درخواست: انتخاب نام برای دفاتر و شرکت های فنی و مهندسی

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندسان عزیز

میخواستم که چندتا اسم زیبا برای تاسیس دفتر پیشنهاد بدید.:gol:
میخوام که قابل فهم برای همه باشه.
ممنون:gol:

فعلا اینارو در نظر دارم:

کرانه

پارادایس

MARY TANHA

عضو جدید
سلام مهندسان عزیز

میخواستم که چندتا اسم زیبا برای تاسیس دفتر پیشنهاد بدید.:gol:
میخوام که قابل فهم برای همه باشه.
ممنون:gol:

فعلا اینارو در نظر دارم:

کرانه

پارادایس
سلام عزيزم.تبريك ميگم و موفق باشي
براي انتخاب اسم اگه كارت جوريه كه نامه نگاري اداري هم زياد داشته باشي ي اسم متين و سنگين انتخاب گن
اگه فقط با مردم سر و كار داري خيلي از افراد دنبال اسماي تازه هستن و ي جور جذب ميشن
من چند تا اسم پيشنهاد ميدم
كاغذ سفيد
نو آفرين
هديش
شهر آرا
طراحان عصر جديد
معمار باشي
كومه

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزيزم.تبريك ميگم و موفق باشي
براي انتخاب اسم اگه كارت جوريه كه نامه نگاري اداري هم زياد داشته باشي ي اسم متين و سنگين انتخاب گن
اگه فقط با مردم سر و كار داري خيلي از افراد دنبال اسماي تازه هستن و ي جور جذب ميشن
من چند تا اسم پيشنهاد ميدم
كاغذ سفيد
نو آفرين
هديش
شهر آرا
طراحان عصر جديد
معمار باشي
كومه
مرسی عزیزم .
می خوام که با بنیاد مسکن هم همکاری کنم یعنی طراحی مسکن روستایی .
پس باید اسم متین انتخاب کنم؟:surprised:

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کمک...
نظر بدید
نویفرت چطوره؟

MARY TANHA

عضو جدید
مرسی دوست عزیز
ولی من فکر میکنم که چون بیشتر با مردم در ارتباطیم باید یه اسم آشنا برای عامه انتخاب کنم.
بنظر من هم ي اسم بذار براي مردم قابل فهم باشه.خيلي از اسم هاي اصيل ايراني زيبا هستن ولي قابل فهم براي همه نيستن و چه بسا اشتباه هم تلفظ ميشن.......
از اسمهاي افراد خاص و معماران برجسته هم استفاده نكن چه بسا مايه استهزا بين همكارات بشه
ي اسم ساده بذار و در عين حال خيلي تكرار نشده باشه و به لوگو و آرم هم توجه كن.كاملا به سليقه فرديت بستگي داره.دوستان فقط نظر ميدن و نهايتا خودت بايد انتخاب كني
اگه ثبت شركت باشه سخته چون سه سيلاب يا 4 سيلاب بايد باشه و نهايتا هم نظر خودشون را تحميل ميكننن
زياد حساسيت بخرج نده....خيلي مسايل مهمتري هست كه اگه بخواي اينهمه رو اسم تمركز كني يا به بقيه كارات نميرسي يا با انر‍ي كم انجامشون ميدي

MARY TANHA

عضو جدید
در ضمن من نميدونم كدوم شهر هستي ولي ميتوني از گويش خاص منطقه براي اسم استفاده كني

khatoon 1

عضو جدید
ي سري اسم ديگه:
كاشانه نو
خانه رويايي
كلبه
اتاق سفيد يا آبي
طرح و تكنيك
طرح و نما
خانه من
اسمهاي قشنگي هستن من از كاشانه نو خوشم اومد
من هم چند تا اسم پيشنهاد ميدم:
طرح و زندگي - نگارستان طرح و هنر - ايده برتر - ايده نو - خانه طراحي - رويا ساز

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظر من هم ي اسم بذار براي مردم قابل فهم باشه.خيلي از اسم هاي اصيل ايراني زيبا هستن ولي قابل فهم براي همه نيستن و چه بسا اشتباه هم تلفظ ميشن.......
از اسمهاي افراد خاص و معماران برجسته هم استفاده نكن چه بسا مايه استهزا بين همكارات بشه
ي اسم ساده بذار و در عين حال خيلي تكرار نشده باشه و به لوگو و آرم هم توجه كن.كاملا به سليقه فرديت بستگي داره.دوستان فقط نظر ميدن و نهايتا خودت بايد انتخاب كني
اگه ثبت شركت باشه سخته چون سه سيلاب يا 4 سيلاب بايد باشه و نهايتا هم نظر خودشون را تحميل ميكننن
زياد حساسيت بخرج نده....خيلي مسايل مهمتري هست كه اگه بخواي اينهمه رو اسم تمركز كني يا به بقيه كارات نميرسي يا با انر‍ي كم انجامشون ميدي
مرسی عزیزم:gol:
اتفاقا اسم خیلی مهم ه !

MARY TANHA

عضو جدید
مرسی عزیزم:gol:
اتفاقا اسم خیلی مهم ه !

اسم انقدر مهم نيست كه چند روز تايپيك زدي كه اسم بگين.....
ببين در بازار كار اين خود شخصه كه با كارش و با اخلاقش و .....ي هويت پيدا ميكنه.اسم دفتر برا ي مهندس يا ......هويت نميسازه.ي نفر با نام خوب و كار خوبه كه شناخته ميشه و به اون ساختمان دفتر يا اسم دفترش ابهت ميده....منظورم اين بود......سعي كن انر‍ي بذاري رو كارات و مسايل مهم تر در اون صورت به اسم دفترت ابهت ميدي

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسم انقدر مهم نيست كه چند روز تايپيك زدي كه اسم بگين.....
ببين در بازار كار اين خود شخصه كه با كارش و با اخلاقش و .....ي هويت پيدا ميكنه.اسم دفتر برا ي مهندس يا ......هويت نميسازه.ي نفر با نام خوب و كار خوبه كه شناخته ميشه و به اون ساختمان دفتر يا اسم دفترش ابهت ميده....منظورم اين بود......سعي كن انر‍ي بذاري رو كارات و مسايل مهم تر در اون صورت به اسم دفترت ابهت ميدي
مثل اینکه شما اعصاب نداری ها ! تنهایی یه جورایی اعصاب برات نذاشته! میبینی اسم چقدر مهمه! تا وقتی که آیدیت و عوض نکنی(یعنی فکر منفی و عوض نکنی)همینجور تنها میمونی !
شما مجبور نیستی بیای و نظر بدی !
من دوست دارم 1 ماه تاپیک بزنم و بگم که اسم پیشنهاد بدن !
هر موضوعی که اینجا مطرح میشه یه روزی دیگران هم ازش استفاده میکنند.

امیر-حسین

عضو جدید
دقیقا موافقم من الان که قراره دفتر بزنم دنبال یه اسم ساده و قشنگ برای دفترم هستم از اسمایی قشنگی که بچه ها گذاشتن خیلی استفاده کردم و ازشون تشکر میکنم:gol:

m.t.z

عضو جدید
منم از این اسامی خیلی استفاده کردم و جرقه ای توی ذهنم شد
ممنونم;)

سلام به همه ی دوستان خوب این سایت
میدونم این بخش مربوط به معماریه ولی میخوام از فکرتون برای انتخاب نام برای شرکت عمرانی(از جمله نقشه برداری و ساختمانی و ..) استفاده کنم به همین خاطر از همه ی دوستان بخصوص دوستانی که خودشون شرکت ثبت دادن ممنون میشم اسامی پیشنهادیشون رو به من معرفی کنن واقعا به همفکریتون نیاز دارم

ممنونم

بالا