درخواست (تحليل سيستم ها ، سيستم های اطلاعات مديريت ، اصول مديريت)

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

هر گونه درخواست فايل در مورد مباحث مرتبط با برنامه ريزی و تحليل سيستم ها ، سيستم های اطلاعات مديريت ، اصول مديريت ، تئوری سازمان و طراحی سيستم های کنترل رو لطفا تو اين تاپيک مطرح کنين. طبيعی هست که درخواست های غير مرتبط حذف شده و به اونا ترتيب اثر داده نخواهد شد.

موفق باشين

mohandese irani

عضو جدید
سلام لطفا زنجیره ارزش پورتر ( مربوط به سیستم های اطلاعات مدیریت ) را برام بفرستید . خیلی ممنون

hamzehkamel

عضو جدید
بچه ها سلام:آقا من ترم آخرم.من تو این ترم درس تحلیل سیستم دارم.اگه میشه یه پروژه توپ به mailam بفرستینتا منم مثل شما فارغ التحصیل شم.hamzehsetareyeh2006@yahoo.comhamzeh.ind@gmail.comهمه شما را به خدا می سپارم....

مینا-67

عضو جدید
سلام

سلام

با عرض سلام:gol:
لطفا در مورد مدل سازی در تحلیل سیستم ها و استفاده ان در طرح ریزیبرای من بنویسید:) با تشکر:gol:

samsun

عضو جدید
سلام
امکان داره یه پروژه ی MIS که Rup باشه برای من بفرستین
من این ترم درسشو دارم می خوام قشنگ یاد بگیرم
ممنون

ninoojijoo

عضو جدید
درخواست پروژه

درخواست پروژه

با سلام
من 1 پروژه براي درس تحليل سيستم ها و شبيه سازي و MIS مي خواستم.
ممنون

smahdih

عضو جدید
درود
من اسم چند تا شرکت فعال در حوزه سیستم های اطلاعاتی ، BPR رو میخواستم.

نیاز66

عضو جدید
منظورم یه پروژه برای درس فنون تجزیه و تحلیل سیستم رشته مدیریت بازرگانی بود

layaa akbari

عضو جدید
مرحله سوم ssadm:انتخاب گزینه مطلوب با شرح مراحل و وظایف آن..............مراحل و اجزای ssadm0000000000

مرحله سوم ssadm:انتخاب گزینه مطلوب با شرح مراحل و وظایف آن..............مراحل و اجزای ssadm0000000000

با سلام

هر گونه درخواست فايل در مورد مباحث مرتبط با برنامه ريزی و تحليل سيستم ها ، سيستم های اطلاعات مديريت ، اصول مديريت ، تئوری سازمان و طراحی سيستم های کنترل رو لطفا تو اين تاپيک مطرح کنين. طبيعی هست که درخواست های غير مرتبط حذف شده و به اونا ترتيب اثر داده نخواهد شد.

موفق باشين[/QUOTE]

hasht

عضو جدید
سلام
اگه بین بچه ها کسی در مورد این سوالم کمک کنه یا آدرس بده خیلی ازش ممنون میشم
کلیه اطلاعات موجود مورد نیاز برای برنامه ریزی تولید و مواد در یک سازمان تولیدی که به روش MAKE TO STOCK)MTS) فعالیت میکنه رو باید تو قالب WORK SHEET های EXCEL ارائه بدیم
چه اطلاعاتی لازمه و این که از این اطلاعات چه استفاده ای میشه
اگه کسی اطلاعاتی داره یا منابعی رو میشناسه خواهشا دریغ نکنه
ممنونم

Princevil

عضو جدید
من یه مقاله ی خوب واسه اصول مدیریت و تئوری سازمان میخوام .. فارسی یا انگلیسی فرقی نمیکنه فقط مقاله ی خوبی باشه .. ممنون میشم

vafa.g

عضو جدید
سلام دوستان من 1مقاله فارسی درمورد بیماری وبا میخام بطوری که نمودار و نمودار مدلfish دروندتد و برون داد و باز خورد داشته باشه

rezu@

عضو جدید
سلام دوستان اگه کسی پروژه ی تحلیل سیستم داره برام بفرسته ممنون میشم.

بالا