درخواست ، سوالات و رفع مشکلات علمی مهندسان معدن

مهرناز*

عضو جدید
are view

are view

با سلام دوستان دنبال اموزش و چگونگی نصب این نرم افزار هستم لطفا هر چه سریعتر کمک کنید.
با تشکر​

رتبه ارشد!!!!!درخواست کمک

رتبه ارشد!!!!!درخواست کمک

سلام دوستان
رتبه ارشدم افتضاح شده:
550 فرآوری
و 800 مکانیک سنگ
برام تو هیچ شبانه و کور دهاتی امیدی هست که قبول شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
انتخاب رشتتو بکن چیزی از دست نمیدی که ولی امیدش خیلی کمه

شفتالو

عضو جدید
ارشد امسال

ارشد امسال

سلام به همه ي دوستان
چه خبر از ارشد؟
دوستان بيان و موفقيتاشونو بگن كه ما هم خوشحال بشيم
كسي دكتري مجاز شده؟

شفتالو

عضو جدید
salam dustan ba rotbe 195 mkanik sang omidi va3 ghabuli shabane has akharin rotbe mojaz 946 bud mamnun misham age etela at bdid
سلام
مطمئن باش قبول میشی
پارسال دوست من با 91 روزانه ی مکانیک سنگ قبول شد!!
خودم با 105 شبانه ی صنعتی اصفهان
امسال که ظرفیت ها بیشتر شده
خدا رو چه دیدی
یه بار دیدی روزانه قبول شدی
;)

مجیدرحیمی

عضو جدید
طراحی اگزاست فن برای معدن

دوستان میخوام چند تا اگزاست فن برای برای مترو و یا معدن طراحی کنیم ولی اطلاعات کمی درمورد اون داریم اگه شما عزیزان اطلاعاتی دراه و یا اینکه تو واحدهای دانشگههی اگه درسی در این مورد خوندید که کمک میکنه ممنون میشم کمک کنید
سوالم اینه از کجا بدونیم چقدر هوا توی تونل که چند متر زیز زمینه باید اگزاست بشه و باتوجه به اون اگزاست فن بزاریم .و از یه کانل بتونیم ی شبکه طراحی هوا تازه برای داخل طراحی کنیم؟

دوستان کتاب حسن معدنی رو معرفی نکنید.اگه خوتون مطلبی دارید کمک کنید.​

پولاد 90

عضو جدید
به هیچ وجه به خاطر تهران موندن این رشته رو انتخاب نکن
چون فقط 1.5 سال یا 2 سال تهرانی ((((دوره کارشناسی))) بعدا باید بری جنوب در یه محیط بسیار بد با امکانات بد
خلیج فارس
حتی اون را شانسی هم نزن
این حرف کسیه که خودش مهندسی دریا امیرکبیر رو خونده و به من گفته
و من هم 2 سال کنکور ی ام
نساجی هم رشته بی خودیه

بهم گفت
نساجی رو انتخاب کن
اما دریا رو انتخاب نکن

هیچ کی هم انتخاب نمیکنه
به امید معدل هم نباش که تغییر رشته بدی هیچ کدوم از دانشکده های امیرکبیر مدرک مهندسی دریا رو قبول ندارن برای تغییر رشتهاما اگه عاشقشی همون دانشگاه خلیج فارس رو انتخاب کن که بین تهران و جنوب سرگردان نشیReply

مهرناز*

عضو جدید
دفترچه سوالات

دفترچه سوالات

سلام
دوستان به شدت به دنبال دفترچه سوالات همراه با کلید سولات کنکور کارشناسی ارشد از سال85-90 هستم لطفا هر چه سریعتر کمک کنید.
باتشکر

شفتالو

عضو جدید
كمك فوري

كمك فوري

سلام به همه ي دوستان
كسي يه مطلب چند صفحه اي راجع به فلوتاسيون مس داره؟
كلكتورش
كف سازش
تعداد سلولاش و ...
لطفاً فوري

مهرناز*

عضو جدید
قیمت سلیس؟

قیمت سلیس؟

دوستان خبر دارید قیمت هر تن سلیس حدودا چند در میاد؟

Engineer.Hosein

عضو جدید
دوستان در مورد بنتونیت کمک می خوام ازتون
فرقی نمیکنه لاتین یا فارسی
کتاب اگه میشناسین معرفی کنین. اگرم سایت معتبر میشناسین تو این مقوله معرفی کنین.
متشکر

شوگا

عضو جدید
سلام دوستان مهندس معدن
من به چنتا عکس از سنگ های فلزی که از معدن استخراج میشن به همون شکل اولیه برای کارم نیاز دارم..فک کنم راست کار شما باشه...کسی هست بتونه کمکم کنه؟؟؟؟:cry:

mzss

عضو جدید
سلام دوستان. کسی از شما میدونه که در حین حفاری تونل، خاکی که ایجاد می‌شود چه چگالی دارد و گردوغبار ایجاد شده رنج قطر (سایز) ذرات آن چقدر است؟ اگر رفرنسی در این زمینه میشناسید ممنون میشم به من بگید.

مهرناز*

عضو جدید
بچه ها ازمون مبانی مهندسی(FE) که سایت سازمان سنجش گذاشته با آزمون نظام مهندسی چه فرقی داره؟

nima.mohamadin

عضو جدید
سلام دوستان. کسی از شما میدونه که در حین حفاری تونل، خاکی که ایجاد می‌شود چه چگالی دارد و گردوغبار ایجاد شده رنج قطر (سایز) ذرات آن چقدر است؟ اگر رفرنسی در این زمینه میشناسید ممنون میشم به من بگید.

ما که با سیال حفاری نمیذاریم خاک ایجاد شه. البته اگه منظورتون Cutting ها هستن میتونید به تالار مهندسی نفت سر بزنید. حتما اونجا اطلاعات مفیدی پیدا میکنین.

nima.mohamadin

عضو جدید
بچه ها ازمون مبانی مهندسی(FE) که سایت سازمان سنجش گذاشته با آزمون نظام مهندسی چه فرقی داره؟

برو سایت سنجش. گوشه سمت راست پایینش یه سری خزعبلات نوشته.... تو اونجا من به چشمم خورد یبار این آزمونا جریانشون چیه

مهرناز*

عضو جدید
با سلام
دوستان به دنبال یک موضوع بسیار خوب برای پروژه هستم لطفا کمک کنید!
با تشکر

moji777

عضو جدید
درخواست کمک

درخواست کمک

سلام
اقا کسی اطلاع نداره چطور میشه داده های لاگ یا ازمایش مغزه رو به دست اورد؟

مهرناز*

عضو جدید
با سلام
دوستان من وقتی فایل pdf رو به word تبدیل میکنم فونتاش قاطی میشه کسی میدونه چطور میتونم درستش کنم.
با تشکر

hirt

عضو جدید
با سلام
دوستان من وقتی فایل pdf رو به word تبدیل میکنم فونتاش قاطی میشه کسی میدونه چطور میتونم درستش کنم.
با تشکر
این فایلتون به زبان شیوا فارسی می باشد یا انگلیسی؟ فارسی رو کاریش نمیشه کرد، ولی انگلیسی رو از برنامه های زیادی میتونیم بهره ببرید...

مهرناز*

عضو جدید
این فایلتون به زبان شیوا فارسی می باشد یا انگلیسی؟ فارسی رو کاریش نمیشه کرد، ولی انگلیسی رو از برنامه های زیادی میتونیم بهره ببرید...
نه مهندس فارسی هست.یا خدا من حالاچیکار کنم130 صفحه ریز ریز :cry::cry::cry:
یعنی هیچ کاریش نمیشه کرد؟

hirt

عضو جدید
نه مهندس فارسی هست.یا خدا من حالاچیکار کنم130 صفحه ریز ریز :cry::cry::cry:
یعنی هیچ کاریش نمیشه کرد؟

فارسی رو بدید بیرون تایپ بکنن، راه دیگه ای هم داره ( البته نیمچه روش ) با آکروبات بازش بکنید، بعد حالت رو به select tools تبدیل بکنید، ببینید میشه متن رو انتخاب کرد، اگر بشه که کم کم متن رو کپی پیست بکنید ( برای این گفتم کم کم که بعضی از جملات یا بعضی از حروف ممکنه به هم ریخته بشه! )

مهرناز*

عضو جدید
فارسی رو بدید بیرون تایپ بکنن، راه دیگه ای هم داره ( البته نیمچه روش ) با آکروبات بازش بکنید، بعد حالت رو به select tools تبدیل بکنید، ببینید میشه متن رو انتخاب کرد، اگر بشه که کم کم متن رو کپی پیست بکنید ( برای این گفتم کم کم که بعضی از جملات یا بعضی از حروف ممکنه به هم ریخته بشه! )
مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی امتحان می کنم

• Like
واکنش ها: hirt

مهرناز*

عضو جدید

امتحانش کردم ولی نشد:(باشه اشکالی نداره خواستن توانستن است 50 صفحه شو تایپ کردم موند 70-80 صفحه دیگه ;)

• Like
واکنش ها: hirt

مهرناز*

عضو جدید
مهندسان عزیز راه حل تبدیل فایل های pdf به word رو از دوستی درباشگاه یاد گرفتم خواستم اینجا بذارم تا هرکس لازمش شد استفاده کنه.
متن را کپی میکنید در پاور بعد دوباره همون متن رو از پاور کپی می کنید به word به سادگی مشکل حل میشه!