درخواست (ارزيابی کار و زمان ، طرح ريزی واحدهای صنعتی)

lazycrazy

عضو جدید
سلام. خسته نباسید. من پروژه نمی خوام. فقط یه لطفی بکنید در درس ارزیابی کار و زمان در قسمت مطالعه روش. 3 تا جدول داریم که شامل 1-لیست قطعات ساختنی 2-لیست قطعات خریدنی 3- لیست مواد اولیه
برای 2 تا محصول متفاوت ای جداول رو باید تکمیل کنم. لطفا کمکم کنید......

ilCapitano

عضو جدید
سلام. خسته نباسید. من پروژه نمی خوام. فقط یه لطفی بکنید در درس ارزیابی کار و زمان در قسمت مطالعه روش. 3 تا جدول داریم که شامل 1-لیست قطعات ساختنی 2-لیست قطعات خریدنی 3- لیست مواد اولیه
برای 2 تا محصول متفاوت ای جداول رو باید تکمیل کنم. لطفا کمکم کنید......
دوست عزیز شما سوالاتتو بپرس بچه ها کمکتون میکنن.

h_ghafoorii

عضو جدید
پروژه طرحریزی

پروژه طرحریزی

با سلام

هر گونه درخواست فايل در مورد مباحث مرتبط با ارزيابی کار و زمان و نيز طرح ريزی واحدهای صنعتی رو لطفا تو اين تاپيک مطرح کنين. طبيعی هست که درخواست های غير مرتبط حذف شده و به اونا ترتيب اثر داده نخواهد شد.

موفق باشين

سلام - من پروژه طرحریزی میخوام . استادمون خیلی گیر میده . اگه یه پروزه ردیف بهم بدی خیلی کارت درسته . مخلصم

sajjad.DSA

عضو جدید
جزه طرح ریزی

جزه طرح ریزی

اینجا فقط باید در خواست داد؟
آیا ترتیب اثری هم به این درخواستها داده می شه؟
لطفا یه جزه طرح ریزی هم برا من ارسال کنین:D
sajjadsoltani20@gmail.com

MOHAMMAD_20APRIL

عضو جدید
;) سلام به همه کسایی که پروژه ی طرح ریزی می خوان من یه پروژه دارم ماله بچه های شریف ولی باید پیداش کنم , ولی شما ایمیلاتونو بذارین تا براتون بفرستم . :):):)

xavi68

عضو جدید
دکتر مرعشی

دکتر مرعشی

کسی حل تمرین های کتاب ارزیابی کارو زمان دکتر مرعشی رو داره

ahmad farzaneh

عضو جدید
سلام اگر ممکنه پروژه ای برای ارزیابی و طرح ریزی در اختیار من قرار بدین پیشاپیش از لطفتون تشکر میکنم.

ar.rahmatolah

عضو جدید
رزیابی کار و زمان

رزیابی کار و زمان

سلام ممنون میشم پروژه ارزیابی کاروزمانی که نمودارها +بهبود فرایند تولید+زمانسنجی+موازنه خط مونتاژداشته باشه رو برام بفرستید اگر چندتاشون هم داشت بازم مشکلی نیست.

pezhman68

عضو جدید
ارزیابی کار و زمان

ارزیابی کار و زمان

من یه مقاله راجع به ارزیابی کار و زمان میخوام (فوری)

pezhman_ss68@yahoo.com

آخرین ویرایش:

mahnam89

عضو جدید
تورو خداااااااااااا حل تمرینای کتاب ارزیابی کار و زمان مرعشی

تورو خداااااااااااا حل تمرینای کتاب ارزیابی کار و زمان مرعشی

بچه ها تورو خدا اگه کسی حل تمرینای کتاب ارزیابی کار و زمان مرعشی رو داره بذاره... عجیب احتیاج دارم
خواهش میکنم اگه کسی داره بذاره. دعاتون میکنمممممممممممممممممممممممممم:gol:

hiva13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام وخسته نباشید
درصورت امکان اگه کتابهای طرح ریزی مهندس نیکوفکر ومهندس عبداله زاده وجزوه ی طرح ریزی واحدهای صنعتی دکتر توکلی مقدم(دانشگاه تهران) رو برام ارسال کنین خیلی ممنون میشم
با تشکر
hiva13_777@yahoo.com

T - J

عضو جدید
Layout & rfp

Layout & rfp

سلام در مورد layout و rfp مطلب می خواستم. می خوام آموزشی باشه.
ممنون

2taiiii

عضو جدید
سلام.من یه پروژه یا گزارش کارآموزی می خوام که زمان سنجی رو به صورت عملی کار کرده باشه. ممنون می شم برام ارسال کنی. beti.mehdizade@yahoo.com

smk1369

عضو جدید
سلام ممنون میشم پروژه ارزیابی کاروزمانی که نمودارها +بهبود فرایند تولید+زمانسنجی+موازنه خط مونتاژداشته باشه رو برام بفرستید اگر چندتاشون هم داشت بازم مشکلی نیست.
smk1369@live.com
TNX

قوی سفید

عضو جدید
با سلام

من در یک شرکت به تازگی مشغول به کار شده ام و احتیاج به زمان سنجی دارم چونکه به تازگی فارغ التحصیل شده ام نمیدونم از کجا شروع کنم

لطفا" اگه پروژ ه ای در زمینه زمان سنجی دارید برایم میل کنیدبا تشکرniloofar-etemadi@yahoo.com

قوی سفید

عضو جدید
با سلام

خواهشا " اگه کسی در مورد زمان سنجی پروژه ای عملی کار کرده ممنون میشم برام میل کنه واقعا بهش احتیاج دارم ، لطفا کمکم کنید خواهشا" واقعا" احتیاج دارم واقعآ

در یک شرکتی مشغول به کار شده ام زمان ایستگاهها رو با کرونومتر گرفتهام ولی نمیتونم تحلیلش کنم کارمو، مثلا نفر ساعت نیروی انسانی رو چه جوری در میارن ؟ یا
ماشین ساعت رو ؟ اگه انجامش ندم مسئولم منو کات میکنه ، تو رو خدا کمک

asgari.farhad

عضو جدید
با سلام

خواهشا " اگه کسی در مورد زمان سنجی پروژه ای عملی کار کرده ممنون میشم برام میل کنه واقعا بهش احتیاج دارم ، لطفا کمکم کنید خواهشا" واقعا" احتیاج دارم واقعآ

در یک شرکتی مشغول به کار شده ام زمان ایستگاهها رو با کرونومتر گرفتهام ولی نمیتونم تحلیلش کنم کارمو، مثلا نفر ساعت نیروی انسانی رو چه جوری در میارن ؟ یا
ماشین ساعت رو ؟ اگه انجامش ندم مسئولم منو کات میکنه ، تو رو خدا کمک

سلام.چرا اينقد استرس؟
دوست عزيز ،زمانسنجي كار بسيار وقت گيري و پيوسته اي هستش كه ممكنه چند سال طول بكشه.فكر نميكنم كسي در قالب يه پروژه آماده داشته باشه.مگر اينكه يه پروژه دانشجوئي كوچك باشه
اما فكر كنم بتونم كمكت كنم .من روي زمانسنجي خطوط توليد تجربه دارم.مشكلتون رو بفرمائيد تا با كمك هم حلش كنيم

elham.anbaraki

کاربر فعال
سلام.چرا اينقد استرس؟
دوست عزيز ،زمانسنجي كار بسيار وقت گيري و پيوسته اي هستش كه ممكنه چند سال طول بكشه.فكر نميكنم كسي در قالب يه پروژه آماده داشته باشه.مگر اينكه يه پروژه دانشجوئي كوچك باشه
اما فكر كنم بتونم كمكت كنم .من روي زمانسنجي خطوط توليد تجربه دارم.مشكلتون رو بفرمائيد تا با كمك هم حلش كنيم

ما تو دانشگاه که اینکار رو انجام دادیم به نظر زیاد سخت نمی یومد.
میشه راجب این مسئله یه تاپیک بزنید که منم بتونم استفاده کنم؟

asgari.farhad

عضو جدید
ما تو دانشگاه که اینکار رو انجام دادیم به نظر زیاد سخت نمی یومد.
میشه راجب این مسئله یه تاپیک بزنید که منم بتونم استفاده کنم؟
توي دانشگاه همه چيز آسونه.مهم اجراشه.اگر به اين راحتي بود كه وضع صنعت ما اينطوري نبود!راستش اگر دوستان تمايلي دارند تاپيكي برنند .و ماهم در كنار اساتيد اين امر ميايم و اگر چيزي بلد باشيم عرض ميكنيم.موفق باشيد

avaa-sanaye

عضو جدید
سلام
من پروژه طرح ریزی احتیاج دارم ولی موضوعش باید درمورد
یه کارخونه ی صنایع غذایی باشه مثلا کارخونه ی کلوچه
کسی هست که بتونه کمکم کنه؟؟
اگه هست لطفا به آدرس زیر میل بزنه .ممنون
m_rezaei566@yahoo.com

meysam_ie

عضو جدید
من توی 2تا کارخونه به عنوان پروژه 2تا زمان سنجی خفن انجام دادم خیلی وقت گذاشتم یادش بخیر چقد زحمت کشیدم 3ماه واسه هر کدوم زمان گذاشتم
توی کارخونه آنتی بیوتیک سازی تعداد نیروی انسانی رو از 6 نفر رسوندم 4نفر

hasti1988ie

عضو جدید
من توی 2تا کارخونه به عنوان پروژه 2تا زمان سنجی خفن انجام دادم خیلی وقت گذاشتم یادش بخیر چقد زحمت کشیدم 3ماه واسه هر کدوم زمان گذاشتم
توی کارخونه آنتی بیوتیک سازی تعداد نیروی انسانی رو از 6 نفر رسوندم 4نفر

خب نمیخواهید فایلش رو برامون بذارین؟

meysam_ie

عضو جدید
پروژه زمان سنجی

پروژه زمان سنجی

دانلود پروژه زمان سنجی :gol:
پروژه زمان سنجیم چن قسمته زمان سنجی زمان استاندارد جدول فرآیند عملیات ماشین مواد و تخصیص نیروی انسانیه

زمان سنجی سفالکسین (1)مشاهده پیوست 92165مشاهده پیوست 92165مشاهده پیوست 92165مشاهده پیوست 92165
زمان سنجی سفالکسی (2)مشاهده پیوست 92168
زمان سنجی (3)مشاهده پیوست 92169مشاهده پیوست ANTI3.rarمشاهده پیوست ANTI3.rar
مشاهده پیوست ANTI3.rar

آخرین ویرایش:

af1990hp

عضو جدید
سلام .. میشه یه مقاله لاتین در مورد ارزیابی واسم بزارید خیلی ضروری ..یا از کدوم سایت میتونم پیدا کنم .. ممنون میشم

af1990hp

عضو جدید
مقال لاتین ارزیابی

مقال لاتین ارزیابی

سلام و خسته نباشین ..
میشه یه مقاله لاتین ارزیابی واسم ارسال یا همین جا قرار بدید خیلی خیلی ضروری .. :(