درخواست (تئوری احتمال ، آمار مهندسی ، اصول شبيه سازی)

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

هر گونه درخواست فايل در مورد مباحث مرتبط با تئوری احتمالات و کاربرد آن ، آمار مهندسی و اصول شبيه سازی رو لطفا تو اين تاپيک مطرح کنين. طبيعی هست که درخواست های غير مرتبط حذف شده و به اونا ترتيب اثر داده نخواهد شد.

موفق باشين

alibati

عضو جدید
فقط داده ها رو می خوام

فقط داده ها رو می خوام

احتیاج به یه پروژه شبیه سازی دارم که بر اساس اون پروژه خودم رو انجام بدم
فقط احتیاج به داده ها دارم و بقیه برام مهم نیست چون بر اساس سرفصل های
گفته شده استاد باید انجام بدم از این رو فقط داده های پروژه برای کار رو اونها
رو می خوام ممنون میشم یکی از دوستان کمک کنه

ali.sicho

عضو جدید
با سلام

هر گونه درخواست فايل در مورد مباحث مرتبط با تئوری احتمالات و کاربرد آن ، آمار مهندسی و اصول شبيه سازی رو لطفا تو اين تاپيک مطرح کنين. طبيعی هست که درخواست های غير مرتبط حذف شده و به اونا ترتيب اثر داده نخواهد شد.

موفق باشين
سلام. اگه 1پروژه در مورد آمار مهندسی دارید برای من e-mail کنید.
با تشکر
ali.sicho@gmail.com

hoomehr

عضو جدید
سلام. اگه 1پروژه در مورد آمار مهندسی دارید برای من e-mail کنیدroia85@yahoo.com

olomfonon

عضو جدید
salam. dar morede porojaton tozih bedid.man poroje amar daram ke 1 sei dade ro tu narm afzare minitab vared karde va shakhesha amari va azmono farz va fasele etminan be dast miaram .
www.m_kariman000@yahoo.com

olomfonon

عضو جدید
با سلام . لطفا در مورد پروژ توضیح دهید . من پروژه آمار دارم. 1 سری داده که در نرم افزار minitab وارد کرده و پارامتر های آماری را به دست آورده . اگه خواستید به شما میل کنم .www.m_kariman000@yahoo.com

amin_sevda

عضو جدید
با سلام

موفق باشين
سلام
آقا SPSS بلدی؟
یا آموزشی چیزی داری؟
amin.khanzade@yahoo.com

هیلاری

عضو جدید
تئوری احتمال

تئوری احتمال

با سلام

موفق باشين
سلام
به یه جزوه ی تئوری احتمالات نیاز دارم , اگه دارین لطفا برام e_mailکنین.
darya87_z@yahoo.com
ممنون...

14844

عضو جدید
با سلام

موفق باشين
سلام
من حل المسایل کتاب آمار مهندسی دکتر محلوجی رو می خوام.کسی داره ؟

sina kocholo

عضو جدید
سلام من جزوه و کتاب راجع به تئوری احتمالات و کاربرد آن و آمار مهندسی احتیاج دارم
www.sinahaidary@yahoo.com

blue sky

عضو جدید
سلام دوست عزیز.من یه پروژه شبیه سازی میخام خواهش میکنم کمکم کنید.خیلی عجله دارم.ممنون

shokolot

عضو جدید
با سلام

موفق باشين
سلام من نیاز به داده های اولیه واسه پروژه امارم هستم ممنون میشم کمک کنید
sh671788@yahoo.com

شواحم

عضو جدید
با سلام

موفق باشين
بنده اطلاعاتی درمورد توزیع های مختلف آمارتوزیع های گسسته و پیوسته میخوام اگه ممکنه برام ایمیل کنین .

sajjad.sv

عضو جدید
سلام من پروژه شبیه سازی میخوام لطفا کمکم کنید خیلی خیلی عجله دارم .ممنون.

الكترود

عضو جدید
درخواست جزوه آموزشي شبيه سازي

درخواست جزوه آموزشي شبيه سازي

سلام بچه ها من احتياج به جزوه آموزشي شبيه سازي دارم لطفا اگر كسي داره در اختيارم بذاره - ممون

sara1984

عضو جدید
سلام
من حل تمرينهاي شبيه سازي محلوجي رو ميخوام.
لطفا كمكم كنيد.

46389

عضو جدید
سلام.
من یه مقاله در مورد کاربرد آمارواحتمال در مهندسی عمران لاذم دارم. خیلی فوری

mbi

عضو جدید
لطفا چند فایل pdfاز این کتابها برام میل کنید.مرسی...

mbi

عضو جدید
برای فعال شدن این قسمت روی دکمه ارسال پاسخ سریع http://www.www.www.iran-eng.ir/\"http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/quickreply.gif\" در پایین و کنار هر پست کلیک کنید.\r\nلطفا فقط فارسی تایپ كنید.

alighasemi

عضو جدید
سلام

سلام

با سلام .در مورد شبیه سازی اطلاعاتم کمه. می تونید کمکم کنید.اگه می شه در این مورد گفنگو کنیم

کامپ

عضو جدید
با سلام

موفق باشين
سلام حل چند تا مسئله احتمالی با کمک شبیه سازی می خواستم