درخواست تغيير نام كاربري

Motahare89

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام این نام قبلا در سایت ثبت شده میتوانید به وسیله پیام خصوصی نام کاربری جدیدی پس از جستجو انتخاب ( ترجیحا چند نام به ترتیب اولویت ) و یا پسوند و پیشوندی برای همین نام کاربری انتخاب بفرمائید

ممنون از راهنمایی :)
Motahare89 لطفا

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید نام منو به همون yas87 یا yas86 برگردانید

DDDIQ

مدیر ارشد
ببخشید نام منو به همون yas87 یا yas86 برگردانید
سلام نام کاربری شما از jalileh65 به نام کاربری سابق شما تغییر یافت ( با توجه به محدودیت تغییر نام کاربری نام کاربری شما دیگر تغییر نخواهد یافت )
شاد و تندرست باشید

نام کاربریمو به joghd123 تغییر بدید.
سلام نام کاربری شما ازdondi به joghd123 تغییر یافت
شاد و تندرست باشید

سلام نام بنده رو به نام mehdipesse برگردونید
ممنونم
سلام نام کاربری شما از karst به نام کاربری سابق شما تغییر یافت ( با توجه به محدودیت تغییر نام کاربری نام کاربری شما دیگر تغییر نخواهد یافت )
شاد و تندرست باشید

karimvad

عضو جدید
سلام
من یک درخواست ویرایش نام کاربری دادمه
اماهیچ جوابی ندادین
لطفابررسی کنید
فقط یک حرف به نام کاربری فعلی اضافه کنید
مرسی

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام
من یک درخواست ویرایش نام کاربری دادمه
اماهیچ جوابی ندادین
لطفابررسی کنید
فقط یک حرف به نام کاربری فعلی اضافه کنید
مرسی

سلام دوست گرامی در جستجوی پستهای ارسالی شما هم چنین درخواستی نیست ؛
لطفا پست ابتدای همین تاپیک رو مطالعه بفرمائید در صورتی که شرایط لازم برای تغییر نام کاربری رو دارید نام کاربری درخواستی خودتون رو به صورت دقیق بفرمائید

babak_1987

عضو جدید
سلام به ادمین محترم باشگاه مهندسان ایران
،درخواست تغییرنام کاربری به babak_1987 هستم. سپاس

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام به ادمین محترم باشگاه مهندسان ایران
،درخواست تغییرنام کاربری به babak_1987 هستم. سپاس

سلام دوست گرامی نام کاربری شما از cbi به babak_1987 تغییر داده شد

باسلام من می خوام حسابم رو حذف کنم

سلام دوست گرامی امکان حذف اکانت در فروم وجود ندارد شما میتوانید پروفایل خود را بسته و از فعالیت در سایت خودداری کنید
[h=3]پاسخ به سوالات متداول کاربران تازه وارد[/h]

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من درخواست تغییر نام کاربری دارم
از take off به faeze ardeshiry
امکانش هست؟

ESPEranza

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عرض سلام و احترام
محبت بفرمایید نام کاربریم رو به ESPEranza
تغییر بدید پلیز..

Arezooya

عضو جدید
آقا جون هرکی دوس دارین ایمیلای مدیریت رو چک کنین. من به خاطر پاک کردن گوگل کروم از رو سیستم نمیتونستم بیام سایت. پسوردم رو به خاطر نمیارم و نمیتونم پس ورد ررو از رو ایمیل ریکاوری کنم چون چن ماه پیش ایمیلمو کلا حذف کردم. حالا من یدونه ایمیل براتون فرستادم و مشکلمو توضی دادم ولی مثل اینکه نخوندین یا چی حالا نمیدونم.

یه کاری کنین من با اکانت قبلیم بیام باشگاه لطفا. مرسی
اکانت اصلیم : Arezoya

Arezooya

عضو جدید
سلام خدمت مدیران عزیز. واقعا حس میکنم دیگه کسی نیس سایت و مدیریت کنه. اگه نیستین بگین تا اون همه پیام نفرستم بابت مشکل کاربریم:thumbsdown:.
ولی اگه تشرفی دارین میشه لطفا مشکل کاربری من رو حل کنین؟:gol:

DDDIQ

مدیر ارشد
آقا جون هرکی دوس دارین ایمیلای مدیریت رو چک کنین. من به خاطر پاک کردن گوگل کروم از رو سیستم نمیتونستم بیام سایت. پسوردم رو به خاطر نمیارم و نمیتونم پس ورد ررو از رو ایمیل ریکاوری کنم چون چن ماه پیش ایمیلمو کلا حذف کردم. حالا من یدونه ایمیل براتون فرستادم و مشکلمو توضی دادم ولی مثل اینکه نخوندین یا چی حالا نمیدونم.

یه کاری کنین من با اکانت قبلیم بیام باشگاه لطفا. مرسی
اکانت اصلیم : /////

سلام خدمت مدیران عزیز. واقعا حس میکنم دیگه کسی نیس سایت و مدیریت کنه. اگه نیستین بگین تا اون همه پیام نفرستم بابت مشکل کاربریم:thumbsdown:.
ولی اگه تشرفی دارین میشه لطفا مشکل کاربری من رو حل کنین؟:gol:

سلام دوست گرامی
در رابطه با مشکلتون خدمتتون پیغام دادم . چک بفرمائید
البته ایمیل اکانت اصلی شما فعال هست و حذف نشده و پیغامی هم به ایمیل شما ارسال شده

Arezooya

عضو جدید
سلام دوست گرامی
در رابطه با مشکلتون خدمتتون پیغام دادم . چک بفرمائید
البته ایمیل اکانت اصلی شما فعال هست و حذف نشده و پیغامی هم به ایمیل شما ارسال شده
سلام. ممنونم که وقت گذاشتین. ببخشید نمیدونم چرا نوتیفیکیشن برا من فعال نیست و متوجه نمیشم پستم ریپلای شده. راستش هم تو ایمیل و هم تو پیامی که برام فرستادین توضیح دادم خدمتتون. ایمیلم فعال نیس. من که سرم درد نمیکنه الکی بگم ایمیلم غیر فعال شده. مطمعنم چن ماه پیش ایمیلمو غیر فعال کردم و حتی انقدری ازش گذشته که پروسه شناخت و بازیابیش دیگه امکان نداره.
شماره تلفن قبلیمم براتون فرستادم که الان باز اونو ندارم. راهی نیس که من با اکانت قبلیم برگردم؟ کلی تاپیک اشتراک شده و دوست و آشنا داشتم من. نمیتونم دونه دونه اون تاپیکایی که تو چن سال جمع شده بود رو برگردونم. ممنون میشم اگه لطف کنید و یه راه حلی پیش پای من بذارید:gol:

DDDIQ

مدیر ارشد
من درخواست تغییر نام کاربری دارم
از take off به faeze ardeshiry
امکانش هست؟
سلام
نام کاربری شما از take off به faeze ardeshiry تغییر یافت :gol:

عرض سلام و احترام
محبت بفرمایید نام کاربریم رو به ESPEranza
تغییر بدید پلیز..
سلام
نام کاربری شما از Sara_Ariya به ESPEranza تغییر یافت :gol:

sara.mortazavi

کاربر حرفه ای
براي درخواست تغيير نام كاربري:

1- ابتدا چك كنيد كه نام كاربري مورد نظر شما قبلا ثبت نشده باشه و اگه نام مورد نظرتون قبلا رزرو نشده بود امكان تغيير نام هست.
(برای چک کردن مشابه نبودن نام کاربریتون میتونید از گزینه ی جستجوی پیشرفته در بالا و سمت چپ باشگاه استفاده کنید.)
ضمنا توجه كنيد در صورتي كه نام كاربري مورد نظرتون فارسي باشه و حرف ي و ك رو داشته باشه بايد توجه كنيد كه دو نوع حرف ي و ك داريم. موقع ورود به سايت به تفاوت «ي» و «ی» و همچنين تفاوت «ك» و «ک» توجه كنيد تا با مشكل مواجه نشيد.

2- درخواستتون رو همينجا اعلام كنيد و از ارسال پیام خصوصی به مدیران ارشد خودداری کنید. در صورتي كه درخواست شما تاييد شد، ظرف مدت یک هفته در همین تاپیک اعلام خواهد شد و شما باید بعد از این با نام کاربری جدید وارد بشید.

:warn: قوانین و شرایط تغییر نام کاربری که لازم هست حتما مطالعه کنید:

فقط کاربرانی که نام کاربری آن ها یکی از شرایط زیر را داشته باشد می توانند درخواست تغییر نام دهند:

نام و فامیل کامل چه فارسی چه لاتین.
نام به همراه حرف اول فامیل چه فارسی چه لاتین.
کاربرانی که اولین حرف اسمشان به همراه فامیلشان را انتخاب کرده باشند.
نام کاربری نامناسب
شماره تلفن همراه
شماره دانشجویی
ایمیل
شماره ملی
به غیر از اینها چه نام تنها چه فامیل تنها امکان پذیر نیست.

بعلاوه قانون زیر نیز در جهت کمک به سایر کاربران در نظر گرفته شده است :

:warn: مورخ 15 مرداد 94

با توجه به درخواست های مکرر کاربران و اینکه الان امکان رسیدگی به درخواست ها بیشتر هست موارد زیر رو برای کاربرانی در نظر گرفتیم که شامل موارد فوق نمی شوند:
دیگر کاربرانی که شامل موارد بالا نبودند می توانند درخواست تغییر نام کاربری دهند که دارای شرط زیر باشند:

- یا دو سال سابقه عضویت و حداقل 500 امتیاز
- یا حداقل 1000 امتیاز
داشته باشند.

:warn: تبصره :
به منظور قدردانی از زحمات کاربران فعال و متخصصی که در تالارهای تخصصی خودشون به طور مستمر فعالیت دارن ( با عنوان های آبی و سبز) به درخواست های تغییر اسمشون بدون توجه به موارد بالا رسیدگی خواهد شد.

:warn: توجه:
1- زمان رسیدگی به طور معمول هر دو هفته یکبار به کلیه درخواست هایی که در طول این مدت ارسال میشه خواهد بود.( ممکن است این مدت بر حسب شرایط مدیر مربوطه افزایش پیدا کنه).
2-بدیهی است هر کاربر ( چه کاربر عادی چه فعال ) تنها میتونه یکبار درخواست تغییر اسم بده در نتیجه در انتخاب نام کاربری خود دقت کنید.
3- لازم به ذکر است که به دلیل ماهیت گروهی و یکپارچگی فروم حذف نام کاربری امکان پذیر نمی باشد , می توانید از قسمت " تنظیمات شخصی در کنترل پنل" امکان دریافت پیام خود را محدود و از فعالیت خودداری بفرمائید

ممنون و پیروز باشيد.

نام کاربری مورد درخواست : "اشکان"

نام کاربری درخواست شده
sara.mortazavi

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
محبت کنید نام کاربری بنده را تغییر دهید.
کاربری جدید"ALIREZA"

pandarm

کاربر بیش فعال
درود

اگر امکان دارد نام کاربری من را به Archer تغییر دهید.
سپاس

nilelahe

عضو جدید
سلام خسته نباشید
من نمیتونم اکانت قبلیم رو باز کنم...cerulean.del بوده..چیکار باید کنم؟

s.s...m

عضو جدید
سلام
میشه لطفا اکلنت منو حذف کنید؟یا اگه نمیسه اقلا پستهام رو
مرسی

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام،
به دلیل نامناسب بودن ، درخواست تغییر نام کاربری ام را به moranbizclub دارم.
باتشکر

$marziyeh67$

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا تایم زیادی هستش که پاسخگو نبودند مث اینکه ... !
من میخواستم که
لطفاسال تولدم از دنبال اسمم حذف بشه ...
مثلا:
$marziyeh$
یا
$marziyeh.m$
اگرهم تکراری بود؛ مهم اینه که فقط سال تولدم حذف بشه .سپاسگزارم.
درضمن چند بارامکان تغییرنام کاربری هست؟؟؟