درخواست آموزش نقشه خوانی p&id و pfd

Joodi Aboot

عضو جدید
سلام
بچه ها کسی آموزش نقشه خوانی p&id و pfd نداره اگه دارید برام بذارید واقعا ممنون میشم

BaBak.Turk

اخراجی موقت
من هم شدیدااااااااااااااااااااااا به این آموزش نیاز دارم

A.AJORLOU

عضو جدید
سلام ممنون میشم آگر برای من هم لطف کنید.البته من کار کردم.

vahid lotfi

عضو جدید
سلام عزیزم .شرمنده اگه توضیحی در مورد شماتیک تجهیزات p&id هم دای بزاری ممنون میشم

bahmanpour_ali

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید..بنظرم بهتره یکی از این دو کتابی که میگم رو پیدا کنین و بخونین:
1 عملی و تئوری ابزار دقیق در پتروشیمی 2- کنترل صنعتی- سید حجت سبز پوشان
البته کتاب دوم رو بصورت PDFبراتون میذارم..فصل ششم را مطالعه کنید ..برا شروع خوبه...درضمن صنایع مختلف به ظاهر دارای نقشه های P&IDمتفاوتی هستن ولی کلیت همشون یکی هست

pasargad69

عضو جدید
سلام.شما میتونید این تمرین رو که مربوط به درس ابزار دقیق پیشرفته هست رو انجام بدید؟هزینش چه قدر میشه؟ لطفا پاسختون رو برام ایمیل کنید.ممنون

من ارشد کنترل میخونم و تا 3 بهمن مهلت دارم http://p30up.ir/images/mdvrj8lfrj7m0hlqev9t.pdf

meteor339

عضو جدید
salam dustan
man modatie daram tu abzar daqiq kar mikonam
bebinid p&id amuzeshi nist,tamrinie,faqat kafie ye paye ro shoma yad begirid,bad tu sait bayad khodetun line up konid
age file
peyda nashod begid man ye amuzesh mizaram

arezoyeman22

عضو جدید
سلام دوستان
من هم حقیقتش در ابتدای روزی که با P&ID , PFD سرکار پیدا کردم هیچ اطلاعی از اینها نداشتم ولی بدون اینکه از کسی کمکی بگیرم و تقریبا با سعی و پشتکار خودم اونها رو یادگرفتم و من هم برای یادگیری حدود یک ماه کامل فقط لان یابی (لاین آپ ) کردم و دونه دونه لاینها و مسیرهای مختلف رو پیدا کردم و تو نقشه هم مطابقت میدادم تا جایی که به طور کامل (تقریبا) PFD , P&ID رو یادگرفتم.
من تی شرکت پتروشیمی رازی کار میکنم در بندر ماهشهر.

nastaran1r

عضو جدید
سللام دوستان
درمورد کالیبراسیون انالایزرها مطالب میخواستم

فوری

esmat1

عضو جدید
من برای یه پروژه قراره برم پتروشیمی بندر امام، خیلی دوست داشتم قبل اینکه وارد محیط کار شم یه چیزیایی راجب خوندن نقشه ها P&ID بدونم!! برای یکی مثل من پیشنهادی ندارید؟