درخواست تغيير نام كاربري

h.a.n.i.y.e.h

عضو جدید
سلام صديق جان..
لطفا نام كاربري منو به ...h.a.n.i.y.e.h با همين رنگ وسايز تغيير بدين خيلي ممنونتون ميشم واقعا:w30:

elahenoor

عضو جدید
سلام. از اونجایی که اسم و فاملی خودم هستش ، لطفا اسم منو به elahenoor تغییر بدین.ممنون

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقای عزیز خسته نباشید من تازه عضو سایت شدم و یه سری چیزارو متوجه نمیشم ونمیدونم کمک بخوام کجا و به کی پیام بدم و اصلا اگر جوابی برام بیاد کجا پیداش کنم یا مثلا میخوام پیام بازدید کنندگان رو بعضیهاشو حذف کنم ،دوستیم ندارم ازش بپرسم و می خواستم نام کاربریم و ازمریم فرزدی حقیقی به مریدا تغییر بدم لطفا اگر برای شما مقدوره کمکم کنید

آخرین ویرایش:

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام خدمت دوستان
لطفا به پست ابتدای تاپیک در رابطه با شرایط لازم برای تغییر نام کاربری توجه بفرمائید
سپاسگزارم

براي درخواست تغيير نام كاربري:

1- ابتدا چك كنيد كه نام كاربري مورد نظر شما قبلا ثبت نشده باشه و اگه نام مورد نظرتون قبلا رزرو نشده بود امكان تغيير نام هست.
(برای چک کردن مشابه نبودن نام کاربریتون میتونید از گزینه ی جستجوی پیشرفته در بالا و سمت چپ باشگاه استفاده کنید.)
ضمنا توجه كنيد در صورتي كه نام كاربري مورد نظرتون فارسي باشه و حرف ي و ك رو داشته باشه بايد توجه كنيد كه دو نوع حرف ي و ك داريم. موقع ورود به سايت به تفاوت «ي» و «ی» و همچنين تفاوت «ك» و «ک» توجه كنيد تا با مشكل مواجه نشيد.

2- درخواستتون رو همينجا اعلام كنيد و از ارسال پیام خصوصی به مدیران ارشد خودداری کنید. در صورتي كه درخواست شما تاييد شد، ظرف مدت یک هفته در همین تاپیک اعلام خواهد شد و شما باید بعد از این با نام کاربری جدید وارد بشید.

:warn: قوانین و شرایط تغییر نام کاربری که لازم هست حتما مطالعه کنید:

فقط کاربرانی که نام کاربری آن ها یکی از شرایط زیر را داشته باشد می توانند درخواست تغییر نام دهند:

نام و فامیل کامل چه فارسی چه لاتین.
نام به همراه حرف اول فامیل چه فارسی چه لاتین.
کاربرانی که اولین حرف اسمشان به همراه فامیلشان را انتخاب کرده باشند.
شماره تلفن همراه
نام کاربری نامناسب
شماره دانشجویی و ایمیل
شماره ملی
به غیر از اینها چه نام تنها چه فامیل تنها امکان پذیر نیست.

بعلاوه قانون زیر نیز در جهت کمک به سایر کاربران در نظر گرفته شده است :

:warn: مورخ 9 خرداد 92

با توجه به درخواست های مکرر کاربران و اینکه الان امکان رسیدگی به درخواست ها بیشتر هست موارد زیر رو برای کاربرانی در نظر گرفتیم که شامل موارد فوق نمی شوند:
کاربرانی می توانند درخواست تغییر نام کاربری دهند که دارای شرط زیر باشند:

- حداقل 2000 امتیاز داشته باشند.

:warn: تبصره :
به منظور قدردانی از زحمات کاربران فعال و متخصصی که در تالارهای تخصصی خودشون به طور مستمر فعالیت دارن ( با عنوان های آبی و سبز) به درخواست های تغییر اسمشون بدون توجه به موارد بالا رسیدگی خواهد شد.

:warn: توجه:
1- زمان رسیدگی به طور معمول هر دو هفته یکبار به کلیه درخواست هایی که در طول این مدت ارسال میشه خواهد بود.( ممکن است این مدت بر حسب شرایط مدیر مربوطه افزایش پیدا کنه).
2-بدیهی است هر کاربر ( چه کاربر عادی چه فعال ) تنها میتونه یکبار درخواست تغییر اسم بده در نتیجه در انتخاب نام کاربری خود دقت کنید.

ممنون و پیروز باشيد.

بانو امین
با تشکر
سلام
نام کاربری شما به بانو امین تعییر یافت .

سلام صديق جان..
لطفا نام كاربري منو به ...h.a.n.i.y.e.h با همين رنگ وسايز تغيير بدين خيلي ممنونتون ميشم واقعا:w30:

سلام نام کاربری شما به h.a.n.i.y.e.h تغییر یافت ,
رنگ های دیگر مربوط به گروه های کاربری دارای دسترسی مدیریتی می باشند

سلام. از اونجایی که اسم و فاملی خودم هستش ، لطفا اسم منو به elahenoor تغییر بدین.ممنون
سلام
نام کاربری شما به elahenoor تغییر یافت .

سلام آقای عزیز خسته نباشید من تازه عضو سایت شدم و یه سری چیزارو متوجه نمیشم ونمیدونم کمک بخوام کجا و به کی پیام بدم و اصلا اگر جوابی برام بیاد کجا پیداش کنم یا مثلا میخوام پیام بازدید کنندگان رو بعضیهاشو حذف کنم ،دوستیم ندارم ازش بپرسم و می خواستم نام کاربریم و ازمریم فرزدی حقیقی به مریدا تغییر بدم لطفا اگر برای شما مقدوره کمکم کنید
سلام
نام کاربری شما به مریدا تغییر یافت

سلام
ممنون میشم اسم منو به Feel Road تغییر بدید
سلام
نام کاربری شما به Feel Road تغییر یافت

نام کاربری تکراری
سلام
لطفا نام کاربریم بهnice boyتغییر بدین
سلام
این نام قبلا انتخاب گردیده ؛ لطفا نام کاربری دیگری انتخاب بفرمائید

سلام لطفا نام کاربریمو به " میثم1368 " تغییر بدین. با تشکر

سلام
این نام قبلا انتخاب گردیده ؛ لطفا نام کاربری دیگری انتخاب بفرمائید

عدم شزایط لازم برای تغییر نام کاربری:

خسته نباشید !

لطفا نام کاربری رو به SethRollins تغییر بدید !

سلام
با عذرخواهی شما شرایط تغییر نام کاربری را ندارید
و همچنین پیش از این یکبار تغییر نام داده اید که طبق قوانین با محدودیت هایی که به دلیل جلوگیری از سردرگمی اعضا در نظر گرفته شده هر کدام از اعضا میتوانند یک بار درخواست دهند ,
لطفا پست ابتدایی را مطالعه بفرمائید

سلام

اگه امکان داره لطفآ نام کاربری منو به $sanaz$ تغییر بدین....با تشکر
سلام
با عذرخواهی شما در حال حاضر شرایط تغییر نام کاربری را ندارید , لطفا پست ابتدایی را مطالعه بفرمائید

سلام مرسی که این تاپیک رو دوباره فعال کردید

میخام تغییر کاربری بدم به این اسم

♛ پارسا

سلام
با عذرخواهی شما در حال حاضر شرایط تغییر نام کاربری را ندارید , لطفا پست ابتدایی را مطالعه بفرمائید

(رها)

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بی زحمت نام کاربری من رو به sooroor یا soror تغییر میدید
ممنونم

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام

سلام.........

چیکار میشه کرد ما هم تا موقعی که واجد شرایط شدیم و یا تغییر برا همه آزاد شد....خواسته مونو عملی میکنیم

خیلی ممنون آقا صدیق:gol:

Sonrisa

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام اگه امکان داره نام کاربری منو به nafise... تغیر دهید.ممنون

آخرین ویرایش:

Roozbeh Painter

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
امتیازم ۲۰۰۰ نیست اما الان خیلی مهمه که نام کاربریم عوض شه...
اگه مهم نبود اصلا نمیومدم اینجا پست بدم...
یه شرایطی پیش اومده که واقعا ممنون میشم اگه نام کاربریم رو عوض کنید
بزارید مثلا: Roozbeh Gamer

برام حتی مهم نیست که نام کاربری جدیدم اسمش چی باشه یعنی منظورم اینه که هدفم بهتر شدن نام کاربریم نیست فقط خیلی الان برام مهمه که تغییر کنه...هرچی میخواد باشه.. تا امتیازم ۲۰۰۰ بشه خیلی وقت میبره و دیگه کار از کار گذشته :|

ممنون میشم...

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و خسته نباشید
لطفا اسم کاربری منو به TOM-CAT تغییر بدید
با تشکر........

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام خدمت دوستان
لطفا به پست ابتدای تاپیک در رابطه با شرایط لازم برای تغییر نام کاربری توجه بفرمائید
سپاسگزارم

1- ابتدا چك كنيد كه نام كاربري مورد نظر شما قبلا ثبت نشده باشه و اگه نام مورد نظرتون قبلا رزرو نشده بود امكان تغيير نام هست.
(برای چک کردن مشابه نبودن نام کاربریتون میتونید از گزینه ی جستجوی پیشرفته در بالا و سمت چپ باشگاه استفاده کنید.)
ضمنا توجه كنيد در صورتي كه نام كاربري مورد نظرتون فارسي باشه و حرف ي و ك رو داشته باشه بايد توجه كنيد كه دو نوع حرف ي و ك داريم. موقع ورود به سايت به تفاوت «ي» و «ی» و همچنين تفاوت «ك» و «ک» توجه كنيد تا با مشكل مواجه نشيد.

2- درخواستتون رو همينجا اعلام كنيد و از ارسال پیام خصوصی به مدیران ارشد خودداری کنید. در صورتي كه درخواست شما تاييد شد، ظرف مدت یک هفته در همین تاپیک اعلام خواهد شد و شما باید بعد از این با نام کاربری جدید وارد بشید.

فقط کاربرانی که نام کاربری آن ها یکی از شرایط زیر را داشته باشد می توانند درخواست تغییر نام دهند:

شماره تلفن همراه
نام کاربری نامناسب
شماره دانشجویی و ایمیل
شماره ملی

با توجه به درخواست های مکرر کاربران و اینکه الان امکان رسیدگی به درخواست ها بیشتر هست موارد زیر رو برای کاربرانی در نظر گرفتیم که شامل موارد فوق نمی شوند:

به منظور قدردانی از زحمات کاربران فعال و متخصصی که در تالارهای تخصصی خودشون به طور مستمر فعالیت دارن ( با عنوان های آبی و سبز) به درخواست های تغییر اسمشون بدون توجه به موارد بالا رسیدگی خواهد شد.

1- زمان رسیدگی به طور معمول هر دو هفته یکبار به کلیه درخواست هایی که در طول این مدت ارسال میشه خواهد بود.( ممکن است این مدت بر حسب شرایط مدیر مربوطه افزایش پیدا کنه).
2-بدیهی است هر کاربر ( چه کاربر عادی چه فعال ) تنها میتونه یکبار درخواست تغییر اسم بده در نتیجه در انتخاب نام کاربری خود دقت کنید.

ممنون و پیروز باشيد.

[B گفت:
mohammad sarbaz[/B];7525214]اینو. بزارین jentle man ممنون
سلام
نام کاربری شما به jentle man تغییر یافت

[B گفت:
6160031597[/B];7533377]سلام و خسته نباشید
لطفا اسم کاربری منو به TOM-CAT تغییر بدید
با تشکر........
سلام
نام کاربری شما به TOM-CAT تغییر یافت

نام انتخابی تکراری

سلام بی زحمت نام کاربری من رو به sooroor یا soror تغییر میدید
ممنونم
سلام
هر دو نام قبلا انتخاب گردیده ؛ لطفا نام کاربری دیگری انتخاب بفرمائید

لطفا نام کاربری منو به nafise 2 تغییر دهید ممنون
سلام
هر دو نام قبلا انتخاب گردیده ؛ لطفا نام کاربری دیگری انتخاب بفرمائید

عدم شرایط لازم

امتیازم ۲۰۰۰ نیست اما الان خیلی مهمه که نام کاربریم عوض شه...
اگه مهم نبود اصلا نمیومدم اینجا پست بدم...
یه شرایطی پیش اومده که واقعا ممنون میشم اگه نام کاربریم رو عوض کنید
بزارید مثلا: Roozbeh Gamer

برام حتی مهم نیست که نام کاربری جدیدم اسمش چی باشه یعنی منظورم اینه که هدفم بهتر شدن نام کاربریم نیست فقط خیلی الان برام مهمه که تغییر کنه...هرچی میخواد باشه.. تا امتیازم ۲۰۰۰ بشه خیلی وقت میبره و دیگه کار از کار گذشته :|

ممنون میشم...

سلام

سلام.........

چیکار میشه کرد ما هم تا موقعی که واجد شرایط شدیم و یا تغییر برا همه آزاد شد....خواسته مونو عملی میکنیم

خیلی ممنون آقا صدیق:gol:
سلام
سپاسگزارم از توجه شما دوست خوبم ؛ باز هم عذرخواهی میکنم خانم مهندس

شادکام و تندرست باشید:gol:

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام جناب مدیر خسته نباشید...
لطفا نام کاربری منو به Tybe Engineer تغییر بدید.
ممنونم....

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام و خسته نباشید
اگر ممکن نام کاربریم : خاله یاسمن ( یا یاسمن بانو یا yas.bano )
:)

دوختر بلا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشين خدا شما رو بهم رسوند اگه ميشه نام كاربريم دوختر بلا باشه ممنون:w27:

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نام کاربری من رو به "بارلی87" تغییر دهید لطفا

A.8

عضو جدید
کاربر ممتاز
سألام.ی سلام گرمو درستو حسابی.....
درخواستم اینه که نام کاربریمو به 88888888 تغیر بدین....سپاسگذارم....

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید
اگه امکانش هست نام کاربری من رو به maryam.pz تغییر بدید
بسیار ممنون

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام خدمت دوستان
سپاسگزارم

شماره تلفن همراه
نام کاربری نامناسب
شماره دانشجویی و ایمیل
شماره ملی

ممنون و پیروز باشيد.

تغییر نام :

سلام جناب مدیر خسته نباشید...
لطفا نام کاربری منو به Tybe Engineer تغییر بدید.
ممنونم....
سلام
نام کاربری شما به Tybe Engineer تغییر یافت .

سلام
امکانش هست نام کاربری منو به bahar-spring تغییر بدین؟
مرسی.
سلام
نام کاربری شما به bahar-spring تغییر یافت

سلام و خسته نباشید
اگر ممکن نام کاربریم : خاله یاسمن ( یا یاسمن بانو یا yas.bano )
:)
سلام
نام کاربری شما به یاسمن بانو تغییر یافت

سلام خسته نباشين خدا شما رو بهم رسوند اگه ميشه نام كاربريم دوختر بلا باشه ممنون:w27:
سلام
نام کاربری شما به دوختر بلا تغییر یافت

[B گفت:
yas87[/B] ;7545827]نام کاربری من رو به "بارلی87" تغییر دهید لطفا
سلام
نام کاربری شما به بارلی87 تغییر یافت

عدم شرایط لازم

سألام.ی سلام گرمو درستو حسابی.....
درخواستم اینه که نام کاربریمو به 88888888 تغیر بدین....سپاسگذارم....

سلام عذرخواهی میکنم خانم مهندس همانطور که در پیام خصوصی عرض کردم در حال حاضر شما شرایط لازم برای تغییر نام رو ندارید و از آنجایی که تعداد دیگری نیز قبلا شرایط شما را داشته اند با عذرخواهی امکان تغییر نام شما در حال حاضر نیست !

لطفا نام کاربری من رو به Emad.M تغییر دهید
با تشکر
سلام

سلام خسته نباشید
اگه امکانش هست نام کاربری من رو به maryam.pz تغییر بدید
بسیار ممنون

سلام

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام علکم
خسته نباشین
خوبین شما
همگی خوبن ؟
باشگاه خوبه ؟
من یه درخاست داشتم
من وواجد شرایطم دیگه فککنم
میخام تغییر بدم نام کاربریمو

اگه امکانش هست اسممو بزارین