[درخواست] - آزمون مصاحبه طراحی صنعتی

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان..با عرض پوزش که من تاپیک زدم به خاطر سوالم..آخه پیداش نکردم.می خواستم بدونم واسه آزمون و مصاحبه رشته ی طراحی صنعتی که به صورت نیمه متمرکز دانشجو گرفتن چه چیزهایی رو باید بدونیم و تو این فرصت کم رو چی متمرکز بشیم؟؟؟؟
اگر کسی میتونه راهنماییم کنه بسیار ممنون میشم:w27:

آخرین ویرایش:

یـــــــاس

عضو جدید
مصاحبه طراحی صنعتی؟؟؟!!! :surprised:من پارســـــــــــــــــ ـــال کنکــــور دادم. والله اون زمـــــــــان مصاحــــــبه واسه تئـــاتر و نمایــــــــش و اینا بود.
کلا رو طراحی محصول تمرکز کن. راندو و استفاده از ماژیک و این چیزا -بسته به اجازه سنجش- کارتو برجسته می کنه. تا اونجــــــــــایی که من می دونم کارهای تو چشم و قــــوی خوب نمره می گیرن. کارهاتو تمامــــــــــشو پرزانته کن -اگه وقتشو داشتی- خوششون میاد. و اینکه طراحــــــــ ــــی خودرو و ایده های نو یادت نره.:cowboy: تاکید می کنم، ایده خیلی مهمه.
مش و هاشور و سایه و ... یادت نره!
یه سری سوال تئوری بــــــــــهت می دن که کلا منبـــــــع نداریم واسشون!:whistle: شما اون ها رو جواب می دی ،اگه اشتـــباه نکنم بیســــت نمره داشت. هشتـــــــــادتای دیگه رو کاره عملیته که حدودا ده تا کار میشه. ان شاالله که عددها رو درست گفته باشم.
اگه کمکی از دستــــــم برمیاد حتما بهم بگـــــــو.
دعــــــــــا می کنم همون دانشــــــــگاهی که می خوای قبول شــــــــــی.:)

ye marde

عضو جدید
سلام دوستان..با عرض پوزش که من تاپیک زدم به خاطر سوالم..آخه پیداش نکردم.می خواستم بدونم واسه آزمون و مصاحبه رشته ی طراحی صنعتی که به صورت نیمه متمرکز دانشجو گرفتن چه چیزهایی رو باید بدونیم و تو این فرصت کم رو چی متمرکز بشیم؟؟؟؟
اگر کسی میتونه راهنماییم کنه بسیار ممنون میشم:w27:

خدایان معمار یار تو
مهندس؟! طراحی صنعتی؟ توام؟ :biggrin: همینایی که دوست عکاسمون گفت اورگونمی اندازه گرایی کاربر محوری اینها هم خیلی مهمه کتاب استانداردای نویفرت مبحث مشترک معماری و طراحی صنعتیه!

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایان معمار یار تو
مهندس؟! طراحی صنعتی؟ توام؟ :biggrin: همینایی که دوست عکاسمون گفت اورگونمی اندازه گرایی کاربر محوری اینها هم خیلی مهمه کتاب استانداردای نویفرت مبحث مشترک معماری و طراحی صنعتیه!

جهت اطلاعتون واسه خواهرم میخواستم اطلاعاتو....من معماریو به دنیا نمیدم..
منون از راهنماییتون....پاینده باشید. :)

ye marde

عضو جدید
جهت اطلاعتون واسه خواهرم میخواستم اطلاعاتو....من معماریو به دنیا نمیدم..
منون از راهنماییتون....پاینده باشید. :)

شما نسبت به جامعه معماری لطف داری... فکر کردم مثل من اول دنبال طراحی صنعتی بودی بعد به این ورطه کشیده شدی ... خواهش