درخواست ، سوالات و رفع مشکلات علمی مهندسان معدن

kazem_sabzevari

عضو جدید
با سلام

با سلام

آيا كسي حل المسائل ديفرانسيل و انتگرال وهندسه تحليلي نيم ترم اول سراغ داره؟

madanchi

عضو جدید
سلام

سلام

سلام
اميدوارم حال همه معدنجي هاي عزيز خوب باشه
من سعيد هستم. دانشجوي معدن - استخراج زاهدان ورودي 86 .:cool:

hamed_karami

عضو جدید
کمک علمی

کمک علمی

سلام.
من دانشجوی ترم 8 معدن هستم.برای پروزه نیاز به اطلاعاتی در مورد رود هدر دارم.
از کمکتون ممنونم.

CIVIC

عضو جدید
درخواست Dips

درخواست Dips

با سلام
از دوستان در خواست می کنم در صورت امکان نرم افزار Dips و یا لینکی از آن را در این پست قرار دهید.
پیشاپیش ممنونم

www.CIVIC_pe@Yahoo.com

Slow in~Fast out

Omid Taha

عضو جدید
سلام. کمکم کن ...

سلام. کمکم کن ...

:gol:با عرض سلام خدمت دوستان.
اگر در مورد جذب نیرو در معدنی، در رشته مهندسی معدن(استخراج) اطلاعاتی دارید این بنده خاکی ماکی معدنی را خبر کنید.

petroman

عضو جدید
درخواست ، سوالات و رفع مشکلات علمی اعضای تالار

سلام بچه ها.
یه درخواست داشتم . برا هر کس که مقدوره بیاد و جزوه مکانیک سنگشو تو سایت قرار بده. الان بچه های شیمی تمام جزواتو وارد سایت کردن اما معدنیا هنوز هیچی نکردن.
من الان نیاز شدید به مکانیک سنگ دارم.:cry:
اینم آدرس منه اگه بتونین میل هم کنین خوبه:
chiq_odinaka@yahoo.com

iraj20

عضو جدید
خوب جزوه کارشناسی یا ارشد؟
برای اینکه همه چیز رو متوجه شی باید کتابشو بخونی-جزوه هر استاد فرق میکنه گلم
فاروق حسینی و ...

petroman

عضو جدید
جزوه کنکوری

جزوه کنکوری

خوب جزوه کارشناسی یا ارشد؟
برای اینکه همه چیز رو متوجه شی باید کتابشو بخونی-جزوه هر استاد فرق میکنه گلم
فاروق حسینی و ...
آقا من یه جزوه می خوام که مفاهیم مکانیک سنگو خوب توضیح بده.
این درس تو چارت درسی ما نیست اما تو کنکورمون میاد.
منم هیچی از این درس نمی دونم . کتاب ترابی و و فایی ها رو دارم اما هیچی از اونا نمی فهمم.
یه جزوه راحت و روان میخوام. در سطح کنکور ارشد.

mahmudy

عضو جدید
سلام بچه ها.
یه درخواست داشتم . برا هر کس که مقدوره بیاد و جزوه مکانیک سنگشو تو سایت قرار بده. الان بچه های شیمی تمام جزواتو وارد سایت کردن اما معدنیا هنوز هیچی نکردن.
chiq_odinaka@yahoo.com

جزوه دکتر نوید حسینی دانشگاه آزاد تهران جنوب رو پیدا کن، خیلی کامل من واسه کنکور سراسری و آزاد خوندم عالی بود. البته جزوه ای که گرفتم بد خطه ولی بگردی می تونی بهترش رو پیدا کنی جزوه دکتر شهریار هم خوبه ولی سخت گیر میاد. ولی از خوندن جزوه دکتر حسینی هم ضرر نمی کنی

rasa446

عضو جدید

عرض سلام و خسته نباشید
از شما تقاضا دارم اگر عکسهایی از ابزار الات معدنی که در کار استخراج و حفاری و...استفاده می شود و همچنین عکس هایی از انواع سیستم های نگهداری در معادن دارید برایم ایمیل کنید تا از انها برای اموزش و در انجمن علمی استفاده کنم
با تشکر فراوان از شما

petroman

عضو جدید
جزوه دکتر نوید حسینی دانشگاه آزاد تهران جنوب رو پیدا کن، خیلی کامل من واسه کنکور سراسری و آزاد خوندم عالی بود. البته جزوه ای که گرفتم بد خطه ولی بگردی می تونی بهترش رو پیدا کنی جزوه دکتر شهریار هم خوبه ولی سخت گیر میاد. ولی از خوندن جزوه دکتر حسینی هم ضرر نمی کنی

من چه طوری میتونم این جزوه ها رو پیدا کنم. من اهوازم
کسی فایل اسکن شده شونو نداره؟

mahmudy

عضو جدید
من چه طوری میتونم این جزوه ها رو پیدا کنم. من اهوازم
کسی فایل اسکن شده شونو نداره؟

دوست عزیز من جزوه دکتر حسینی رو دارم. ولی بد خطه و اگه اسکن کنم خونده نمی شه. به خودش میل بزن معمولا حواب می ده ولی با تاخیر. ممکنه کمکت کنه. اگه نشد بگو من واست بفرستم
اگه خودت هم جزوه خوب پیدا کردی به ما خبر بده،:):)

mahmudy

عضو جدید
دوست عزیز من جزوه دکتر حسینی رو دارم. ولی بد خطه و اگه اسکن کنم خونده نمی شه. به خودش میل بزن معمولا حواب می ده ولی با تاخیر. ممکنه کمکت کنه. اگه نشد بگو من واست بفرستم
اگه خودت هم جزوه خوب پیدا کردی به ما خبر بده،:):)

راستی ایمیلش رو یادم رفته بود بگم

navid.hosseini@gmail.com

saman001us

عضو جدید
دوست عزیز اگر ایملتو برام بذاری خوشحال میشم چند تا عکس از bwe برات بفرستم

agha amir

عضو جدید
کی روشهای گندله سازی رو بلده؟؟!!!

کی روشهای گندله سازی رو بلده؟؟!!!

با سلام به همه معدنیای عزیزو گلمن دانشجوی ترم آخر ارشد اکتشاف معدن از دانشگاه تهران جنوب هستم. در حال حاضر دارم رو پایان نامم کار میکنم که در مورد گندله سازی سنگ آهن هست. اگه کسی میتونه در مورد روشهای گندله سازی در معادن گل گهر سیرجان و اردکان یزد کمکم کنه ممنونش میشم.قربونه همتونsalehi.eng88@gmail.com

hs_mineral

عضو جدید
با سلام به همه معدنیای عزیزو گلمن دانشجوی ترم آخر ارشد اکتشاف معدن از دانشگاه تهران جنوب هستم. در حال حاضر دارم رو پایان نامم کار میکنم که در مورد گندله سازی سنگ آهن هست. اگه کسی میتونه در مورد روشهای گندله سازی در معادن گل گهر سیرجان و اردکان یزد کمکم کنه ممنونش میشم.قربونه همتونsalehi.eng88@gmail.com
با سلام
من خودم كارشناس توليد واحد گندله سازي اردكان يزدم چي ميخواي بدوني؟
روسش اينجا روش بالينگ ديسك و كوره كه به تراولينگ گريت معروف است كه با كمك شركت kobe ژاپنه در سيرجان لورگي المان داره كار ميكنه روش اونا استفاده از تراولينگ 6 مرحله اي است اگه سئوال داري ميل بزن
email:hs_mineral@yahoo.com

denidelo

عضو جدید

کسی میدونه گزارش آز شیمی عمومی کجا گیر بیارم

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

با سلام خدمت شما دوستان عزیز
بنده به صورت موقت مدیریت تالار مهندسی معدن رو در اختیار گرفتم
اندک اطلاعاتی در خصوص این رشته دارم
اما دوست دارم با حضور شما اعضای محترم این تالار رو فعال تر کنیم
این تاپیک برای ارائه ی سوالات تخصصی و درخواستهای علمی شما دانشجویان و مهندسین عزیز به وجود اومده تا بجای ارائه ی تاپیک های مجزا ، تمامی سوالاتتون رو اینجا مطرح کنید
با تشکر:gol:

denidelo

عضو جدید
سلام

سلام

میگم جان مادرت حس activity من رو نگیر تازه میخوام گزارش کار آز فیزیک 2 رو بزارم حالا چیکار کنم؟آخه اینجا باید به صورت تخصصی به دانشجوای معدن حال بدیم

denidelo@yahoo.com

آخرین ویرایش:

سمانه عزتی

عضو جدید
سلام کمک کنید

سلام کمک کنید

من تازه این یایت دیدم خیلی واسم جالب بود واقعییتش من یه پرو زه دارم در مورد سنگ های قیمتی:)
الانم از شما دوستای خوبم طلب کمک دارم آخه هیچی تو نت گیر نیووردم:confused::cry:

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگم جان مادرت حس activity من رو نگیر تازه میخوام گزارش کار آز فیزیک 2 رو بزارم حالا چیکار کنم؟آخه اینجا باید به صورت تخصصی به دانشجوای معدن حال بدیم

denidelo@yahoo.com
خوب شما گزاشتو بزار کسی جلوتو نگرفته عزیز من
یه تاپیک از طریق قسمت NEW TREAD توی صفحه ی اول تالار با موضوع گزارش کارت بزن بعد فایلتون رو اونجا ارائه بدید
هر کمکی خواستید من در خدمتم

ptmehdi

عضو جدید
گل اخرا

گل اخرا

سلام... خسته نباشید. من از اعضای کامپیوتر هستم ولی یک سوال درباره گل اخرا و تاریخچه و هر چیزی را که میدونید می خواستم توگوگل سرچ کردم ولی چیزی نصیبم نشد......ممنون می شم که کمکم کنید.....اگر تا آخر وقت امروز باشه خیلی توپ می شه......:smile:;)دستتون درد نکنه

Amir Shervin

عضو جدید
سلام بچه ها.
chiq_odinaka@yahoo.com
جزوه دکتر سعید دهقان خیلی خیلی سنگین و کامله ولی بهتره از کتاب هراتی تقی پور و همتیان استفاده کنی.

Amir Shervin

عضو جدید
سلام... خسته نباشید. من از اعضای کامپیوتر هستم ولی یک سوال درباره گل اخرا و تاریخچه و هر چیزی را که میدونید می خواستم توگوگل سرچ کردم ولی چیزی نصیبم نشد......ممنون می شم که کمکم کنید.....اگر تا آخر وقت امروز باشه خیلی توپ می شه......:smile:;)دستتون درد نکنه
اگه کانی هماتیت (Fe2o3) در طبیعت به رنگ قرمز دیده بشه بهش گل اخری میگند
در ساخت رنگ و مواد منفجره و لوازم آرایش کاربرد داره.
بزرگترین محدوده قابل برداشتش تنگه هرمزه اما برداشت نمیشه.

vesta777

عضو جدید
لطفا یکی کمک کنه

لطفا یکی کمک کنه

سلام خدمته مهندسان عزیز معدن :gol:
اگه سنگی مثله عکسه زیر داشته باشیم چه جوری میشه فهمید چه نوع سنگی هستش؟

با تشکر:gol::gol::gol: