیل جلوگیری از سردرگمی دیگر اعضا به خاطر تغییر مکرر نام اعضا , تنها یک بار امکان تغییر نام در نظر گرفته شده ؛ لطفا در انتخاب نام کاربری دقت بفرمائید
سلام
میشه نام کارری منو از sahabeh به mozhgan.s.r تغیر بدید :que:
ممنون.

لطفا نام کاربری به arman_zar تغییر یابد

سلام.لطفا نام کاریری منو به ملکه ی اسمان ها تغییر بدین.متاسفانه خودم نتونستم. و اینکه من عکس فایلمو خودم اونم وقتیکه وترد فایلم بشم میتونم ببنیم.سیو شده قایل مشاهده نیست. لطفا بررسی کنید متشکرم

لطفأ نام کاربری به AL!veL0rD تغییر یابد
با تشکر

سلام
ممنون ميشم اگر نام كاربري منو به M@TI$A تغيير بدين

سلام دوستان نام شما تغییر یافت ...

نام درخواستی تکراری

سلام دوستان نام کاربری انتخابی شما قبلا در سایت ثبت شده در صورت تمایل به تغییر نام کاربری لطفا نام کاربری دیگری انتخاب بفرمائید , شما میتوانید به منظور بررسی نام کاربری درخواستی را از طریق پیام خصوصی ارسال بفرمائید

سلام،لطفأ نام کاربری منو به samira.j تغییر بدید...ممنون.

سلام
نام کاریری درخواستی مسعود میباشد
میشه لطفا نام کاربری منم از پریسا مرادی به parisa.mp تغییر بدید ممنون

عدم شرایط لازم برای تغییر نام
سلام لطفا نام کاربری من را به J.A تغییر دهید.
با تشکر فراوان

سلام دوست گرامی شما شرایط تغییر نام کاربری را در حال حاضر ندارید لطفا پست ابتدایی تاپیک را مطالعه بفرمائید

سلام
نام کاربری درخواستی:AIDINNICKKHAH
سلام دوست گرامی شما شرایط تغییر نام کاربری را در حال حاضر ندارید لطفا پست ابتدایی تاپیک را مطالعه بفرمائید
* در قوانین تاپیک منظور این بوده است که اعضایی که میخواهند از نامی به جز نام اصلی خود استفاده کنند میتوانند آن را تغییر دهند

ZaRa-60

عضو جدید
سلام و عرض ادب

اگه ممکنه لطف کنید نام کاربری من رو به Za Ra یا زارا تغییر بدید
ممنونم

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام. اگر ممکنه نام کاربری منو به seyed_hamid تغییر بدین
من جستجو کردم این نام کاربری آخرین فعالیتش سال 2010 بوده! خواهشا تغییرش بدین. ممنون

mojtabagol1982

عضو جدید
با سلام خدمت مدیر ارشد تالار-
میخواستم نام کاربری من به mojtaba gol تغییر یابد-
این نام کاربری وجود دارد ولی راکد میباشد.
با تشکر

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام خدمت دوستان
لطفا به پست ابتدای تاپیک در رابطه با شرایط لازم برای تغییر نام کاربری توجه بفرمائید
سپاسگزارم

1- ابتدا چك كنيد كه نام كاربري مورد نظر شما قبلا ثبت نشده باشه و اگه نام مورد نظرتون قبلا رزرو نشده بود امكان تغيير نام هست.
(برای چک کردن مشابه نبودن نام کاربریتون میتونید از گزینه ی جستجوی پیشرفته در بالا و سمت چپ باشگاه استفاده کنید.)
ضمنا توجه كنيد در صورتي كه نام كاربري مورد نظرتون فارسي باشه و حرف ي و ك رو داشته باشه بايد توجه كنيد كه دو نوع حرف ي و ك داريم. موقع ورود به سايت به تفاوت «ي» و «ی» و همچنين تفاوت «ك» و «ک» توجه كنيد تا با مشكل مواجه نشيد.

2- درخواستتون رو همينجا اعلام كنيد و از ارسال پیام خصوصی به مدیران ارشد خودداری کنید. در صورتي كه درخواست شما تاييد شد، ظرف مدت یک هفته در همین تاپیک اعلام خواهد شد و شما باید بعد از این با نام کاربری جدید وارد بشید.

فقط کاربرانی که نام کاربری آن ها یکی از شرایط زیر را داشته باشد می توانند درخواست تغییر نام دهند:

نام کاربری نامناسب
شماره تلفن همراه
شماره دانشجویی
ایمیل
شماره ملی

با توجه به درخواست های مکرر کاربران و اینکه الان امکان رسیدگی به درخواست ها بیشتر هست موارد زیر رو برای کاربرانی در نظر گرفتیم که شامل موارد فوق نمی شوند:
دیگر کاربرانی که شامل موارد بالا نبودند می توانند درخواست تغییر نام کاربری دهند که دارای شرط زیر باشند:

- یا حداقل 2000 امتیاز

داشته باشند.

به منظور قدردانی از زحمات کاربران فعال و متخصصی که در تالارهای تخصصی خودشون به طور مستمر فعالیت دارن ( با عنوان های آبی و سبز) به درخواست های تغییر اسمشون بدون توجه به موارد بالا رسیدگی خواهد شد.

1- زمان رسیدگی به طور معمول هر دو هفته یکبار به کلیه درخواست هایی که در طول این مدت ارسال میشه خواهد بود.( ممکن است این مدت بر حسب شرایط مدیر مربوطه افزایش پیدا کنه).
2-بدیهی است هر کاربر ( چه کاربر عادی چه فعال ) تنها میتونه یکبار درخواست تغییر اسم بده در نتیجه در انتخاب نام کاربری خود دقت کنید.

ممنون و پیروز باشيد.

تغییرنام :
دوستان همانطور که در قوانین ذکر شده , به دلیل جلوگیری از سردرگمی دیگر اعضا به خاطر تغییر مکرر نام اعضا , تنها یک بار امکان تغییر نام در نظر گرفته شده ؛ لطفا در انتخاب نام کاربری دقت بفرمائید

سلام لطفا نام کاربری منو به Milad1993 تغییر بدید. ممنون

نام درخواستی تکراری

سلام دوستان نام کاربری انتخابی شما قبلا در سایت ثبت شده در صورت تمایل به تغییر نام کاربری لطفا نام کاربری دیگری انتخاب بفرمائید , شما میتوانید به منظور بررسی نام کاربری درخواستی را
از طریق پیام خصوصی ارسال بفرمائید

سلام و عرض ادب

اگه ممکنه لطف کنید نام کاربری من رو به Za Ra یا زارا تغییر بدید
ممنونم
سلام نام کاربری انتخابی شما قبلا در سایت ثبت شده در صورت تمایل به تغییر نام کاربری لطفا نام کاربری دیگری انتخاب بفرمائید , شما میتوانید به منظور بررسی نام کاربری درخواستی را از طریق پیام خصوصی ارسال بفرمائید

سلام. اگر ممکنه نام کاربری منو به seyed_hamid تغییر بدین
من جستجو کردم این نام کاربری آخرین فعالیتش سال 2010 بوده! خواهشا تغییرش بدین. ممنون

سلام عذرخواهی میکنم امکان حذف نام کاربری وجود ندارد ؛ لطفا در صورت لزوم نام کاربری دیگری انتخاب بفرمائید , شما میتوانید به منظور بررسی نام کاربری درخواستی را از طریق پیام خصوصی ارسال بفرمائید

با سلام خدمت مدیر ارشد تالار-
میخواستم نام کاربری من به mojtaba gol تغییر یابد-
این نام کاربری وجود دارد ولی راکد میباشد.
با تشکر

سلام نام کاربری انتخابی شما قبلا در سایت ثبت شده در صورت تمایل به تغییر نام کاربری لطفا نام کاربری دیگری انتخاب بفرمائید , شما میتوانید به منظور بررسی نام کاربری درخواستی را از طریق پیام خصوصی ارسال بفرمائید

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام و عرض ادب
لطفا نام تغییر یابد به :

sage007

A Engineer

عضو جدید
سلام

ممنون میشم اسممو به Devoted تغییر بدید

خواهش میکنم نام کاربریمو تغییر بدید

Dr.PC

عضو جدید
باسلام و احترام
لطفا نام کاربری اینجانب را به M.Javad تغییر دهید.
سپاسگزارم

آخرین ویرایش:

FFR

عضو جدید
سلام وقتتون بخیر اگه امکانش هست نام بنده رو هم به این نام تغییر بدید»» 0oMelikao0

H.Badiei

عضو جدید
سلام وقت بخیر اگه امکانش هست نام کاربری بنده رو تغییر بدین به (Hossein Badiei)
با تشکر از مدیریت سایت.

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام خدمت دوستان
سپاسگزارم

نام کاربری نامناسب
شماره تلفن همراه
شماره دانشجویی
ایمیل
شماره ملی

- یا حداقل 2000 امتیاز

داشته باشند.

ممنون و پیروز باشيد.

تغییرنام :

سلام نام شما تغییر به eng-aa تغییر یافت

سلام و عرض ادب
لطفا نام تغییر یابد به :

sage007
سلام نام شما به sage007 تغییر یافت

لطفا نام کاربری من رو به eli.73 تغییر بدین.
ممنون.
سلام نام شما به eli.73 تغییر یافت

نام درخواستی تکراری:

عدم شرایط لازم برای تغییر نام کاربری

باسلام و احترام
لطفا نام کاربری اینجانب را به M.Javad تغییر دهید.
سپاسگزارم

سلام وقتتون بخیر اگه امکانش هست نام بنده رو هم به این نام تغییر بدید»» 0oMelikao0
سلام وقت بخیر اگه امکانش هست نام کاربری بنده رو تغییر بدین به (Hossein Badiei)
با تشکر از مدیریت سایت.

سلام عذرخواهی میکنم شما در حال حاضر شرایط لازم برای تغییر نام کاربری خود را ندارید ؛ لطفا پست ابتدای تاپیک را مطالعه بفرمائید

maede_chem

عضو جدید
سلام.نام کاربری من آیدی یاهو یا همون ایمیلمه

اگه ممکنه به maede_chem تغییرش بدین.ممنون

HOMAESM

عضو جدید
اگه ممکنه به Halley تغییر پیدا کنه. نام کاربری فعلی اسمم و ایمیلمه !

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز
سلام ادمین.
اگه ممکنه ب AvA-6586 تغییر کنه:smile:
ممنون میشم.