درخواست (اقتصاد مهندسی ، اقتصاد سنجی ، مديريت مالی)

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

هر گونه درخواست فايل در مورد مباحث مرتبط با اقتصاد مهندسی ، اقتصاد سنجی و مديريت مالی رو لطفا تو اين تاپيک مطرح کنين. طبيعی هست که درخواست های غير مرتبط حذف شده و به اونا ترتيب اثر داده نخواهد شد.

موفق باشين

mohsenb1362

عضو جدید
با سلام
من اسلايدهاي درس اقتصاد مهندسي رو مي خوام. اگه كسي داره بزاره لطفااااااااااااااااااااااااااااااااااا

با تشكر

sina kocholo

عضو جدید
اگه مطلبی در بارهاقتصاد مهندسی دارین میل کنین واسم
www.sinahaidary@yahoo.com

سلام دوست عزیز اگه راجب اقتصاد مهندسی مطلب می خوای برو به تالار تخصصی اقتصاد مهندسی من به طور مفصل مطلب گذاشتم

VahidZare

عضو جدید
با سلام

من مجموعه اسلايدهاي كتاب اقتصاد مهندسي Sullivan و يه سري اسلايدهاي كتاب اقتصاد مهندسي Blank و ... را مي توانم ارسال كنم.

Email:vahid1919@yahoo.com

VahidZare

عضو جدید
با سلام

مجموعه اسلايدهاي كتاب هاي اقتصاد مهندسي "ساليوان" و "بلنك" را مي توانم براي شما ارسال كنم.

آدرس پست الكترونيك: vahid1919@yahoo.com

manisa

عضو جدید
درخواست گزارش كارآموزي

درخواست گزارش كارآموزي

من يك گزارش كارآموزي راجع به اقتصاد مهندسي ميخواستم اگر لطف كنيد ممنون ميشم.
shantiaashantia@yahoo.com

AfshinKermani

عضو جدید
سلام . لطفآ يک نمونه از اسلايد های کتاب اقتصاد مهندسی ساليوان را برای من بفرستيد . با تشکر :gol:.

pouria626

عضو جدید
پروژه اقتصاد مهندسی

پروژه اقتصاد مهندسی

لطفا هر چه سریع تر یه پروژه اقتصاد مهندسی که درش یک خط تولید و هزینه های اون آورده شده باشه واسم ایمیل کنید.(فارسی باشه)
pouria.eghtedari@yahoo.com

ممنون.

nima_afshin

عضو جدید
سلام

سلام

باسلام
اگه کسی تحقیقی مرتبط با درس اقتصاد مهندسی داره سریع برام میل کنه که دارم بدبخت میشم!
باتشکر
nim7739@yahoo.com

آخرین ویرایش:

salamsalam

عضو جدید
سلام من یه کار تحقیقی برای درس اقتصاد سنجی دوره لیسانس میخوام که با eviews انجام شده باشه مرسی

hiva13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام وخسته نباشید
در صورت امکان در خواست داشتم کتاب اقتصاد مهندسی دکتر اسکو نژاد وکتاب درس وتست اقتصاد مهندسی دکتر امیری رو برام ارسال کنید،واقعا ممنون میشم.
با تشکر
hiva13_777@yahoo.com

با سلام وخسته نباشید
در صورت امکان در خواست داشتم کتاب اقتصاد مهندسی دکتر اسکو نژاد وکتاب درس وتست اقتصاد مهندسی دکتر امیری رو برام ارسال کنید،واقعا ممنون میشم.
با تشکر
hiva13_777@yahoo.com

salam aziz faghad khastam ye rahnami kochik be shoma bokonam age mikhahid eghtesad mohandesio dar had khob yad begiri faghad oskonejad aghay dr amiri ke baraye arshad dadan kheili ravan ast va faghad baraye tamrin monaseb ast

hasht

عضو جدید
اطلاعات موجود مورد نیاز برای برنامه ریزی تولید و مواد در یک سازمان تولیدی که به روش MAKE TO STOCK)MTS)

اطلاعات موجود مورد نیاز برای برنامه ریزی تولید و مواد در یک سازمان تولیدی که به روش MAKE TO STOCK)MTS)

سلام
اگه بین بچه ها کسی در مورد این سوالم کمک کنه یا آدرس بده خیلی ازش ممنون میشم
کلیه اطلاعات موجود مورد نیاز برای برنامه ریزی تولید و مواد در یک سازمان تولیدی که به روش MAKE TO STOCK)MTS) فعالیت میکنه رو باید تو قالب WORK SHEET های EXCEL ارائه بدیم
چه اطلاعاتی لازمه و این که از این اطلاعات چه استفاده ای میشه
اگه کسی اطلاعاتی داره یا منابعی رو میشناسه خواهشا دریغ نکنه
ممنونم

NAU

عضو جدید
اقتصاد سنجی

اقتصاد سنجی

با سلام

هر گونه درخواست فايل در مورد مباحث مرتبط با اقتصاد مهندسی ، اقتصاد سنجی و مديريت مالی رو لطفا تو اين تاپيک مطرح کنين. طبيعی هست که درخواست های غير مرتبط حذف شده و به اونا ترتيب اثر داده نخواهد شد.

موفق باشين

با سلام من جزوه آموزش راهنمای اویوز در اقتصادسنجی را می خواستم ممنون میشم برام ایمیل کنید

sobhomidi

عضو جدید
جزوه -نمونه سوال پيانور ارشد صنايع

جزوه -نمونه سوال پيانور ارشد صنايع

با سلام آيا درس اقتصاد سنجي پيام نور كسي داشته؟ ااگه دارين نموه سوال يا جزوه ميخواستم با تشكر فراوان
sobhomid84@yahoo.com
با سلام

موفق باشين

sajadlak

عضو جدید
با سلام به دوستان عزیز
لطفا اگر کسی میتونه ازمقاله با عنوان زیر رو برام گیر بیاره ازش واقعا ممنون میشم خودم نتونستم هر چی گشتم فقط تو سایت science direct بود که بهش دسترسی ندارم.

عنوان مقاله :Binary option pricing using fuzzy numbers
باسپاس